باد سرد و یک هنرمند با اره برقی ارائه نورس خدا از رعد و برق به میلان

میلان شهردار رون اندرسون گفت: هیچ چیزی از مرتب کردن بر اساس زمانی که پرسیده شد که چرا او را متقاعد محلی خود را به باشگاه لاینز به سینه بودجه خود را و کمک به جایگزینی این شهر یاد وایکینگ مجسمه.

پس از چیزی شبیه به 23 سال در عناصر بزرگ وایکینگ مجسمه حک شده از cottonwood دیده بود آن روز. آن را تا به حال به خارج از آن قرار گرفتن مشرف به خیابان اصلی در سال گذشته اندرسون گفت.

جامعه به مدت طولانی خود را جشن گرفت نورس میراث و آن را به نظر نمی رسد حق بود و بدون آن قابل رویت ترین نماد است. این خانه از میلان Vikings او توضیح داد.

علاوه بر این مجسمه قدیمی همیشه جذب بازدید کننده با دوربین های دیجیتال به مرکز شهر درست مثل بزرگ “Ole” وایکینگ ایستاده در خارج از Runestone موزه در اسکندریه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

میلان جدید وایکینگ است که مطمئن شوید که برای ادامه آوردن بازدید کنندگان با دوربین های دیجیتال. “ثور” می ایستد 11 پا بالا به نوک خود تبر. او دارای زمین خود تنها جایی که اصلی وایکینگ بود. او سپاه پاسداران شهرستان کتابخانه و مرکز شهر از یک پارک کوچک در سراسر از Arv Hus موزه. این میلان خود در پاسخ به این Runestone موزه در اسکندریه.

نورس خدا از رعد و برق وارد شده به عنوان زمستان-مثل باد وزید در تاریخ 14 آوریل. او تحویل داده شد و توسط خالق خود. علامت کرتز به عنوان شناخته شده “اره برقی” و عمل یک گالری که در آن او ایجاد اره برقی هنر شناخته شده در سراسر کشور و فراتر از آن. آثار او فضل خانه های مشاهیر از جمله Vikings بزرگ اسکات Studwell.

میلان اصلی وایکینگ مجسمه اواخر بوچ اولسون, میلان, مادری که تا به حال زندگی می کردند در جزیره پرنده بود و به خوبی شناخته شده برای خود را با اره برقی کار می کند. فکر جایگزینی کار اصلی توسط اولسون با فایبر گلاس گرین بینز بود که در اسکندریه آمد هرگز در مکالمه در میلان. اندرسون گفت: هدف این بود که به جای بزرگ وایکینگ با اره برقی کار توسط یک هنرمند با توانایی تطبیق آن از اواخر اولسون.

که پاییز گذشته بود که شهردار به همراه بیلی تامپسون بنیانگذار Arv Hus موزه و همکار Milanite گری Kleven بازدید کرتز گالری در امتداد بزرگراه بین ایالتی 94 در آون برای دیدن اگر او اندازه گیری به کار. در پاسخ به این سوال Kleven می توانید نقطه به عقاب اره برقی مجسمه ساخته شده توسط کرتز که در حال حاضر مکمل حیاط جلویی خود.

کرتز مجسمه ثور از یک اندام از یک درخت بلوط او برداشت سال پیش در یک مکان در جنوب خیابان. این درخت رشد نه چندان دور از کلیسا جایی که او ازدواج کرده بود, او گفت:. رعد و برق زده کلیسا کلیسا شب گذشته و او و عروسی تا به حال برای گریز از آجر پوشیده شده همه چیز در مورد ورود به کلیسا.

“حتی نمی آن را می گویند” کرتز گفت: او گفت پدر در قانون به ظاهر شوم نشانه. ازدواج پنج سال به طول انجامید او اضافه شده است.

Thor می آید به میلان با وعده های بسیار عمر طولانی تر.

دیگر از sidetracked در حالی که به عنوان یک حرفه ای کشتی گیر کرتز شده است کارور چوب و اره برقی هنرمند برای حدود 34 سال در حال حاضر. او اجازه می دهد تا چوب به فصل برای دو تا سه سال است. نهایی آثار پوشش داده شده در یک درزگیر مورد استفاده در خانه ورود به سیستم.

“حرفه ای” است که چگونه شهردار اندرسون توضیح داده شده کار می کنند.

محلی شیرها در ادامه به جمع آوری کمک مالی برای مجسمه. شهردار گفت: همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر است.

او امیدوار بود برای دیدن ثور ورود جشن در ماه آینده زمانی که میلان خواهد بود میزبانی سالانه خود Syttende مای جشن. به شهردار ناامیدی جشن و همچنین بین المللی جمع قاشق carvers به میزبانی میلان ایجاد کرد هنر در مدرسه و میلان همه کلاس مراسم همه لغو شده است با توجه به COVID-19 pandemic, او گفت:.

اگر Thor است که برای مطابقت با شهرت که اسکندریه را 28-پا بلند اوله بزرگ لذت می برد آن را به شروع آن ستارگی بدون اولین مرحله افزایش موشک از این جامعه حوادث.

داگلاس کانتی جامعه نیز جشن برای کنزینگتون Runestone سنگ دال با رمزی کتیبه ظاهرا گفتن از وایکینگ بازدید کنندگان در سال 1362. آن را کشف چندین مایل دور از اسکندریه در سال 1898 و داستان آن گفت: امروز در Runestone موزه.

در حالی که شهردار را بدون لاف زدن در میلان بسیار شبیه ادعا می کند به شهرت.

میلان تاریخ محلی شامل داستان از یک سال 1875 کشف آهن تبر 7 مایلی شمال شرقی شهر. فرهنگ محلی ادعا می کند از آن تاریخ به یک قرن 13th بازدید توسط وایکینگ ها.

همانطور که برای تطبیق به Runestone موزه میلان می تواند نقطه با افتخار به Arv خانه موزه. بیلی تامپسون مونتاژ یک-از-نوع مجموعه ای از عکس ها و فیلم خود را ساخت و محلی مصنوعات گفتن تاریخ خود, خانواده, میلان و Lac qui Parle دریاچه منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>