هنگامی که مالک حفظ یک عامل به فروش واحد خود آنها اختصاص حقوق به آن شخص قادر به درخواست سوابق و اسناد و مدارک. گتی ایماژ

خریداران می توانید اطلاعات در مورد شرکت تعمیر و نگهداری در آینده و بیمه نامه

عزیز تونی:

خانواده ما شده است برای خرید یک دو خوابه محل سکونت برای سه ماه گذشته و در نهایت در بر داشت یک محل و محدوده قیمت است که متناسب با نیازهای ما.

ما را در یک ارائه در محل سکونت مشمول دریافت خاص پرونده و اسناد و مدارک و بررسی استهلاک گزارش. یکی از اسناد ما به طور خاص درخواست یک کپی از اقشار بیمه. به عنوان ما به دنبال تمام اخبار اخیر در مسائل بیمه ما عامل توصیه می شود ما بررسی بیمه و درک خطرات بالقوه ما ممکن است.

اقشار شرکت و مدیر این ملک اند توصیه ما این است که ما نه به عنوان یک کپی از بیمه نامه تا زمانی که ما صاحبان این را به عنوان یک مسئله حفظ حریم خصوصی. این بلافاصله مطرح شده نگرانی برای ما; اما اگر ما به عنوان به دست آوردن یک کپی از سیاست های قبل از ما خرید, چگونه می توانیم تعیین کنیم که چه خطراتی ممکن است ما در معرض اگر ما نمی توانیم دست آوردن اقشار پرونده ؟

— Darlene M. ریچموند

عزیز Darlene:

دو روش وجود دارد از اخذ مدارک از اقشار شرکت اگر شما با توجه به خرید یک واحد.

خریداران توصیه می شود به درخواست یک فرم ب اطلاعات گواهی برای شروع. گواهی افشا اطلاعات کلی در مورد اقشار شرکت از جمله قضاوت علیه این شرکت در دادگاه یا دادگاههای تعداد اجاره فضای پارکینگ و قفل ذخیره سازی طراحی و تخصیص تعادل فعلی در ذخیره احتمالی صندوق و باید شامل یک کپی از جدید ترین استهلاک گزارش.

استهلاک گزارش ارزشمند در بررسی آینده عمده تعمیر و نگهداری و نوسازی چرخه. آن را برآورد زمانی که مشترک قطعات مانند بام خارجی روکش فلزی, درب و پنجره, آسانسور, لوله کشی سیستم ها با توجه به جایگزینی و برآورد هزینه. این به شما یک فرصت برای مقایسه تعادل در صندوق های احتمالی آینده را با مطالبات در بودجه توسط شرکت. اسناد از جمله بودجه سالانه نسخه از آیین نامه و صورت جلسات هر نوع دیگر از گزارشهای مهندسی و سالانه بیمه باید حفظ شود توسط اقشار شرکت و در دسترس هستند در صورت درخواست صاحب.

هنگامی که مالک حفظ یک عامل به فروش واحد خود آنها اختصاص حقوق به آن شخص قادر به درخواست سوابق و اسناد و مدارک. نماینده خود را از طریق عامل فروشنده ارائه درخواست کتبی برای مدارک خاص. وجود دارد هیچ حریم خصوصی شرایط یا محدودیت هایی که اعمال می شود برای کسانی که در مورد اقشار شرکت باید حفظ کنند و باید آنها را در صورت درخواست در دسترس به مالک یا نماینده خود را(بازدید کنندگان). اقشار شرکت است که به عنوان شارژ بیست و پنج سنت در هر صفحه در هر کپی و ممکن است خودداری نسخه تا مبلغ پرداخت شده است.

هنگامی که شما به دست آوردن یک کپی از بیمه نامه نقد و بررسی معافیت مقدار آب فرار و انواع دیگر ادعا می کند. در این رویداد به عنوان یک مالک وجود دارد که ادعا می کنند از اقشار بسیاری که در آن شما تلقی می شود مسئول اقشار شرکت حق دارد که در ادامه به دادگاه یا دادگاه به جمع آوری مقدار معافیت. اگر معافیت 50.000 دلار یا $100,000 شما می تواند مسئول این مبلغ است.

برای محافظت از خود را از مسئولیت شخصی در برابر ادعاهای یا خطر کسر و حیاتی است صاحبان خرید صاحب خانه بیمه مشاع. آوردن یک کپی از اقشار شرکت سیاست را به خانه خود را بیمه گر و آنها را به کمک به شما در درک معافیت نرخ و چگونه آنها بهترین پوشش داده شده است.

آن را نیز ممکن است ارزشمند به بررسی تاریخ سیاست است را تمدید کرد. در این زمان محدود در بازار بیمه تجدید در ماه آینده ممکن است در نتیجه تغییرات چشمگیر از سیاست بسته به ادعای سابقه و سن و خطرات ناشی از اقشار شرکت.

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su