محل سکونت فراست: آیا قطع گوشه و کنار به جای سختی


یک شورای اقشار ندارد قدرت به خنثیسازی یک تصمیم از صاحبان در جلسه است. گتی ایماژ

در این دوران دشوار هر کس در تلاش برای ایجاد بهترین تلاش خود را در تلاش برای کاهش روز به روز تنش مدیریت مالی.

عزیز تونی:

ما اقشار شورا تصمیم گرفته است به تسلیم اقشار هزینه برای چندین ماه طول COVID-19 محدودیت. هفت اعضای شورای پنج افرادی که در محل کار برای کوتاه مدت, اما باقی مانده از صاحبان که بازنشسته هستند و یا کار از خانه بدون اعتراض به ادامه از اقشار هزینه. آیا این ممکن است ؟ اگر اعضای شورا باید منافع مستقیم در نتیجه این است که یک بار در جلسات شورای زمانی که آنها باید حذف خود را در تصمیم گیری? ما بسیار نگران ما به پایان خواهد رسید تا در یک جدی کسری بودجه و تخلیه چه کوچک و صندوق ذخیره ما را ترک کرده اند برای مواقع اضطراری. این شورا به سادگی آنها توصیه نمی خواهد کمک ما اختصاص داده شده احتمالی مقدار در بودجه سالانه را تشکیل می دهند تفاوت.

Maria C., Kelowna

عزیز ماریا:

در این دوران دشوار هر کس در تلاش برای ایجاد بهترین تلاش خود را در تلاش به جای سختی و کاهش روز به روز تنش مدیریت مالی. یک شورای اقشار ندارد قدرت به خنثیسازی یک تصمیم از صاحبان در جلسه است. هنگامی که صاحبان تصویب بودجه سالانه وظیفه اقشار شورا به اجرای آیین نامه و جمع آوری هزینه های اقشار در اول هر ماه به عنوان تایید شده در برنامه از هزینه ها در بودجه سالانه.

در حالی که وجود دارد هیچ اقشار پلیس هر مالک به سادگی ممکن است یک نرم افزار به عمران قطعنامه دادگاه سفارش اقشار شرکت برای جمع آوری هزینه ها. اگر اقشار شرکت مایل به استفاده از ذخیره احتمالی بودجه برای هر هدف دیگر از اورژانس و یا توصیه می شود هزینه استهلاک تایید توسط رای اکثریت اقشار شورا را نگه دارید باید به درستی نشست ویژه مجمع عمومی برای به دست آوردن سه چهارم آرا به تصویب هزینه است.

یک اختصاص داده شده و تایید شده به مقدار ذخیره احتمالی صندوق قابل پرداخت و بودجه در مورد بودجه سالانه مانند هر, هزینه, و آن را باید به حساب به صورت ماهانه. این تعیین احتمالی بودجه خواهد شد نیاز به تصویب صاحبان در یک ویژه مجمع عمومی; اما آن نوع از هزینه تسلیم به پرداخت هزینه های اقشار هنوز هم ممکن است موضوع را به چالش در دادگاه و اقشار شورا باید به دنبال مشاوره حقوقی قبل از آنها در نظر گرفتن این گزینه است. بسیاری از اقشار شرکت بیمه شامل برخی از سطح از خدمات حقوقی برای این نوع از شرایط اضطراری.

وجود دارد سه روش ممکن است از برگزاری ویژه مجمع عمومی برای تصویب ممکن است هزینه.

برای اولین بار مجاز اخیر اضطراری سفارش برای اقشار شرکت به تشکیل جلسه ویژه مجمع عمومی الکترونیکی. یک نمونه 20 روز توجه کنید هنوز هم باید صادر شده به صاحبان از جمله موضوع و جمله بندی خاص از قطعنامه احتمالی و هزینه های اقشار شرکت باید ایجاد یک روش برای رای گیری ثبت نام و مراحل و اطمینان از رای دهندگان واجد شرایط قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر.

گزینه دوم خواهد بود متعارف ویژه مجمع عمومی که در آن جلسه فیزیکی انجام شده است. به دلیل مونتاژ محدودیت صاحبان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک پروکسی است که می تواند صرفا محدود به دستورالعمل های خود را و تنها هدف از این قطعنامه است.

گزینه سوم خواهد بود چشم پوشی از اطلاع که در آن هر صاحب ارائه شده است به وضوح و به عنوان شرط waiving اطلاع از یک جلسه هر واجد شرایط رای دهندگان باید رای به نفع این قطعنامه آن را به تایید شود. در کوچکتر اقشار شرکت های بزرگ این است که اغلب یک گزینه که در آن همه مالکان به توافق برسند.

به عنوان اعضای شورای آن است که وظیفه خود را به رعایت و اجرای این آیین نامه و مصوبات اقشار شرکت. که شامل حفظ مصوب بودجه سالانه و یا هر گونه عوارض. آن است که غیر ممکن است برای ایجاد تغییرات و یا پیدا کردن جایگزین زمانی که روش های مناسب و مصوبات صورت گرفته است.

همین حالا قطع گوشه و کنار و در نظر گرفتن عواقب ناشی از تصمیم گیری های خود را.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>