محل سکونت فراست: مقدار زیادی به در نظر گرفتن قبل از بازگشایی امکانات مشترک


اگر خود را از اقشار جامعه است که چهار واحد یا بیشتر و شما باید یک استخر یا وان آب داغ آن است که طبقه بندی استخر و مقررات به عنوان یک استخر تجاری و عملیات باید پایبند به استانی مقررات. گتی ایماژ

مطلق اولویت اول این است که ایمنی از ساکنان شورای اموال مدیر ارائه دهندگان خدمات پیمانکاران و پاسخ اضطراری.

عزیز تونی:

ما اقشار شرکت به اشتراک گذاری یک مرکزی جامعه تسهیلات با پنج خواص دیگر. وجود دارد یک باشگاه خانه برای جلسات تا 100 نفر یک آشپزخانه و سالن مرکز تناسب اندام, تغییر اتاق و دوش برای استخر و وان داغ, یک زمین تنیس و یک کباب پز و تراس به میزبان گردهمایی.

پس این محدودیت ابتدا اعمال ما تعطیل کردن همه عملیات; اما ما در حال حاضر مقدار قابل توجهی از فشار برای باز کردن, استخر, مرکز تناسب اندام و اتاق باشگاه به میزبان جلسات.

مشترک ما خواص هفته گذشته برای تعیین الزامات و چپ بودند اشتباه بیش از این پروتکل است که لازم است قبل از ما می توانید دوباره باز و چگونه ما مدیریت امکانات. چند اعضای شورا تمام ارسال همین ایمیل برای ما اقتدار بهداشت و دریافت تمام کمی متفاوت پاسخ. بنابراین حتی در این سطح این است که نه 100 درصد روشن است.

وجود دارد آسان چک لیست است که اقشار شوراها می توانید نقد و بررسی قبل از آنها ارائه دسترسی به امکانات خود را?

—شری Milne

عزیز شری:

بله ما همه می خواهم به قادر به باز کردن مشترک ما امکانات. اگر ما می توانید مدیریت عملیات ما با خیال راحت آن کمک خواهد کرد برای کاهش استرس از انزوا است که همه ما با تجربه و فعال کردن جوامع ما به از سرگیری جدید “عادی” از عملیات.

پست های نشانه با دستورالعمل های روشن در استفاده و اجتماعی فاصله.

این مهم است برای همه اقشار شرکت ها و شوراهای سراسر بریتیش کلمبیا به درک اولویت ها و مقررات است که اعمال می شود. اقشار شرکت ها و اشخاص حقوقی که تمام حقوق و مسئولیت های یک فرد از جمله توانایی برای خرید فروش و رهن اموال آنها فایل مالیات سالانه بازده سرمایه گذاری پول برای بازگشت شکایت و یا ممکن است شکایت کرد و استخدام پیمانکاران و ارائه دهندگان خدمات.

چه این به این معنی است که اقشار شرکت نیز باید مطابق با مقررات ساختمان عملیات, استخدام استانداردهای WorkSafe عمومی دستور دولت محلی آیین نامه و سفارشات فنی و ایمنی B. C. مقررات و دستورات محلی مقامات بهداشتی و استخر مقررات. اگر جامعه خود را چهار واحد یا بیشتر و شما باید یک استخر یا وان آب داغ آن است که طبقه بندی استخر و مقررات به عنوان یک استخر تجاری و عملیات باید پایبند به استانی مقررات. خطرات برای بهسازی کیفیت آب و امنیت عمومی در رابطه با استخر تجویز می شوند به عنوان خطرات بهداشتی. راه اندازی مجدد یک خفته استخر نیز به شمار سلامتی برای لژیونلا باکتری ها و اپراتورها یا کارکنان باید اقدامات احتیاطی.

ترک نمی مسئولیت به ساکنان خود است ، با وجود استخر علائم و مورد نیاز بسیاری از کاربران به ندرت به حمام قبل از آنها وارد استخر بنابراین احتمال دیگر پیروی از راه دور است. خواهد کسی صفحه نمایش کاربران قبل از آنها وارد تاسیسات ؟ مشترک تغییر اتاق دوش و washrooms نیز نیاز به سطح بالایی از تمیز کردن شستن دست ها در ایستگاه ها و آموزش عمومی. پست های نشانه با دستورالعمل های روشن در استفاده و اجتماعی فاصله.

