آهن قدیمی خود پیراهن و درخشش تا فرسوده کفش چون شما با پوشیدن آنها را در حالی که برای.

ComplexCon سالانه ساحل طولانی رویداد است که در بخش بازار و بخش موسیقی جشنواره لغو شده است در این سال با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ComplexCon مقامات اوایل این ماه اعلام کرد که این رویداد بود که برای نوامبر برنامه ریزی شده را به جای بازگشت به ساحل طولانی در 2021.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

سرپرستی Pharrell Williams, که در خدمت به عنوان مدیر فرهنگی و میزبان کمیته صندلی سالانه رویداد ساخته شده که اولین آن در لانگ بیچ در سال 2016.

پاپ آپ لبه برش بازار معمولا پر طولانی مرکز کنوانسیون ساحل با نام خرده فروشان مانند نایک, نایک و پوما که اولین کفش های جدید و همکاری و همچنین بوتیک لباس مارک های مانند Billionaire Boys Club و چینی در بازار که به فروش آخرین اجناس خود را به هزاران نفر از جوانان مد به جلو خریداران قبل از آنها منتشر و به عموم مردم

در بالای آن وجود دارد پانل با رهبران صنعت و ستاره موسیقی و همچنین به عنوان یک موسیقی هیپ هاپ جشنواره است. در سال گذشته رپر Kid Cudi و برنده جایزه گرمی و اخنرد بومی اندرسون .Paak با عنوان جشنواره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de