کمدین جو Koy و فرانکی والی اضافه شده به اقیانوس آرام آمفی تئاتر صف در OC Fair

پس از دو فروخته شده را نشان می دهد در این فروم در کالیفرنیا در ماه گذشته کمدین جو Koy است پیوستن به 2020 تویوتا تابستان سری کنسرت در اقیانوس آرام آمفی تئاتر در کوستا مسا, این, تابستان, OC Fair اعلام کرد.

جو Koy برش دندان های خود را در تریک باشگاه در سراسر کشور و به طور پیوسته فارغ التحصیل شد و به فروش تئاتر و عرصه. او انجام داده کمدی فوق العاده از جمله دو برای Netflix “جو Koy: زنده از سیاتل” و “جو Koy: میای’ در گرم است.” او همچنین به طور منظم مهمان در “چلسی به تازگی” “نمایش امشب با جی لنو,” “Jimmy Kimmel Live!” و “Adam Carolla نشان می دهد.”

Koy را از اقیانوس آرام آمفی تئاتر فصل با مهمانان ویژه در یکشنبه, اوت. 16. بلیط ها $45-85 دلار و شامل همان روز OC Fair پذیرش.

فرانکی والی و چهار فصل را به اقیانوس آرام آمفی تئاتر به ویژه قبل از OC Fair نشان می دهد همراه با اقیانوس آرام سمفونی در چهار شنبه, جولای 16. بلیط ها $50-$65 و شامل ورود به OC Fair هنگامی که آن را باز جولای 17-Aug. 16. والی و سمفونی را لنگ از طریق بازدید مانند “Big Girls don’t Cry,” رفتن “مثل یک مرد” “عروسک پوش,” “can’t Take my Eyes Off You” و بسیاری دیگر.

بلیط برای نشان می دهد در فروش در ساعت 10 صبح روز شنبه, مارس 7 در 800-745-3000 یا Ticketmaster.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>