تجارت وزارت کار برای شناسایی بخش های کلیدی برای ساخت هند تولید hub

دهلی نو: تجارت و وزارت صنایع در حال کار برای شناسایی برخی از بخش های کلیدی مانند کالاهای سرمایه چرم و مواد شیمیایی — با توجه به ایجاد هند به عنوان تولید hub با توجه به منابع.
جلسات متعدد صورت گرفته با ذینفعان از جمله صنعت اتاق به شناسایی آن بخش که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جهانی برندگان و هند قوی تولید hub منابع گفت.
“وجود دارد 12 قهرمان بخش است که می توان به آن. این شامل مبلمان مدولار, اسباب بازی, پردازش مواد غذایی مانند آماده به خوردن مواد غذایی, کشاورزی, مواد شیمیایی, نساجی مثل الیاف انسان ساخته شده, سیستم های تهویه مطبوع سرمایه محصولات دارویی و قطعات خودرو” یکی از این منابع گفت.
گروه ها و زیر گروه شده اند تشکیل شده در این ماده با درگیر شدن نمایندگان از صنعت اتاق مانند CII و Assocham.
هسته گروه را شناسایی خاص پیاده سازی سیاست های مبتنی بر مسائل مانند قابلیت های فن آوری و اشتغال بالقوه و جهانی و همچنین تقاضای داخلی آنها اضافه شده است.
تجارت و صنعت وزیر Piyush Gooyal به تازگی اعلام کرد که در پست COVID دوران وجود دارد در حال رفتن به یک بود محسوس تغییر در عرضه جهانی-زنجیر و صنعتگران و صادرکنندگان باید به دنبال گرفتن سهم قابل توجهی در تجارت جهانی است.
او گفت که این وزارتخانه در حال کار بر روی شناسایی بخش های خاص است که می تواند گرفته شده رو به جلو در آینده نزدیک برای صادرات هدف.
ترویج تولید کمک خواهد کرد که در ایجاد مشاغل بیشتر و هل دادن هند رو به کاهش صادرات است.
بخش تولید منجر حدود 15 درصد در اقتصاد کشور و دولت است که با هدف افزایش آن به طور قابل توجهی.
خروجی هشت هسته زیرساخت های صنایع کاهش یک رکورد 6.5 درصد در ماه مارس به دلیل شیب قابل توجهی در تولید نفت خام و گاز طبیعی و کود, فولاد, سیمان و برق در میان coronavirus مستند.
صادرات بیش از حد قرارداد توسط یک رکورد 34.6 درصد در ماه مارس در حساب از این مستند با توجه به COVID-19 شیوع. (سازمان)

مقاله قبلیبالا اجازه فرمانده حیدر از پاکستان کشته در Handwara روبرو می شوند: IGP کشمیر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>