اعتماد به نفس Koepke به ثمر رساند برای UMD مانند او در هرمانتاوون

چهار سال پیش در اکسل آن را کول Koepke نور در رتبه بندی در کلاس یک دولت یک چهارم نهایی به عنوان یک Hawks ارشد. او چهار گل به ثمر رساند و دو پاس گل در یک 11-3 برچیدن Litchfield/دازل-Cokato در یک چهارم نهایی به پایان رسید و افسانه ای مسابقات قهرمانی کشور اجرا با 11 امتیاز کل از جمله شش گل.

در حال حاضر دانشجوی سال دوم جناح مینه سوتا, Duluth, Koepke است یک بار دیگر با قرار دادن این امتیاز را در مسابقه با زمان است. او را سوار دانشگاهی-بهترین هشت بازی نقطه خط رفتن به آخر این هفته به طور منظم فصل finales در 7:07 بعد از ظهر جمعه و شنبه مقابل خیابان دولت است.

دیلن Samberg, یک تیمی از Koepke را در 2015-16 در هرمانتاوون همراه با UMD دوم مرکز جسی ژاک گفت: بسیاری از آنچه ساخته شده Koepke موفق در دبیرستان به ارمغان آورده است موفقیت او در حال حاضر در کالج. Koepke طول می کشد استفاده از linemates او بازی در کنار و مهارت های او دارای Samberg گفت.

Dylan Samberg  (4) of Minnesota Duluth and Cole Koepke  (17) of Minnesota Duluth celebrate a second period goal against North Dakota during Friday's game at Amsoil Arena in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

دیلن Samberg (4) از دولوت مینه سوتا و کول Koepke (17) در مینه سوتا, Duluth, جشن دوره دوم هدف در برابر داکوتای شمالی در بازی روز جمعه در Amsoil عرصه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“شوت او که تغییر زیادی نکرده است. آن را بدست کمی سخت تر اما همیشه واقعا سخت است” گفت: Samberg, یک junior defenseman که به UMD یک سال قبل از Koepke و ژاک با وجود اینکه یک سال و پشت سر آنها در هرمانتاوون. “او همیشه یک واقعا خوب تیرانداز. او همیشه از آن استفاده می شود را به نفع خود به خصوص در مدرسه بالا است.

“او با استفاده از سرعت خود را. او واقعا می تواند پرواز. نه بسیاری از بچه ها می توانید نگه دارید تا با او.”

Koepke یک 2018 ششم دور پیش نویس انتخاب از Tampa Bay Lightning وارد فینال آخر هفته از فصل به طور منظم به عنوان پیشرو گلزن در NCHC بازی با 12 در 22 بازی. او 14 گل در حال حاضر دو سال گذشته در مجموع — و 16 پاس گل در 32 بازی به طور کلی در این فصل با دو گل و دو پاس گل آینده shorthanded.

در زمان هشت بازی نقطه خط (پنج گل پنج کمک) است Koepke سوم تمدید نقطه خط فصل با داشتن شمارش سه گل و سه پاس گل در شش راست بازی بین Nov. 8 Nov. 23 و پنج گل و هفت پاس گل در هفت بازی متوالی بین Nov. 30 Jan. 11.

Minnesota Duluth sophomore wing Cole Koepke shoots the puck past St. Cloud State senior defenseman Jack Ahcan (12) on Jan. 18 at Herb Brooks National Hockey Center in St. Cloud, Minn. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

دولوت مینه سوتا دانشجوی سال دوم بال کول Koepke شاخه جن گذشته St. Cloud State ارشد defenseman جک Ahcan (12) on Jan. 18 در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز در خیابان, Minn. (کلینت Austin /[email protected])

Koepke که نوبت 22 مه تا به حال هفت گل و 19 امتیاز کل فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول و یک کمک در شش بازی اول از 2019-20.

UMD مربی اسکات Sandelin گفت Koepke است بسیار با اعتماد به نفس بیشتری بازیکن در این فصل و بخش دوم با استفاده از سرعت خود برای ایجاد جدایی و حمله به شبکه است.

“سرعت خود مجموعه او از هم جدا. خود را با سرعت باور نکردنی است” گفت: Sandelin که پسرش رایان بود junior در 2015-16 دولت قهرمان بازها. “او در دو مرحله اول مسلما بهتر از هر کسی در این کشور است. هنگامی که شما که جدایی آن را قطعا به شما کمک می کند ادبانه. او را برای رفتن به فضا به دلیل او می تواند آن را ایجاد کنید.

“او همیشه به حال سرعت. او در حال حاضر سریع تر او را قوی تر در حال حاضر. او همیشه به حال یک شات خوب. او به ثمر رساند بسیاری از اهداف به ثمر رساند او بسیاری از اهداف در دبیرستان و ما در حال شروع به دیدن که در حال حاضر در این سطح به عنوان به خوبی.”

