محل سکونت فراست: در صورت امکان سعی کنید برای حفظ کسب و کار به صورت عادی


این مهم است برای ایجاد یک برنامه سالانه برای تعمیر و نگهداری ساختمان, بازرسی, تعمیر و خدمات مورد نیاز.

کاهش زمان بودجه برای ساختمان می تواند یک چالش.

عزیز تونی:

ما اقشار به حال ما نشست سالانه توسط محدود پروکسی و همزمان زوم جلسه که به خوبی کار می کرد. ما تا به حال بزرگترین شرکت تا کنون. از ما 110 خانه و 50 آپارتمان 135 مردم فرستاده شده در پروکسی و 25 با حضور زوم جلسه به سوال بپرسید.

همه ما قطعنامه گذشت و ما انتخاب شورا; اما یکی از نگرانی هایی که مطرح شد این بود که بودجه پیشنهادی کاهش یافته بود 25 درصد آن صادر شده است. ما برش گوشه ها در محوطه بیرونی ساختمان تعمیر و نگهداری و ما کاهش می یابد احتمالی سهم به $0.

بیمه ما بار دیگر در ماه اوت و صاحبان به طور جدی نگران ما نه بودجه کافی برای پرداخت هر گونه افزایش و خارجی تعمیر و نگهداری است که با توجه به محیط تخلیه تمیز کردن قطره قطره شدن تمیز کردن و تعمیرات و دیر سقف بازرسی.

ما می دانیم که آن زمان دشوار برای همه, اما آیا این را حس ؟ ما ایجاد می شود ممکن است بسیار پر هزینه تر مشکلات و یا خطرات اگر ما تسلیم تعدادی از مسائل.

صاحبان در این نشست می خواستم به می دانم که اگر ما می توانیم اصلاح بودجه ما در ماه اوت اگر ما نیاز به بودجه بیشتر?

— مارگو R. D., رئيس جمهور از شورای

عزیز مارگو:

خبر بزرگ است که خود را از اقشار موفق به تشکیل جلسه خود را. بسیاری از اقشار شرکت های بزرگ به دنبال در گزینه های برای جلسات تحت محدودیت های فعلی و ترکیبی از یک محدود پروکسی است که تضمین می کند هر کس این فرصت را به طور محدود رای و زوم جلسه برای فعال کردن سوالات و گفت و گو است که به احتمال زیاد مناسب ترین راه حل در شرایط کنونی.

در حالی که تعویق انداختن نگهداری و تعمیرات و یا تمدید می شود بیشتر بودجه عاقلانه برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب ترین اقشار شرکت های عامل با استخوان بندی بودجه در حال حاضر و بیمار می توانیم به کاهش خود نگهداری و تمدید و احتمالات برای افزایش هزینه های بیمه.

شاید یک آزمون برای اقشار شرکت ها به نظر در ارزیابی اینکه آیا یک کاهش در خدمات قابل دوام است که مفید خواهد بود.

ایجاد سالانه برنامه از همه شما را در تعمیر و نگهداری و بازرسی و سرویس و تعمیر مورد نیاز است. تعیین اولویت بر اساس شرایط مانند: عمر قطعات ایمنی و آب و برق جزء عملیات که تنظیم شده است یا دارای مجوز از قبیل آسانسور دیگهای بخار و ژنراتور و قطعات است که ممکن است در نتیجه آسیب آب اگر آنها موفق جزء خدمات مانند تمیز کردن موجودی است که ممکن است در نتیجه خطرات بهداشتی به ساکنان و قطعات است که ممکن است در نتیجه خسارت وارده به ساختمان عناصر و خدمات اگر حذف شود که خود را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض ضرر و زیان و یا پرونده های حقوقی. این خود خدمات ضروری است.

برای بسیاری از ساختمان های آن تقریبا غیر ممکن است به کاهش زمان بودجه به دلیل هزینه های بالای مسکن اقشار صاحبان باید مورد تایید حداقل بودجه هر زمان ممکن است. سعی کنید برای حفظ کسب و کار به صورت عادی به عنوان آنجا که ممکن است. وجود دارد بسیاری از پیمانکاران که هنوز اختصاص داده شده به ارائه خدمات خود را به مشتریان و در دسترس برای خدمات معمول و واکنش های اضطراری.

اگر شما نیاز به کمک های اضافی در طول سال به دلیل شرکت نمی بودجه به اندازه کافی به شما خواهد شد مورد نیاز برای تشکیل جلسه ویژه مجمع عمومی و تصویب یا یک مالیات ویژه و یا هزینه های خود را از صندوق های احتمالی اگر آن پول در دسترس هستند. وجود دارد هیچ ارائه در اقشار ملک برای اصلاح قانون بودجه در طول سال مالی. در علاوه بر این به ساخت عملیات فرار را یک اصل تناقض به افشای اطلاعات به خریداران موسسات مالی و قابل پیش بینی سهم برای صاحبان.

بازار بیمه است که هنوز هم در این میان بسیار دشوار و با جهان از بازارهای در حال سقوط, این نیز تحت تاثیر درآمد برای صنعت بیمه. اگر اقشار بیمه تجدید در شش ماه آینده این است که زمان خوبی برای شروع یک بحث مستقیم با کارگزار بیمه خود را. ادعای تاریخچه تعمیر و نگهداری وضعیت و مکان و سن خود ساختمان مدیریت ریسک فعالیت ها و ظرفیت اموال خود را تمام عوامل که تاثیر بیمه خود را تمدید و هزینه های deductibles نرخ.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

برای اطلاعات بیشتر راهنما و منابع خود را مدیریت اقشار شرکت در طول COVID-19 بحران به www.choa.bc.ca

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>