شرکت سهم و مرکزی نیروهای مسلح

که دولت ساخت اصلاحات مناسب در شرکت ها قوانین به نفع مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPF) مرکزی Para نیروهای نظامی (CPMF) جانبازان و وابستگان خود را در رابطه با سهم این شرکت به عنوان در نظر گرفته شود مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) بود رفاه طرح گام های گرفته شده توسط دولت است. آن را در نشانه ای از به رسمیت شناختن خدمات ساخته شده توسط ما نیروهای شبه نظامی از زمان به زمان .به عبارت دیگر کسانی که شناسایی شرکت های ثبت سود سالانه تا به حال به پوسته حداقل 2 درصد از آنها سه سال گذشته میانگین سود برای CSR با این نسخهها کار در یک سال مالی است.
از جمله شناسایی شرکت های با ارزش خالص یا تفاوت بین دارایی ها و بدهی از Rs.500 کرور روپیه گردش مالی سالانه از Rs.1000 کرور روپیه و Rs.5 کرور یا بیشتر به عنوان سود می تواند به صرف پول در فعالیت های CSR. پول صرف شده جهت بهره مندی از این مرکزی نیروهای مسلح از جمله وابستگان آنها و جنگ زنان بیوه با شناسایی شرکت ها باید مطابق با اصلاحات مناسب به شرکت ها عمل می کنند . خدمات ارائه شده توسط این نیروها از جمله ارائه جانفشانی برای ملت ایران باعث می شود آنها و خانواده های آنها واجد شرایط برای این کشور قدردانی و چنین اقداماتی به عنوان مرجع هستند و تنها تعداد کمی از آنها از جمله مزایای زیر “بهارات کلید Veer صندوق”.

مقاله قبلیدفاع از PDD از حملات سایبری

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>