Cong در دیدار با Prez تقاضا آمیت شاه استعفای

A delegation from the Indian National Congress led by Sonia Gandhi and Manmohan Singh called on President Ram Nath Kovind at Rashtrapati Bhavan on Thursday. (UNI)
یک هیئت از کنگره ملی هند به رهبری سونیا گاندی و مانموهان سینگ در به نام رئیس جمهور رام نات Kovind در Rashtrapati Bhavan در روز پنج شنبه. (UNI)

دهلی خشونت

دهلی نو Feb 27: متهم اصلی وزیر آمیت شاه “ادای وظیفه” در طول خشونت در دهلی کنگره هیئت رهبری حزب رئیس سونیا گاندی در یکشنبه خواست رئیس جمهور رام نات Kovind به تماس برای استعفای خود را و یادآوری مرکز آن “راج دارما”.
خواندن بخش هایی از این نامه که به رئیس جمهور تسلیم گاندی گفت: هر دو دولت دهلی نو و مرکز باقی مانده است “قطع تماشاگران” به جای تلاش برای اقدامات درمانی برای کنترل این وضعیت است.
“ما بر شما و قانون اساسی, دفتر شما, نگه, که, زندگی, آزادی و اموال شهروندان است حفظ امن و محافظت شده است. شما باید فورا تماس برای حذف صفحه اصلی وزیر داده ناخالص نادانی کناره گیری از وظیفه و ناتوانی خود را برای مهار این وضعیت است.
“ما مدیون این به شهروندان که خود را از دست عزیزان خود را در خانه و امرار معاش خود را و بیشتر از همه خود را بلند گرامی مودت و برادری. ما امیدواریم که شما را به اقدام قاطع در این زمینه گفت:” رسانه ها در خارج Rashtrapati Bhavan پس از ملاقات با رئیس جمهور.
این هیئت شامل نخست وزیر مانموهان سینگ رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد, احمد Patel, P چیدمبرم K C Venugopal, Mallikarjuna Kharge, Priyanka گاندی Vadra, آناند شارما, A K آنتونی, Kumari Selja و Randeep Surjewala.
“Rashtrapatiji شما داده می شود ممکن است بالاترین مسئولیت در قانون اساسی هند: به عنوان وجدان حافظ از این دولت و به یادآوری آن از آن در قانون اساسی وظیفه و ارکان راج دارما که هر یک فقط در دولت باید, رعایت,” او گفت: flanked توسط رهبران ارشد حزب او. سوال شاه نقش گاندی خواسته که در آن او به عنوان خشونت در سراسر شمال شرقی دهلی نو است.
“آنچه او متمرکز از روز یکشنبه گذشته بود که او قادر ظاهرا به توجه خود را به این قبر حوادث ؟ که برای ماده, دهلی وزیر و تازه انتخاب دهلی دولت نیز به طور کامل از دست رفته از صحنه است.
“وجود دارد به وضوح و تکان دهنده در این روز و سن نابخشودنی شکست سازمان های اطلاعاتی منجر به این قلب شکستن حوادث. وجود دارد هر گونه اطلاعات ارائه شده است که می تواند کمک به جلوگیری از تشدید خشونت و یا آن را عمل نکرده توسط وزارت خانه؟”
گاندی گفت: هر دو مرکز و Arvind Kejriwal-چراغ دهلی دولت شکست خورده بود در انجام مسئولیت های خود.
“به جای در نظر گرفتن مراحل فعال برای درمان و یا منتشر وضعیت دولت مرکزی نیز به تازگی انتخاب دهلی دولت باقی مانده اند قطع تماشاگران به طور کامل بی فکر, خشم, طراحی و خشونت سازمان یافته غارت اموال ادامه دارد,” او گفت:.
ضربه در پلیس دهلی گاندی گفت: نیروهای روی زمین بودند به وضوح ناکافی برای سرکوب این وضعیت در شمال شرقی دهلی نو و پرسید: چرا امنیت بیشتر نیروهای مستقر نشده و بلافاصله توسط شاه.
مانموهان سینگ در اظهارات خود به رسانه ها گفت: این کنگره رهبران منتقل به رئیس جمهور این است که آنچه تا به حال اتفاق افتاده است در چهار روز گذشته در سرمایه های ملی یک ماده از نگرانی عمیق ملی و شرم آور است. “که 34 نفر را کشته و بیش از 200 نفر مجروح شده اند که بازتابی از کل شکست از دولت مرکزی برای کنترل وضعیت. “ما درخواست رئیس جمهور برای استفاده از قدرت خود را بر دولت مرکزی برای حفظ و حراست از آن راج دارما به طوری که شهروندان این کشور و این شهرستان اطمینان از صلح و آرامش و عدالت” او گفت:.
گاندی نیز گفت: این شرم آور “کیفرخواست” از دولت مرکزی این وزارت خانه و خانه وزیر خود را که دادگاه عالی دهلی نو تا به حال به مرحله (روز چهارشنبه). آن را تا به حال به یاد خانه وزارتخانه و پلیس وظیفه اصلی خود را به عمل در برابر محرکین این تظاهر کنندگان و کسانی که درگیر شدن در اعمال خشونت هدفمند, او گفت:.
“آنچه که به ویژه نگران کننده است که یک فضای نفرت فرقه ای و جمعی از تنش بوده است و عمدا کشت توسط برخی افراد و نیروهای.
“این خشونت های صورت گرفته در طی چهار روز اما شما آگاه هستند که دانه های این بخش بوده است کاشته شده توسط عمدا ساخته شده التهابی اظهارات BJP رهبران در اجرا به (و حتی بعد) دهلی انتخابات و محاسبه و طراحی به دامن زدن به نفرت و تقسیم در میان شهروندان این کشور” گاندی گفت.
وقتی پرسیده شد که به نظر رئیس جمهور سکوت تا کنون در خشونت گاندی گفته است که جایی برای اظهار نظر در آن است.
“اجازه دهید آنها را به ما خواهد گفت که چه ما می خواهیم به” گاندی اضافه شده که در مورد خواسته BJP اظهارات در خشونت است.
“این است که چگونه رهبران و نهادهای یک کشور واکنش نشان می دهند در زمان بحران تعریف می کند که چگونه ما را به یاد تاریخ و بقیه جهان است. ما یافت نمی شود مایل در این ساعت که در آن برخی گروه ها به دنبال تقسیم مردم از ملت بزرگ ما را محدود و خرده دستاوردهای,” او گفت:. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>