Hermantown's Cole Koepke celebrates after scoring the first goal of the 2016 Minnesota boys Class A state championship game on March 5, 2016 at the Xcel Energy Center in St. Paul. Koepke, then a senior, had a goal and two assists as Hermantown beat Breck 5-0. (Holly Peterson / St. Paul Pioneer Press)

هرمانتاوون را کول Koepke جشن پس از به ثمر رساندن گل اول 2016 مینه سوتا پسران کلاس A مسابقات قهرمانی کشور بازی در مارس 5, 2016 در اکسل انرژی مرکز در خیابان. Koepke سپس یک ارشد تا به حال یک گل و دو پاس گل به عنوان هرمانتاوون ضرب و شتم Breck 5-0. (هالی Peterson / St. Paul پایونیر پرس)

Koepke را شش گل و پنج پاس گل در سال 2016 کلاس یک دولت مسابقات شد بخشی از یک فصل ارشد که او را دیدم در مجموع 68 امتیاز در 30 بازی از جمله 41 مجموع اهداف است. اما بر خلاف Biondi امروز شفاهی متعهد به UMD و افزایش چشم انداز برای آینده NHL پیش نویس — Koepke بود غیر متعهد و نه در هر NHL پیش نویس تخته ارشد خود را نجومی در هرمانتاوون.

این بود تا پس از دبیرستان دولتی مسابقات را پس از او و نه بازی در کلوکت با مینه سوتا بیابان آمریکای شمالی هاکی لیگ و پس از گرفته در دور دوم شماره 24 به طور کلی ایالات متحده آمریکا هاکی لیگ ورود پیش نویس توسط Sioux City تفنگدار که Koepke در نهایت شروع به دیدن ارائه می دهد از کالج ها.

“در نهایت من این فرصت را برای آمدن به دلوت و یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من” گفت: Koepke که شفاهی متعهد به Bulldogs در ماه ژوئیه سال 2016 یک ماه پس از Samberg انجام داد.

Koepke برای تفنگدار در 2016-17 هر چند آسیب برش که فصل کوتاه است. او یک سال دیگر در شهر سو در 2017-18 — 28 به ثمر رساند اهداف و 39 امتیاز — قبل از گرفتن پیش نویس توسط رعد و برق و ثبت نام در دانشگاه مریلند.

Minnesota Duluth sophomore wing Cole Koepke (far right) is shown during his senior season with Hermantown teammates Ryan Sandelin (left) and Jesse Jacques (center) prior to the 2016 Minnesota Class A boys state hockey tournament. Jacques is now a teammate of Koepke's at UMD while Sandelin plays for Minnesota State-Mankato. News Tribune file photo

دولوت مینه سوتا دانشجوی سال دوم بال کول Koepke (سمت راست) نشان داده شده است در طول فصل ارشد با هرمانتاوون هم تیمی های Ryan Sandelin (سمت چپ) و جسی ژاک (مرکز) قبل از سال 2016 مینه سوتا کلاس پسران دولت مسابقات هاکی. ژاک در حال حاضر تیمی از Koepke را در دانشگاه مریلند در حالی که Sandelin پخش مینه سوتا امور خارجه-منکیتو. اخبار تریبون فایل عکس

مثل فصل ارشد در هرمانتاوون, Koepke گفت که او با اعتماد به نفس زیادی در حال حاضر. برخی از که می آید از که او بازی با — junior مرکز جاستین ریچاردز شده است Koepke را shorthanded شریک در جرم و جنایت با سه shorthanded اهداف و کمک — اما Koepke گفت: اعتماد به نفس از مربیان نهایی افزایش دهد.

آن وجود دارد در 2015-16 به عنوان ارشد در هرمانتاوون. به عنوان یکی از سه کاپیتان Koepke گفت: مربی بروس پلانت آغاز شده و به او کمی بیشتر شل در سوم تیم اول دانشگاه یا دانشکده های نجومی.

Koepke گفت: آن وجود دارد در حال حاضر در دانشگاه مریلند با Sandelin و نه فقط برای او بلکه برای او و ریچاردز به خصوص shorthanded.

“هر زمان که شما اعتماد به نفس و اهداف شروع به آمدن زود بزرگ. سپس شما می توانید از وجود دارد” Koepke گفت. “من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد این سال است. آیا این شروع فوق العاده سریع برای من یا (جاستین ریچاردز). سپس ما شروع به کلیک بر چند بازی در. اعتماد به نفس ما شده است وجود دارد و این به ما اجازه بازی ما خیلی بیشتر رایگان. مربی به ما بیشتر اعتماد. که فقط بزرگ برای ما است. اگر مربی تیم خود را می توانید اعتماد شما در خارج وجود دارد, آن را فقط به شدت افزایش اعتماد به نفس خود را. هنگامی که شما در حال بازی با اعتماد به نفس, شما در حال رفتن به راه موفق تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>