محل سکونت فراست: نقد و بررسی آیین نامه قبل از برگزاری الکترونیکی جلسه


الکترونیکی جلسات کار بسیار خوبی برای گروه های کوچک از اعضای شورا و یا صاحبان که در آن از آن آسان است برای شناسایی هر یک از مالک و یا عضو شورا به عنوان آنها شرکت کنند. گتی ایماژ

مدیریت اقشار شرکت در طول COVID-19 بحران

عزیز تونی:

ما اقشار شرکت 118 واحد در دره فریزر. در سال 2010 ما به تصویب یک آئین نامه جدید بسته است که تدوین شد و بررسی توسط وکیل ما که شامل یک آیین نامه اجرایی است که مجاز “سالانه ویژه و یا جلسات عمومی برای انجام الکترونیکی و روش”.

این آئین نامه شامل هیچ زبان دیگر و ما فرض بر این خواهد بود آسان به اداره. ما اقدام به برگزاری ویژه مجمع عمومی در هفته گذشته به تصویب دیر بام پروژه برای بعد از این تابستان. وجود خواهد داشت بسیار کوچک لوی که ما برنامه ریزی شده اند برای بسیاری از سرمایه از ما ذخایر احتمالی. اخطار صادر شد و توصیه می شود هر کس الکترونیکی در جلسه که شامل یک کنفرانس شماره تماس و یا زوم اتصال.

مشخص شد در ابتدا این جلسه دچار مشکل شد که هیچ کس نمیفهمد چگونه ما را به انجام ثبت نام به شناسایی صاحبان پروکسی دارندگان و صدور کارت های رای دهی و یا در جای که قادر به شناسایی هر یک از رای دهندگان واجد شرایط به عنوان وجود دارد و بیش از 65 نفر در این تماس/نشست.

در حالی که مفهوم الکترونیکی جلسه به نظر می رسد ایده آل آن منجر به ختم جلسه نیم ساعت پس از آن نامیده می شد به منظور زیرا بسیاری وجود دارد, تاخیر, مردم به طور مداوم گرفتن قطع سیستم و دوباره به هم متصل و مستمر تعداد زیادی از مردم در تماس کنفرانسی که نگه داشته و ایجاد وقفه در روند.

ما ساخت این بیش از حد پیچیده است ؟ است وجود دارد یک روش ساده تر برای مدیریت الکترونیکی جلسه ؟

Gerri W.

عزیز Gerri:

الکترونیکی جلسات کار بسیار خوبی برای گروه های کوچک از اعضای شورا و یا صاحبان که در آن از آن آسان است برای شناسایی هر یک از مالک و یا عضو شورا به عنوان آنها شرکت کنند.

به درستی تسهیل و انجام یک جلسه عمومی با روش های الکترونیکی — که نیاز به هر واجد شرایط رای دهندگان قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر — آیین نامه باید اجازه الکترونیکی جلسات عمومی و آدرس: فرایند ثبت نام و صدور گواهینامه از پروکسی شناخت چگونه کارت های رای دهی را جایگزین الکترونیکی شرکت کنندگان چگونه حد نصاب گزارش شده است نگهداری می شود و در صورتی که از سیستم های الکترونیکی استفاده می شود می افتد, چگونه یک رئیس ممکن است انتخاب شود و اگر لازم است, چگونه آرا قطعنامه خواهد بود شمارش چگونه شما می خواهم به آدرس موضوع راز رای و یا دقیق حساب اگر خود آیین نامه اجازه, که تصمیم می گیرد که چگونه هر یک رأی گرفته است و چگونه دقیقه و سوابق این جلسه گزارش شده است.

به صورت الکترونیکی جلسات یک بار رول از رای دهندگان واجد شرایط عنوان شده “ثبت نام” و تاسیس تنها روش عملی برای رای گیری ممکن است تماس رول در یک زمان برای شناسایی آنها چگونه رای می دهند. این را حداقل اطمینان حاصل شود شما باید یک رکورد توسط واحد یا اقشار زیادی تعداد که می توانید پشتیبانی از محاسبات و تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بود.

یک رای گیری آنلاین فرایند ممکن است; با این حال در تست چند رای گیری آنلاین فن آوری است که رخ می دهد در یک همزمان با جلسه شما نیاز به یک هویت جداگانه شماره برای هر یک واجد شرایط رای دهندگان برای جلوگیری از رای گیری بی نظمی.

اگر بیش از این ثبت نام رای دهندگان واجد شرایط ثبت نام در آن رخ داده است در چند زوم جلسات — چه اتفاقی می افتد زمانی که وجود دارد بیشتر آرا از تعداد ثبت نام ؟ در حال حاضر شما مورد نیاز خواهد بود به تماس رول و بررسی هر یک از اقشار بسیاری از رای, در نتیجه یک رای گیری بی نظمی.

در اینجا یک تست من درخواست در پرسش های تشریفاتی برای هر دو در فرد و الکترونیکی جلسات.

  1. همه واجد شرایط رای دهندگان رای گیری حقوق محافظت شده است?
  2. همه رای دهندگان واجد شرایط و پروکسی به درستی شناسایی?
  3. وجود دارد خطر از رای گیری بی نظمی به عنوان یک نتیجه کلی وارد شوید ؟
  4. آیا این آیین نامه از شرکت اجازه الکترونیکی روش ؟
  5. انجام مراحل مطابق با اقشار ملک قانون و مقررات ؟

در هفته گذشته ما حسابرسی چندین جلسات عمومی تبدیل به زوم جلسات. وجود دارد یک روش که در آن به پیوستن به احزاب متعددی حضور داشتند که نمی شد صاحبان واجد شرایط رای دهندگان و مختل جلسات و که در آن اقشار شرکت در آیین نامه نیست اجازه الکترونیکی جلسات عمومی.

وجود دارد هیچ راه حل واحد است که درمان تمام شرایط و در حالی که آن را امن برای مردم به تجمع در فضاهای محدود ما باید در گزینه قابل دوام.

بدون اصلاح آیین نامه های اقشار شرکت هنوز فرصت برای تشکیل یک محدود پروکسی جلسه و یا اگر وجود دارد هیچ فوریت تسلیم نشست تا آن مجاز است و امن برای یک بار دیگر جمع آوری شده است.

قبل از تشکیل الکترونیکی دیدار از نزدیک بررسی آیین نامه برای تعیین اگر روش مجاز است بحث را از طریق روش با شورا و مدیر خود را تا شما را در درک که چگونه آنها اجرا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در محدود پروکسی و مدیریت اقشار طریق COVID-19 بحران مالکیت مشترک صاحبان خانه انجمن آماده است تعدادی از راهنماهای و قالب به کمک عملیات. رفتن به www.choa.bc.ca ایمیل info@choa.bc.ca تماس بگیرید و یا 1-877-353-2462 و مشاور خوشحال خواهد شد برای کمک به.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>