وجود دارد چند کارگزاران سراسر B. C. که دسترسی به گسترده تر در بازارهای بیمه و هر تلاش ساخته شده باید توسط خود اقشار شرکت به در نظر گرفتن گزینه های برای تمدید بیمه خود را. گتی ایماژ

بسیاری از کارگزاران باید دسترسی به بازارهای گسترده تر خود اقشار باید بررسی گزینه های.

عزیز تونی:

ما یک خریدار اولین بار و به دنبال در یک محل سکونت در ساری که مقرون به صرفه است و به اندازه کافی بزرگ برای خانواده ما است. ساختمان فقط نوشته شده توجه کنید و بدون هر گونه توضیح آنها دیگر نمی تواند خرید بیمه به عنوان از ژانویه 31 و فروش ما است که با توجه به کامل در اواسط فوریه.

ما قبل از واجد شرایط برای وام مسکن, اما به شرط این که بیمه کافی ارائه شد که ما در حال حاضر ارائه نمی دهد. ما گیر کرده بین تعهد به خرید که در آن ما را به پایین $10,000 سپرده است که ما نمی توانیم به از دست دادن اما در همان زمان ما می توانیم با ادامه خرید به ما توصیه شده است توسط بانک ما آنها قادر به ارائه وام مسکن اگر اقشار شرکت نمی خرید بیمه و خریدار نمی تواند خرید بیمه.

ما در تماس با ارائه دهنده بیمه در مورد صاحب خانه/مطالب بیمه و تایید آنها می توانند ارائه بیمه برای ما مسئولیت شخصی و شخصی ما مطالب شامل هر betterments به اقشار زیادی; اما آنها قادر به ارائه بیمه برای ساختمان است.

چه هستند که ما قرار است به انجام بعدی ؟ ما خواهد شد به طور پیش فرض ما در توافق نامه خرید و از دست ما سپرده شده است و ممکن است شکایت توسط فروشنده.

— مارکو T.

عزیز مارکو:

شما اولین تماس تلفنی به وکیل خود اقدام به خرید و نماینده خود را که مذاکره خرید. شما نیاز به بررسی شرایط و ضوابط توافق نامه خرید و در نظر گرفتن گزینه های. یک شکست خورده پس از فروش می تواند یک اثر دومینو در فروش چند بر بسیاری از خانواده ها است.

متاسفانه خریداران و فروشندگان در این شرایط از بازار بیمه در این زمان با عواقب جدی برای بازار املاک و مستغلات و همچنین مسئولیت شخصی از اقشار صاحبان املاک و خریداران در سراسر بریتیش کلمبیا.

اقشار شوراهای همچنین باید آگاه باشند از خود مسئولیت شخصی اگر بیمه تازه نیست. بلافاصله بحث را به مدیر و وکیل در مورد نحوه اطلاع رسانی به صاحبان و چه نوع از اطلاعات آنها بلافاصله نیاز است. بزرگ ارزش اقشار شرکت های پیری جوامع است که به تعویق افتاده استهلاک گزارش و یا تعمیر و نگهداری یا جوامع با سابقه ادعا می کند همه در معرض بسیار بالاتر از هزینه های انواع خاصی از استثنائات برای ادعای deductibles بالاتر و خطر محدودیت و یا انصراف از بیمه در این زمان.

بیمه رایگان-بازار صنعت با حداقل مقررات دولتی. این یکی از دلایلی است که یک صنعت رقابتی کار کرده است به خوبی برای عموم به تاریخ اما زمانی که رقابت و کاهش هزینه ارائه پوشش همراه با افزایش ساخت و ساز و به پایان رساندن هزینه ها و افزایش فرکانس از ادعا و ساخت و ساز ارزش intersects در نتیجه هزینه و شدید ،

وجود دارد چند کارگزاران سراسر B. C. که دسترسی به گسترده تر در بازارهای بیمه و هر تلاش ساخته شده باید توسط خود اقشار شرکت به در نظر گرفتن گزینه های برای تمدید بیمه خود را.

یک اقشار شرکت ممکن است مجبور به در نظر گرفتن استثنائات و یا معافیت برای انواع خاصی از ادعا قابل ملاحظه ای افزایش بیمه deductibles و افزایش قابل توجهی در هزینه های خود را تمدید بیمه نامه اما به یاد داشته باشید سیاست خود را فقط در مورد بیمه برای آن اجتناب ناپذیر سیل ناشی از شکستن لوله از شکست ماشین لباسشویی شلنگ و یا بیش از جریان از وان حمام.

هنگامی که شرکت های بیمه به توافق برسند تا مطمئن شویم که اموال خود را خود تعهد است برای پر ارزش جایگزینی است. اگر ساختمان شما را جایگزینی ارزش درازي است در $65 میلیون کارگزار و بیمه تامین پوشش برای $65 میلیون. اگر ساختمان شما یک آپارتمان به سبک ساختمان این خطر را افزایش می دهد به طور خودکار به این دلیل که به احتمال زیاد هود از چند واحد آسیب دیده در سیل به طور قابل توجهی افزایش می دهد. اگر شما ترکیب این خطر با افزایش سن ساختمان سیستم های غفلت تمدید فرکانس ادعا و عدم استهلاک طرح آن را تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر و پر هزینه برای اقشار شرکت به تمدید بیمه خود را.

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de