مطلق اولویت اول این است که امنیت عمومی از ساکنان خود را, شورای, اموال, مدیریت ارائه دهندگان خدمات پیمانکاران و پاسخ اضطراری.

نقد و بررسی اموال خود را به عنوان یک محل کار و همچنین خود جامعه مسکونی. آیا شما هر گونه کارکنان? بسیاری از اقشار شرکت ها استخدام کارکنان مربوط به فراشی یک لابی, دربان, مدیران سایت, محوطه سازی کارکنان و ارائه دهندگان خدمات و پیمانکاران فرعی. اگر آنها در حال کار بر روی سایت خود شما مسئول هستند.

آیا شما بررسی رابطه عمل به دستورالعمل های ارائه شده توسط WorkSafe? آیا شما یک کار ایمن طرح برای کارکنان خود را? شما در حال توسعه یک برنامه برای مدیریت تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 به مدیریت و یا گزارش قرار گرفتن در معرض COVID-19 یا مشکوک به قرار گرفتن در معرض? آیا توسعه منابع انسانی سیاست ها برای حمایت از برگ های بیمار و خود انزوا? آیا شما ارائه کارکنان خود را با آموزش و تجهیزات حفاظتی آنها نیاز به در حالی که کار بر روی سایت شما ؟ آیا تاسیس ستاد سیاست برای اطمینان از ایمنی خود را?

اگر شما با توجه به افتتاح استخر و وان آب داغ و یا سالن داخلی بهداشت و سلامت جزیره منتشر کرده اند بسیار عالی دستورالعمل برای سالن های ورزشی و تناسب اندام و مراکز این ارائه یک چارچوب برای مدیریت امکانات و همچنین به عنوان چک لیست در غربالگری و شناسایی کاربران رفتار در امکانات مناسب و استفاده از فرکانس در تمیز کردن بالا-سطوح تماس و مدیریت کاربران در امکانات.

ما همه می خواهم یک دستور روشن در مورد آنچه ما می توانیم و یا نمی تواند با امکانات ما. این تصمیم است که اغلب به موضوع اقتصادی و منابع انسانی هر یک از اقشار شرکت ارائه آنها می تواند نیازهای مربوط به هر منطقه. اگر اقشار شرکت نمی تواند اطمینان از ایمنی خود را از کاربران خود را از کارکنان و پیمانکاران و سپس باز کردن امکانات خود را همه در خطر است.

چه خواهد شد شما اقدام بعدی بود اگر وجود دارد شیوع نشات گرفته از اقشار شرکت به عنوان یک نتیجه از سوء مدیریت خود امکانات ؟ ما را تشویق به ماندن در درون ما حباب اما اگر ما در حال جمع آوری در امکانات تفریحی و سازش اجتماعی فاصله و یا تماس با ما به جای هر کس که در جامعه ما در خطر است.

مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از اقشار شرکت ها در جوامع مقصد را نیز در معرض گذرا کاربرانی که دسترسی به تعطیلات خود را در خانه و با استفاده از Airbnbs. این افراد بسیار مشکل تر خواهد بود به صفحه نمایش و ارزیابی و ممکن است در برخواهد داشت خطر بیشتری برای جامعه خود, و یا ممکن است در معرض و بازگشت به خود و جامعه است.

ما هنوز محدود به جمع آوری در گروه های تا 50 نفر, اگر, اجتماعی, فاصله ممکن است. یک قاعده سرانگشتی مناسب برای گردهمایی اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله 15 درصد از آنچه طبیعی است. اگر خود را در سالن محدود است 100 برای جلسات 15 درصد یا 15 نفر است که به احتمال زیاد حداکثر مجاز به فعال اجتماعی فاصله.

برای کسب اطلاعات بیشتر به Worksafe.ca gov.سال قبل از میلاد.ca و یا در منطقه خود تماس بگیرید سلامت مدیره.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>