محل سکونت فراست: آیا ما باید برای ادامه پرداخت هزینه های اقشار?


چگونه شما جمع آوری هزینه های اقشار اگر مالک است که در مشکل مالی است که تصمیم شورای اقشار و تعیین شده در آیین نامه. گتی ایماژ

COVID-19: تحت بحران کنونی وجود دارد هیچ مقررات در قانون و یا احتمالات در بودجه برای اقشار شرکت برای تسلیم اقشار هزینه

عزیز تونی:

ما اقشار یافته و تماس با صاحبان چند اگر درخواست اقشار شرکت می تواند تسلیم اقشار هزینه ها تا زمانی که مردم می تواند بازگشت به کار. ما هنوز مطمئن شوید که چه گزینه های ما است.

این چیزی است که شورای اقتدار به در نظر گرفتن ؟ می تواند ما اعلام اضطراری و انتقال پول از ما صندوق های احتمالی به پوشش چند ماه از اقشار هزینه ؟ چه اتفاقی می افتد اگر اقشار شرکت اجرا می شود از پول و نمی تواند برای پرداخت هزینه های ما? با افزایش در هزینه های بیمه و معافیت بالاتر هزینه های ما نمی خواهید به ضربه بزنید به صندوق ذخیره مگر اینکه مطلقا لازم است.

— کارن لینچ ونکوور

عزیز کارن:

تحت بحران کنونی وجود دارد هیچ مقررات در قانون و یا احتمالات در بودجه برای اقشار شرکت برای تسلیم اقشار هزینه. چگونه شما در جمع آوری این هزینه ها اگر مالک است که در مشکل مالی است که تصمیم شورای اقشار و تعیین شده در آیین نامه. باید خود را در شورای همکاری نزدیک خود را با مدیر و خزانه دار به نقد و بررسی ماهانه مطالبات و سپس تصمیم گیری در مجموعه روش در صورت لزوم.

خود شورا موظف است به جریمه و یا علاقه یا فایل پیوندها و یا اقدامات بیشتر برای مجموعه; اما, آن است که مهم است توجه به توازن توجه و درمان همه همان و آگاه از تعهدات در نهایت جمع آوری وجوه و حفاظت از منافع شرکت. آن ضروری خواهد بود برای نظارت بر دوره ما بسته فراز و زمانی که ساکنان ممکن است بازگشت به کار. در رابطه با وام مسکن و پرداخت وام deferrals و بودجه ارائه شده توسط دولت و صاحبان امیدوارم هنوز هم در یک موقعیت برای مدیریت هزینه های اقشار.

قبل از اینکه شما در نظر بگیرید گزینه ها برای کاهش بودجه برای سال مالی آینده و یا استفاده از صندوق ذخیره حیاتی است که شما نگاه خود را ضروری تعهدات و خدمات برای اقشار شرکت. در طول بهار بسیاری از اقشار شرکت های بزرگ و تشکیل جلسات عمومی سالانه و در حالی که آن را وسوسه انگیز برای کاهش هزینه های خود را, بسیاری از اقشار شرکت در حال حاضر در حداقل سطح بودجه به سادگی به حفظ خدمات بسیار مهم.

اگر اقشار شرکت کاهش هزینه های عملیاتی آن اثر خواهد شد در نتیجه معوق تعمیر و نگهداری و خدمات که در نهایت ممکن است با مرکب خسارت ساختمان شکست و به احتمال زیاد اختلافات خواهد شد که هزینه نمایی بیشتر به درمان. این متن کتاب نتایج در اقشار شرکت که موفق به حفظ خواص خود را با اقشار کم هزینه است.

نگاهی به یک واحد بالا یا پایین ساختمان با هیچ مشترک فضاهای تجاری. دولت و مدیریت قراردادهای خدمات, افزایش موجودی, پروتکل, افزایش تقاضا برای سرایدار و یا پرسنل تعمیر و نگهداری و هزینه های ابزار و هزینه های بیمه و ایجاد امنیت همه هزینه های ضروری و خدمات برای حفاظت از اموال خود را و خود را صاحبان.

اطمینان حاصل خواهد کرد که آسانسور سرویس و کسی می تواند پاسخ به پس از ساعت, تماس, زمانی که ساکنان به دام افتاده وجود دارد و یا تعطیل ؟ خواهد شد که مدیریت نگهداری و واکنش های اضطراری برای آب داغ دیگ های بخار و سیستم گردش? اگر یک سیل و یا آتش سوزی در ساختمان ؟ در علاوه بر این به مدیریت یک پتانسیل بیمه ادعا می کنند که پاسخ به تماس های اضطراری جلو گیری و مدیریت تعمیرات ؟ چگونه لوله کشی و زهکشی سیستم های نگهداری شده و سرخ برای جلوگیری از بازگشت یو پی اس در واحد ؟ چگونه است که مدیریت زباله و مجموعه اداره? با بسیاری از ساکنان جدا شده و با استفاده از تحویل خانه, افزایش ضایعات و مقوا بازیافت دو برابر شده است در بسیاری از ساختمان ها است.

حتی اگر در محل جلسات ممکن است کاهش می یابد شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات و پاسخ گوی اضطراری با هماهنگی خود اقشار مدیر یا مقیم مدیر حیاتی هستند خدمات و به احتمال زیاد حتی شلوغ و بالاتر تقاضا با کاهش نیروی انسانی. این CHOA دفاتر را دیده اند دو برابر شدن تماس و ایمیل برای کمک به جلسات و عملیات در این دوره و با ساکنان جدا شده وجود خواهد داشت و افزایش تقاضا برای آب و گاز و شومینه استفاده و مربوط به فراشی خدمات.

این استرس بار سختی برای همه است. اقشار هزینه های لازم برای انجام عملیات برای ادامه و تامین کنندگان و پیمانکاران هنوز در حال کار برای ارائه خدمات ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر راهنما و منابع خود را مدیریت اقشار شرکت در طول COVID-19 بحران به www.choa.bc.ca

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>