Cong نمایندگان مجلس اعتراض در Parl پیچیده بیش از دهلی شورش تقاضا شاه استعفای

دهلی نو: کنگره نمایندگان مجلس از جمله حزب سابق رئیس راهول گاندی در روز دوشنبه برگزار شد در اعتراض به داخل مجلس محل بیش از موضوع اجتماعی شورش در دهلی نو و خواستار خانه وزیر آمیت شاه استعفای.
رهبران حزب مخالف نیز با توجه adjournment, اعلامیه در Lok سبها و Rajya سبها خواستار بحث بر سر خشونت در دهلی نو است که تاکنون حداقل 42 زندگی می کند.
نشان دادن در مقابل از مجسمه مهاتما گاندی در داخل مجلس پیچیده کنگره رهبران راهول گاندی Adhir Ranjan چودری شاشی Tharoor و دیگران مطرح شعارها و شاه خواستار استعفای.
کنگره نمایندگان مجلس برگزار شد پلاکارد خواندن ‘صرفه جویی در هند’, ‘نخست وزیر باید پاسخ” و “شاه باید استعفا دهد’.
“زمانی که دهلی نو شد, سوزاندن خانه ما وزیر شد بازی میزبان در احمدآباد. بازی یک میزبان خوب است اما زمانی که سرخپوستان کشته شدند که شده است باید در اولویت” کنگره رهبر در Lok سبها چودری گفت با اشاره به “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ برنامه که در آن شاه شرکت کرده بود.
“باید وجود داشته باشد رسیدگی به خشونت است. نخست وزیر صحبت می کند بعد از سه روز خانه وزیر نمی گویند هر چیزی agnew فرستاده شده است به نگاه به آن, این است که خود را شکست” او به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.
صحبت کردن با خبرنگاران Tharoor گفت: این کنگره می خواهد یک بحث بیش از آنچه که اتفاق افتاده در دهلی نو.
“خانه وزیر دارای یک مسئولیت بزرگ به عنوان قانون و نظم است که در زیر او. صفحه اصلی وزیر باید استعفا دهد به عنوان او نمی تواند تحقق مسئولیت های خود را,” او گفت:.
کنگره و دیگر احزاب مخالف را متهم به پلیس از تعصب و انفعال در دهلی خشونت است.
یک هیئت کنگره از جمله حزب رئیس سونیا گاندی در خواست رئیس جمهور رام نات Kovind در روز پنج شنبه به فراخوان خانه وزیر شاه استعفای او اتهام “ادای وظیفه” در طول خشونت در دهلی نو و یادآوری مرکز آن “راج دارما”.
کنگره کار کمیته (CWC) بالاترین تصمیم حزب نیز بررسی این موضوع هفته گذشته و تصویب قطعنامه ای خواستار پاسخ از هر دو مرکزی و دولت دهلی نو در حالی که همچنین اصرار مردم دهلی نو به “رد سیاست نفرت”.
کنگره رئیس جمهور در روز جمعه تا به حال deputed پنج عضو تیم برای دیدار شورش-مناطق آسیب دیده در شمال شرقی دهلی نو و ارائه گزارش به او پس از ارزیابی وضعیت وجود دارد.
این هیئت متشکل از همه هند کنگره کمیته (AICC) دبیر Mukul Wasnik, AICC مسئول برای دهلی نو shaktisinh می Gohil, Haryana کنگره رئیس Kumari Selja سابق MP Tariq Anwar و Mahila کنگره رئیس Sushmita Dev.
بودجه جلسه مجلس شروع در ژانویه 31 و ادامه داد: تا 11 فوریه. پس از یک استراحت را آغاز در تاریخ 2 مارس ادامه خواهد داد و تا آوریل 3. (سازمان)

مقاله قبلیNRC نمی خواهد که مفاهیم در بنگلادش: وزیر امور خارجه Shringla

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>