دهلی نو جولای 21:
در یک ضربه تند وشدید زدن در راهول گاندی بیش از به طور منظم خود را توییتهایی حمله به دولت مرکزی بی جی پی در روز سه شنبه گفت که کنگره را تبدیل به یک “حزب توییت” را به عنوان آن در حال انجام هیچ کار میان مردم و “از دست دادن” یک رهبر پس از دیگری.
ضربه زدن به پشت در کنگره رهبر اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: anti-کا شاهین باغ تظاهرات و دهلی نو باختری کنگره را “دستاوردها” در ماه فوریه و به دنبال آن فرار از Jyotiraditya Scindia و از دست دادن قدرت در Madhya Pradesh در ماه مارس و “تحریک” از مهاجران در ماه آوریل است.
Javadekar گفت: ممکن است مشخص ششمین سالگرد کنگره از دست رفتن قدرت در این مرکز در حالی که حزب “حمایت” برای چین در ماه ژوئن و پس از آن بود “به پایان رسید” در راجستان در ماه جولای.
“راهول گاندی است و به tweeting به طور روزانه. به نظر می رسد کنگره را تبدیل به یک حزب توییتهایی به عنوان آنها در حال انجام هیچ کار میان مردم و از دست دادن یک رهبر پس از دیگری. یک نا امید و افسرده حزب در حال تلاش برای راه اندازی انواع حملات در دولت,” او گفت.
در نظر گرفتن یک حفاری در Modi, دولت, کنگره, رهبر, راهول گاندی قبلا ذکر شده به اتهام تلاش برای سرنگونی آن دولت در راجستان و “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد به عنوان میان مرکز “دستاوردها” در COVID-19 عصر.
“دستاوردهای دولت در COVID-عصر: فوریه — Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن مارس– سرنگونی دولت در Madhya Pradesh, آوریل — مردم نور و شمع و مه — دولت و ششمین سالگرد ژوئن — Bihar مجازی رالی جولای — تلاش برای سرنگونی دولت در راجستان” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر.
ضربه پشت Javadekar گفت: گاندی تمسخر اشاره به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید به مردم به نور شمع است که یک مرجع به توده ها و همچنین به “کرونا رزمندگان” به عنوان این بود که با هدف ایجاد انگیزه در این اورژانس کارگران است.
“مردم در حال ایستاده با مودی. کنگره تبدیل شده است, درمانده,” او گفت:. (PTI)

مقاله قبلینیروی دریایی P-8Is مستقر در Ladakh
مقاله بعدیRlys صرف Rs 3 لاخ هر غیر AC مربی تومان 6 لاخ برای AC برای اطمینان از ایمنی در برابر COVID-19

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de