خسته از گل رز و جعبه شکلات ؟ Brian Posehn است در حال حاضر روز ولنتاین برای شما.

کمدین طنز, کتاب, نویسنده, و, سنگین, فلزی, فن ترکیبی از عشق خود را از کمدی و موسیقی متال به یک آلبوم جدید لقب “پدر بزرگ فلزی” که قطره, البته, on Feb. 14 در Megaforce سوابق.

“ما به دنبال [انتشار] تاریخ و من گفت:” خوب است که نوع خنده دار,’,” او گفت: از تاریخ انتشار برای آلبوم. “مردم زیادی هستند که مثل من هستند که قدر این مرد و زن پیشرفته — اگر شما مهم دیگر این است که به فلزات سنگین و کمدی, آنها احتمالا درک این برای روز ولنتاین. آن را قطعا متفاوت از شکلات و گل سرخ, ماساژ و هر چیز عادی هستند.”

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn (تصویر سمت چپ) انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست Scott Ian (تصویر سمت راست) در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (عکس از فریز Harrison گتی ایماژ)

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Brian Posehn)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (عکس از ست Olenick)

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (عکس از رندی Shropshire, گتی ایماژ)

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (عکس از پل باترفیلد گتی ایماژ)

  • کمدین بازیگر و موسیقی متال عاشق, Brian Posehn انداختن جدید کمدی/آلبوم موسیقی “پدر بزرگ فلزی” در روز ولنتاین و او خواهید بود به انجام برخی از آهنگ های زنده همراه با سياه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. (عکس توسط ریک الماس گتی ایماژ)

Posehn در حال حاضر 53 رو به hard rock و heavy metal زمانی که او در حال رشد بود تا در ساکرامنتو و منطقه خلیج است. اول آن بود و او رو در زمان او شنیده Iron Maiden را “قاتلان” در سال 1981.

“من تا که من در زمانی که بسیاری از گروههای موسیقی آغاز” Posehn گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر. “من به بشقاب پرنده ها, ون هیلن و زپلین مسائل پس از آن همه ناگهان Iron Maiden بیرون می آید و آنها اولین گروه متال من فکر می کنم من با وسواس.

“این یک زمان خوبی برای رشد اگر شما به موسیقی سنگین به دلیل آن را فقط نگه داشته شدن سنگین تر و سریع تر است.”

همراه با آلبوم او نیز انجام ویژه در فروشگاه ظاهر همراه با آلبوم همکار و سیاه زخم گیتاریست اسکات یان در آمیب موسیقی در چهار شنبه, فوریه. 19.

Posehn گفت: این بسیار سورئال به نام خود را در یک آلبوم که همچنین ویژگی های یک عضو از سیاه زخم و حال در منتشر شد مستقل و ضبط است که برای اولین بار معرفی او به بسیاری از فلز هنرمندان — از جمله سیاه زخم متالیکا و عهد پشت در ’80s در.

“آن را مانند من ساخته شده این طرح بزرگ اما من را تحت تاثیر قرار همه نوع آمد در اطراف” او گفت:.

“پدر بزرگ فلزی” در زمان شش سال کامل با توجه به Posehn مشغول ایستاده تور برنامه و ایان شلوغ زندگی گروه اما Posehn گفت: صبر به ارزش آن است. همراه با ایان Posehn نیز داوطلب خدمت سربازی Fall Out Boy جو Trohman و Dethklock را ایمپلنت کوچک برای کمک به او را با مطالب تغزلی.

در همه “پدر بزرگ فلزی” شامل 14 آهنگ با ده اصل را پوشش می دهد و از A-ha را “بر من” و Ylvis earworm, “روباه (روباه چه می گویند؟).” هر چند نه مدونا آهنگ او می خواهم در ابتدا در نظر گرفته شود.

“من می خواستم به مانند یک دعا” توسط مدونا به دلیل من فکر کردم که با تغزلی محتوای این امر می تواند خنده دار به آن را یک فلز سنگین آهنگ اما من فرود آمد آن دو را پوشش می دهد چرا که آنها خیلی دور از هوی متال” Posehn گفت. “من این ایده را دوست داشت از کوه در می رم آنها را خیلی سخت به یک نوع از موسیقی است که به طور کامل مخالف است.”

