محل سکونت فراست: در زمان مالیات دریافت اقشار به مشورت با حسابدار


اصلا فرض کنیم تجاری خود را درآمد معاف هستند در اقشار. گتی ایماژ

خطوط مالیات دریافت تار هنگامی که اقشار شرکت های اجرای یک شرکت تجاری و یا استفاده و یا اجاره ملک به سود قابل توجهی از این شرکت ها است که با منافع مالی به صاحبان.

عزیز تونی:

ما اقشار شرکت چند ساختمان جامعه در فریزر دره. ما میزبان پنج مهمان سوئیت صرفا برای مالک در استفاده از حداقل هزینه برای پوشش هزینه های اجاره 20 اضافی و فضاهای پارکینگ در 25 $در هر ماه و دریافت درآمد حاصل از اجاره نامه با Telus برای ارتباط برج در یکی از ساختمان های ما. ما همچنین اجاره موقت سوئیت در ساختمان ما در نرخ بازار به ما نداشته ساکن سرپرست برای چندین سال.

یک عضو شورای نگرانی ما درآمد و اصرار ما احتمالا به پرداخت مالیات بر درآمد. اموال ما مدیر توصیه ما به فایل اظهارنامه مالیاتی که ما هرگز در زمینه بازگشت قبل و اقشار شرکت های غیر انتفاعی انجمنهای بنابراین ما نمی پرداخت هر گونه مالیات.

ما در حال اشتباه در مورد تعهدات. فراموش اقشار شرکت تا کنون مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد ؟ اقشار هزینه نیست و درآمد آنها به سادگی یک روش صاحبان کمک به خود را هزینه.

— شیلا M.

عزیز شیلا:

در حالی که مالیات زمان نزدیک است به صورت شخصی بازده اقشار شرکت بازده مشخص و مالی خود را تا پایان سال.

همه اقشار شرکت در بریتیش کلمبیا باید فایل مالیاتی سالانه. اقشار شرکت های تعریف شده به عنوان غیر مشمول مالیات شرکت ها تحت قانون مالیات بر آنها غیر انتفاعی انجمن. محدودیت هایی وجود دارد به این معافیت وجود دارد و اقشار شرکت که مشمول مالیات بر اساس سطح خاصی از درآمد و منبع.

خود را به اقشار شرکت نیز ممکن است نیاز به جمع آوری GST در غیر مسکونی اقشار هزینه ها و هزینه های اقشار در واحدهای اجاره استخر و یا اگر خود را در اقشار شرکت های درگیر در فعالیت های تجاری. روال عملیات اقشار شرکت به طور کلی مشمول مالیات نیست. خود را ماهانه هزینه های اقشار خاص levies علاقه خود را عامل حساب وجوه احتمالی و ویژه levies جریمه و مجازات های اعمال شده برای آئین نامه تخلفات ساکن هزینه های کاربر برای فضاهای پارکینگ و مهمان سوئیت هستند همه به طور کلی غیر مشمول مالیات.

خطوط مالیات دریافت تار هنگامی که اقشار شرکت های اجرای یک شرکت تجاری و یا استفاده و یا اجاره ملک به سود قابل توجهی از این شرکت ها است که با منافع مالی به صاحبان. برای مثال اگر شما اقشار شرکت های صاحب و مدیریت تجاری تفرجگاه ساحلی و یک زمین گلف است که در عمل به عنوان یک نهاد تجاری و یا خود را با استفاده از زمینه های مشترک برای ورود به تجاری اجاره نامه با ارائه دهندگان خدمات ارتباطات و برج بیلبوردهای عمومی پارکینگ یا علامت این درآمد می تواند تلقی می شود و مشمول مالیات.

وجود اقشار شرکت های بزرگ که باید حسابرسی شده است و ملزم به پرداخت مالیات بر انواع درآمد. اصلا فرض کنیم تجاری خود را درآمد معاف هستند در اقشار. تعداد واحد در اقشار شرکت است نه لزوما مرتبط است. در علاوه بر این به پتانسیل مشمول مالیات درآمد اقشار شرکت نیز موظف به گزارش وجوه پرداخت شده به غیر از قرارداد کارکنان از جمله اعضای شورا و صاحبان که در حال پرداخت برای سایت های خدمات و اجازه اعضای شورا که کار نمی کند به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل.

اگر اقشار شرکت تولید هر خارجی یا تجاری درآمد و یا حفظ هر گونه کارکنان مشورت با یک حسابدار واجد شرایط به شما کمک اقشار شرکت در پر کردن فرم اظهارنامه مالیاتی سالانه. برای کسانی که خود موفق و صرفا مسکونی اقشار شرکت های که تولید خارجی درآمد شما خواهد شد نیاز به یک T-2 فرم کوتاه یک کپی از خود را سالانه و صورتهای مالی و اطلاعات بازگشت.

بازگشت به اندازه کافی آسان است برای اقشار شورای فایل به نمایندگی از اقشار شرکت. اگر وجود دارد یک شانس خود را در اقشار شرکت دارای سود مشمول مالیات شما را دریافت نامه ای از آژانس درآمد کانادا درخواست اطلاعات بیشتر.

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان