نگرانی بیش از coronavirus به تعویق انداختن محبوب مارس پایگاه هوایی رزرو نمایش هوایی

دوسالانه هوا نشان می دهد که به طور معمول به تساوی صدها هزار نفر از مردم به پایگاه هوایی رزرو مارس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این ماه به دلیل رشد اضطراب در مورد پتانسیل گسترش رمان coronavirus در شهرستان ریورساید, مقامات اعلام کرد چهار شنبه, مارس 11.

پایگاه مقامات تصمیم پس از جلسه با محلی نظامی و غیر نظامی مقامات بهداشت, نمایندگان برای مارس ARB نوشت: در بیانیه ای. هوا را نشان می دهد به احتمال زیاد خواهد موکول اما بالقوه در تاریخ ذکر نشده بود. دو روز رویداد در نزدیکی پایه Moreno Valley تعیین شده بود برای آخر هفته از ماه مارس 28-29.

“ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن 2020 مارس زمینه هوا و فضا نمایشگاه با توجه به COVID-19 نگرانی” مارس ARB مقامات گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در رابطه با Riverside County مقامات بهداشت برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19. گروه از پرسنل نیروی هوایی و خانواده های خود زندگی می کنند و حضور در مدرسه در این جامعه و ما متعهد به انجام بخشی از ما را برای محدود کردن گسترش ویروس.”

مارس ARB است که تحت صلاحیت این دادگاه ها از این شهرستان پس از شهرستان, بهداشت عمومی, بخشنامه صادر شده از روز شنبه مجبور به لغو Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی اعمال نمی شود تا مارس است.

هوا گلشیری به طور کلی جذب نزدیک به نیم میلیون شرکت کنندگان بیش از دو روز. این رویداد ویژگی های متعدد نظامی و هواپیمای غیرنظامی از جمله اجرای برنامه توسط U. s. Air Force Thunderbirds.

پایه است که میزبان نمایش هوایی است که با 452nd هوایی تحرک جناح متشکل از عظیم حمل و نقل هوایی مانند C-17 و هوا-به-هوا سوخت گیری تانکر مانند KC-135. مارس ARB بود که در کانون برای اولین بار فدرال بهداشتی قرنطینه از یک گروه بزرگی از مردم در دهه. در مجموع 195 وزارت امور خارجه ایالات متحده کارکنان و عزیزان خود تخلیه شدند از در حال حاضر توقیف ایالات متحده Conuslate در ووهان چین — که در آن رمان coronavirus سرچشمه گرفته و قرار داده شد در انزوا در سمت غرب از فرودگاه.

Evacuees شد نظارت تست شده و دوباره آزمایش برای عفونت ممکن است بین Jan. 29 Feb. 11 پس از آن قرنطینه به این نتیجه رسیدند و آنها را به خانه های مربوطه در سراسر کشور است.

روز سه شنبه در این شهرستان ریورساید هیئت ناظران تصویب محلی بهداشت عمومی اورژانس اعلام توانمندسازی شهرستان افسر ارشد پزشکی دکتر کامرون قیصر به پیاده سازی استراتژی های کاهش با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19. تنها چهار عفونت های ثبت شده در شهرستان — همه در Coachella Valley.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>