“در من” بود و اولین تک آهنگ منتشر شده از آلبوم و ویژگی های آن عهد را چاک بیلی Exodus’ استیو “Zetro” سوزا, راب Cavestany از مرگ فرشته و اواخر جیل Janus از Huntress.

Posehn گفت: او افتخار می کنم قادر به به اشتراک گذاری موسیقی های ساخته شده با Janus که در زمان زندگی خود را در سال 2018 است. او به نظر می رسد در یک هکتار پوشش به عنوان به خوبی به عنوان “جن عشق” Posehn را نوای کاپیتان & Tennille را “Muskrat دوست دارم.”

“من یکی از بزرگترین طرفداران او را از ابتدا و پس از آن او شد دوست من,” او گفت:. “من می خواهم او را در نشان می دهد و من فقط او را دوست داشت. او جالبترین و به از دست دادن او یک ضرر بزرگ نه تنها برای من بلکه برای این فلز در جهان به خاطر او ساخته شده بود اما علامت او انجام داده بود, او هنوز جوان است. این واقعا برای من مهم برای به اشتراک گذاشتن این مسائل در حال حاضر از آنجا که من نشسته شده بر روی این آهنگ ها و دانستن اینکه چگونه آنها از او گذشت دو سال پیش در حال حاضر.”

وجود دارد مقدار زیادی از بزرگ نام استعداد در این آلبوم است. “روباه (روباه چه می گویند؟)” ویژگی های Slipknot و Stone Sour خواننده گروه کوری تیلور و جراحی پلنگ خواننده مایکل استار. Posehn نیز نامیده می شود در سقوط پسر پاتریک استامپ برای “موسیقی جدید با” مروارید Aday برای “هیولا Mosh” ماشین سر Phil Demmel برای “کون بزرگ, چاق, راک” Soundgarden کیم Thayil برای “پدر بزرگ فلزی” اشاره کرد parodist “Weird Al” Yankovic برجسته در یک طرح سریع و بسیاری دیگر وجود دارد.

هر چند او را علاقه مند به انجام یک بیت از “پدر بزرگ فلزی” زنده Posehn گفت که او نمی خواهید برای قرار دادن یک گروه کامل با هم و تظاهر به یک ستاره راک است.

“من قصد ندارم کامل band دلیل است که در منطقه راحتی من. من احساس می کنم هیچ کس نیاز به دیدن آن است و این چیزی نیست که من این را برای. من فقط می خواستم به یک خنده دار رکورد است که مردم می توانید به نشستن و گوش دادن به گفت:” Posehn.

در حال حاضر که “پدر بزرگ فلزی” در کیسه Posehn گفت: او را با تمرکز بر انجام بیشتر ایستاده و خواهد بود مداخله یک ویژه جدید به زودی. از آنجا که او در بر داشت موفقیت با همکاری نوشتن “Deadpool” comic books, او گفت که او به دنبال به ادامه نوشتن برای کمیک و احتمالا یک رمان جدید.

“من همچنین می خواهم به در و انجام یک رکورد جدید و نگاهی به شش سال,” او اضافه شده با یک خنده.

اخیرا Posehn کشف شد در دیزنی+ سری “Mandalorian.” هر چند خود بخشی کوچک بود و او upstaged توسط کودک و یا نوزاد Yoda او گفت: این یک معامله بزرگ برای یک nerd مانند او برای استقبال به “جنگ ستارگان” جهان.

“من هرگز فکر نمی کردم چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد در زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “این واقعیت که من دوست دارم ‘جنگ ستارگان’ دوباره و من چنین سابقه با آن باعث می شود آن را واقعا خاص است. من احساس می کنم در یک نسخه خوب بیش از حد. حتی برخی از زمان “جنگ ستارگان”, فیلم, بسیاری از پیشرفته تقسیم می شوند مورد. پیشرفته نبودند تقسیم در مورد ‘Mandalorian.’ هر کس در سراسر هیئت مدیره آن را دوست داشتم.”

Brian Posehn & Ian Scott

زمان: 5:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 19

که در آن: آمیب موسیقی 6400 Sunset Blvd. لس آنجلس

اطلاعات بیشتر: پذیرش رایگان است برای کسانی که در تمام سنین است. برای دیدار با Posehn و ایان پس از نشان دادن طرفداران باید خرید یک کپی از “پدر بزرگ فلزی” برای امضای زیر بحث و عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de