محل سکونت فراست: طرح بودجه احتمالی ورودی برای پیش بینی آینده, خطرات


توسط شورای مجاز به جلب وجوه اضافی از صندوق های احتمالی به عنوان یک وام به پرداخت مبلغ که ما در حال حاضر انجام می شود ؟ گتی ایماژ

من اغلب پرسیده که آیا اقشار شرکت مجاز است برای اصلاح بودجه خود را بخشی از راه را از طریق سال مالی.

عزیز تونی:

ما اقشار شرکت یکی از خواص که در آن ما معافیت از $25,000 به $100,000 دلار به عنوان یک نتیجه از دو ادعا می کند سال گذشته است. ما مورد تایید ما بودجه سالانه در ماه دسامبر و در حال حاضر در حال طرح ریزی یک پاییز کوتاه در حدود $65,000 با بیمه را افزایش می دهد.

تعدادی از سوالات بوجود آمده اند به عنوان یک نتیجه. آیا ما مجاز به تماس ویژه مجمع عمومی و اصلاح بودجه ما بخشی از راه را از طریق سال است ؟ این به نظر می رسد ساده ترین راه حل است.

توسط شورای مجاز به جلب وجوه اضافی از صندوق های احتمالی به عنوان یک وام به پرداخت مبلغ که ما در حال حاضر انجام می شود ؟ اموال ما مدیر پیشنهاد ما تصویب یک مالیات ویژه برای بیمه اضافی هزینه و به صورت یک پتانسیل ادعای $100,000 بنابراین ما باید بودجه کافی در ما جریان نقدی در این رویداد ما را ادعا می کنند. ما تا به حال بسیار بزرگ احتمالی که ما برنامه ریزی جایگزینی ما لوله کشی در سال 2019 به عنوان یک نتیجه ما در یک چرخه کم از ما احتمالی تعادل است.

کلر W. Burnaby

عزیز کلر:

من اغلب پرسیده که آیا اقشار شرکت مجاز است برای اصلاح بودجه خود را بخشی از راه را از طریق سال مالی. برای انواع دلایل اقشار ملک عمل نمی تامل و یا اجازه این کار را به عنوان یک گزینه. در یک “سالانه” مجمع عمومی (AGM) پیشنهاد بودجه برای سال مالی آینده ممکن است با اصلاح رای اکثریت قبل از بودجه تصویب شده است.

وجود دارد دو چرخه که این ممکن است رخ دهد. در روال AGM از تاسیس اقشار شرکت در جلسه مورد نیاز برای اجرای فاز یک طرح اقشار, که در آن مرحله جدید باید برگزاری جلسه اغلب به عنوان AGM از فاز. چرا که یک مرحله جلسه اغلب رخ می دهد بین روال AGM را از اقشار شرکت بودجه ممکن است اصلاح تنها در یک مرحله AGM به ترکیب با تغییر فاز(s).

یکی دیگر از دلایل این بودجه نمی توان اصلاح شود این است که یکپارچگی افشای اطلاعات گواهی تحت تاثیر قرار خواهد چرا که خریداران مطلع هستند از اقشار هزینه برای سال مالی جاری. اگر بودجه به تغییر در طول سال آن را ایجاد غیر قابل پیش بینی گزارشگری مالی برای خریداران موسسات مالی و مالیاتی تشکیل پرونده.

در کوتاه مدت مهم است که بیمه حق بیمه پرداخت شده است. در حالی که اقشار شرکت ممکن است به قرض گرفتن از های احتمالی به صورت جریان وجوه نقد آن پرداخت می شود باید در همان سال مالی. اگر وجود دارد اتاق را در بودجه خود را به جای اضافی $65,000 در بودجه فعلی شما بدون این که کسری بودجه خود را از اقشار شرکت می تواند مدیریت CRF وام; اما اگر این مکان شما را در کسری کسری بودجه پرداخت می شود باید در سال مالی آینده. در حالی که به تعویق انداختن اجتناب ناپذیر بدهی به یک سال آینده به نظر می رسد جذاب از آن همیشه در نتیجه افزایش قابل توجهی در هزینه های اقشار سال بعد به دلیل خود اقشار خواهد شد و سپس ترکیب کسری با افزایش بیشتر.

شما همچنین می تواند تایید اضافی احتمالی هزینه بیمه توسط سه چهارم رای در مجمع عمومی. ویژه عوارض نیز یک گزینه وجود دارد بدون نیاز به تصویب یک مالیات ویژه برای یک پتانسیل ادعا می کنند در پیشبرد. یک اقشار شرکت نیازی نیست سه چهارم رای در مجمع عمومی به موضوع مالیات ویژه برای معافیت بیمه. اگر ادعای اقشار شورای تصویب یک مالیات ویژه برای معافیت بیمه که شامل مقدار هدف با استفاده از روش محاسبه و تاریخ پرداخت.

دشوار است که مطابق با گزارش و هزینه های مورد نیاز یک مالیات ویژه برای یک پتانسیل معافیت. اگر بودجه استفاده نمی شود برای این منظور در نظر گرفته شده اقشار شرکت باید بازپرداخت مالیات به صاحبان اگر هر صاحب حق است به 100 دلار یا بیشتر.

اگر اقشار شرکت می کند که ادعا می کنند در این سال که نیاز به پرداخت از $100,000 معافیت چگونه قصد دارید به نگه داشتن بودجه ؟ هر فروشنده را تقاضا لوی بود مسترد و ایجاد یک پتانسیل دادگاه ادعای خود را در برابر اقشار.

مهم است به یاد داشته باشید این است که این موضوع از یک مالیات ویژه برای هر یک از مالک برای مشخص ادعا می کنند. این ممکن است اجازه هر مالک به فایل ادعا می کنند که در برابر بیمه صاحب خانه خود را برای وضع معافیت بیمه. که ممکن است اگر شما از عبور از یک مالیات ویژه برای یک پتانسیل ادعا می کنند.

خود را بهترین گزینه است ؟ همیشه خود را برای برنامه ریزی بودجه و احتمالی سهم برای پیش بینی آینده, خطرات. آن است که تنها یک رای اکثریت خود را در AGM به تصویب بودجه و هر سهم خود را به صندوق های احتمالی.

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>