محل سکونت فراست: مدیریت از طریق یک بحران


اقشار شرکت های بزرگ نیاز به خلاق و نوآورانه و نگاه در راه های مختلف برای برقراری ارتباط به جای جلسات گروه. گتی ایماژ

هنگامی که اجتماعات بزرگ ممنوع است, ما چگونه تصمیم گیری کنید ؟

عزیز تونی:

ما اقشار شرکت 125 واحد و ما باید آینده نشست عمومی سالانه است که برای رفتن به بحرانی که ما نیاز به تصویب یک افزایش قابل توجهی در بودجه ما برای پوشش بیمه ما. ما یک اتاق مشترک که در آن ما تنها 50 تا 60 نفر شرکت کنند اما با در نظر گرفتن خطرات بهداشتی ما می خواهیم به لغو جلسه ما است.

وجود مجازات اگر ما لغو نشست و فقط برای پرداخت بیمه افزایش از ما احتمالی صندوق ؟

— Marco R. رئیس شورای

عزیز مارکو:

این همان موضوع سوال در ذهن همه است. می تواند ما را در تاخیر ما جلسه ؟ چه کنیم که قانون به ما نیاز به یک جلسه بعد از 60 روز بعد از ما سال مالی پایان ؟ اجتماعات بزرگ ممنوع است, ما چگونه تصمیم گیری کنید ؟ می تواند ما را در جلسات الکترونیکی ؟ مردم به سادگی می توانید ایمیل در یک رای کاغذی?

اقشار قانون مالکیت را ندارد برنامه های احتمالی در شرایط اضطراری; با این حال من شک هر کسی که فکر کردن در مورد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و یا یک بحران بهداشتی در هنگام عمل بود که به تصویب رسید.

ارتباطات الکترونیکی است که تنها مجاز اگر شما یک آیین نامه اجرایی است که اجازه می دهد جلسات عمومی برگزار می شود به صورت الکترونیکی و مسائل از رای دهندگان ثبت نام هویت پروکسی و شمارش آرا. در استاندارد, آیین نامه شوراهای اقشار ممکن است دیدار الکترونیکی — کنفرانس تلفنی و یا از طریق ایمیل کنفرانس ساده ترین جواب — و ساعت خود را در تصمیم گیری های ثبت شده در همان شیوه ای.

اقشار شرکت های بزرگ نیاز به خلاق و نوآورانه.

است وجود دارد یک پنالتی اگر اقشار شرکت نمی کند, برگزاری نشست خود در داخل قاب زمان? بدون هزینه های اقشار همچنان با همان نرخ; اما به غیر از یک معافیت بیمه تحمیل شده به عنوان یک مالیات ویژه توسط شورای ندارید اقتدار به جمع آوری مقادیر بالاتر به عنوان هزینه های اقشار خاص و یا عوارض تا زمانی که بودجه و یا سه چهارم آرا قطعنامه ای تصویب شده است.

در نتیجه اگر شما گسترش این بیش از حد طولانی است که مالک ممکن است اعمال می شود به عمران قطعنامه دادگاه دستور جلسه برگزار شد. اگر اقشار شرکت می کند, تاخیر, به عنوان ما امیدوارم با تصویب چند ماه آینده از بحران عمل به عنوان یک روال عادی. بدون هزینه های غیر معمول و یا تصمیم گیری های دیگر از شرایط اضطراری و اگر چیزی غیر معمول ناشی بحث به اموال خود را مدیر یک مشاور و یا وکیل خود را.

جایگزین وجود دارد. شما می توانید از تشکیل جلسات توسط یک محدود پروکسی و یا چشم پوشی از اطلاع از جلسه. تحت یک محدود, نماینده, یک جلسه کوچک از یک یا دو نفر تشکیل شده است و صاحبان ارسال یک پروکسی محدود تنها به رای خود را در دستورالعمل تمام پروکسی ها برای حفظ رکورد و همه رای ها را در دقیقه ثبت شده به عنوان دستور. این تضمین می کند یک جلسه برگزار می شود جدید ممکن است بودجه مصوب ویژه عوارض و یا قطعنامه ممکن است مورد تایید و کسب و کار همچنان به طور معمول. پروکسی ممکن است از طریق پست در کاهش یافته است در یک مرکزی صندوق های رای و یا اسکن شده/عکس و ایمیل فرستاده.

این است که در حال حاضر یک روش ما اعمال می شود در رفت و آمد مکرر خواص که در آن صاحبان واقع جهان گسترده و اغلب از 250-واحد اقشار شرکت تنها سه نفر نشسته در جدول. چشم پوشی از متوجه نیاز به هر واجد شرایط رای دهندگان به توافق در نوشتن به صرف اطلاع و موافقت با هر گونه قطعنامه و اگر این است که سالانه مجمع عمومی تصویب بودجه و تحسین از شورای.

بیش از آخر هفته CHOA کارکنان آماده مفصل سری از راهنماهای و اشکال برای کمک به اقشار شرکت های بزرگ با تمام این مسائل. آنها در دسترس عموم در choa.سال قبل از میلاد.ca و هر CHOA مشاور در دسترس است برای کمک به اقشار شرکت های بزرگ. 1.877.353.2462 یا ایمیل [email protected]

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>