محل سکونت فراست: بررسی تمام معاملات کسب و کار جدی


اقشار مدیریت شرکت باید ارائه اقشار شرکت با آشتی گزارش ماهانه که شامل صورتهای مالی و بانکی. گتی ایماژ

اگر اقشار شرکت تعداد قابل توجهی از معاملات و مقدار قابل توجهی از بودجه ریزی عملیاتی و سرمایه گذاری یک روال ممیزی نیز توصیه می شود.

عزیز تونی:

ما مدیر اموال به ما می پرسد برای تصویب صورتهای مالی هر ماه و ماه گذشته ما خزانه دار متوجه وجود یک تقلید به صورت یک لایحه از سه ماه قبلی. خطا بود دنبال به حسابداری ساده تقلید است که حل و فصل شد اما این افزایش یک موضوع در جلسه شورای اسلامی بر نقش ما خزانه دار و دبیر ما اقشار شرکت.

چگونه می ما اقشار شرکت می دانم که اگر وجود دارد نادرست فاکتور برای ما اموال مگر اینکه ما از نزدیک بررسی تمام فاکتورها و پرداخت هر ماه ؟

به نظر می رسد این است که یک مشکل بالقوه و باز می شود اقشار شرکت به احتمال تقلب و یا حداقل misallocation از وجوه بین اقشار متعدد شرکت های موفق توسط همان مدیر اموال. مدیر اموال به ما می گوید نگران نباشید آنها بررسی تمام حساب و حسابرسی هر سال و در عین حال ما نمی دریافت یک کپی از است که گزارش حسابرسی پس چگونه ما می دانیم که آیا وجود دارد برجسته تنظیمات یا خطا ؟

— جودی مک کللند

عزیز جودی:

زمانی که خود را با اقشار شرکت درگیر یک اقشار مدیریت شرکت حسابداری و خدمات عملیاتی اقشار شورا باید درک شما را درگیر یک پیمانکار در توافق آژانس. مدیریت شرکت اعطا اختیار به طرف شما عمل می کنند شناخته شده به عنوان سازمان رابطه خود را مدیریت حسابداری اموال و دارایی ها و نظارت بر کارکنان و پیمانکاران است. دامنه اقتدار خود را به شما بدهد اقشار مدیریت شرکت است که در اقشار مدیریت توافق آژانس و از طریق قطعنامه های تصویب شده توسط شورای اقشار در جلسات شورای.

در حالی که خود را به اقشار شرکت است قرارداد این خدمات خود را از مسئولیت ها و تعهدات به عنوان یک عضو شورا نیست کاهش دهد. آن است که هنوز مسئولیت این اقشار شورا و انتخاب خزانه دار به بررسی تمام ماهانه معاملات از جمله اسناد پرداختنی سپرده های سرمایه گذاری و مطالبات. اقشار مدیریت شرکت باید ارائه اقشار شرکت با آشتی گزارش ماهانه که شامل صورتهای مالی و بانکی.

به عنوان یک روال تمرین خود را در نشست ماه مارس شما دریافت خواهد بود ژانویه صورتهای مالی است. وجود دارد بدون نیاز تحت اقشار ملک قانون به تصویب صورتهای مالی در هر جلسه شورای و یا در مجمع عمومی سالیانه خود. آنها به سادگی یک گزارش شورای اقشار دریافت می کند. اگر اقشار شرکت تعداد قابل توجهی از معاملات و مقدار قابل توجهی از بودجه ریزی عملیاتی و سرمایه گذاری یک روال ممیزی نیز توصیه می شود. هر ماه خود را بررسی حساب های استاندارد و مقایسه آن به خدمات خود را در موافقت نامه ها و فاکتورها هستند که پرداخت خود را از طریق general ledger. اقشار مدیریت شرکت مدیریت چندین اقشار شرکت ها و تولید هزاران نفر از معاملات در هر ماه است. آن است که مشترک برای پیدا کردن یک misallocated فاکتور; اما, آن را بسیار مهم است برای شما را به بررسی تمام معاملات خود را به تایید اقشار شرکت در فاکتور تخصیص صحیح هستند.

به درک که چگونه از آن آسان است برای تقلب به متعهد نگاه اخیر کلگری اقشار مدیر متهم به سرقت حدود $2,000,000 در وجوه از مشتریان خود را. شده اند وجود دارد موارد مشابه در بریتیش کلمبیا که در آن غلط شرکت ها ایجاد شده اند و به نظر می رسد مشروع معاملات در اقشار حساب و یا که در آن یک خزانه دار در کنترل تنها از امور مالی گرفته تا تعطیلات دائم در اقشار بودجه. مراقب باشند. این که آیا شما خود موفق فقط با خزانه دار در کنترل معاملات خود را و یا عامل از طریق اقشار مدیریت شرکت, بررسی, تمام ماهانه فاکتورها و اسناد پرداختنی و مقایسه آن دسته از معاملات به حساب بانکی.

اگر وجود دارد یک معامله است که به نظر می رسد تکرار مشکوک و یا در خطا, درخواست کپی از فاکتورها و صحت معامله است برای اقشار شرکت. در صورت وجود شک و تردید در مورد اعتبار یک معامله بررسی گیرنده پیمانکار مشروع است. آن را ضروری است برای منافع عمومی است که اگر شما کشف یک معامله مشکوک به تقلبی بلافاصله پس از تماس با کارگزار شرکت مدیریت املاک و مستغلات شورای قبل از میلاد. همه بیش از حد اغلب اقشار شرکت های بزرگ که مشکلات مواجه می شوند به سادگی است مطالب با لغو قرارداد خود را بدون هیچ اقدام دیگری.

اگر شما خود را در اقشار شورا نقش خود را به طور جدی به عنوان عضو هیئت مدیره یک شرکت است.

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>