دگروال عمده در میان 5 نیروی امنیتی مردان شهادت در Handwara

Senior Army and police officers pay tributes to martyrs in Srinagar on Sunday. (UNI)
ارشد ارتش و افسران پلیس پرداخت مراسم تجلیل از شهدا در سرینگر در روز یکشنبه. (UNI)

بالا اجازه comdr میان 2 شبه نظامیان کشته شدند

Excelsior خبرنگار

جامو آوریل 3: یک ارتش افسر فرمانده در میان پنج نیروی امنیتی پرسنل شهید ترور شد در Handwara منطقه از شمال کشمیر امروز در حالی که دو شبه نظامیان از جمله بالا Lashkar-e-Toiba (اجازه) فرمانده کشته شدند در مبارزه با تفنگ.
شهدای شناسایی شده اند به عنوان سرهنگ Ashutosh Sharma 19 نگهبانان شرکت از 21 RR و عمده Anuj Sood از همان واحد علاوه بر زیر بازرس از SOG بال J&K پلیس شکیل قاضی و Naik راجش و لنس Naik دینش از 21 RR.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
سرهنگ Ashutosh بخشی از چندین موفق ضد تروریزم: در عملیات های گذشته است. او تنها افسر فرمانده به تزئین شده برای شجاعت برای بار دوم در کشمیر.
این عملیات در حدود 3.30 pm در Changimulla روستای Handwara پس از دریافت ورودی ها در مورد حضور نظامیان در یک خانه. نیروهای نظامی نیز مختصری از تبادل آتش با گروه های شبه نظامی در روز جمعه و آنها تا به حال موفق به فرار و پناه در ایجاد کرد.
به عنوان سربازان محاصره مشکوک نقطه در روستای آنها آمدند و در زیر رگبار گلوله که در طی آن 5 نفر از اعضای تیم مشترک نیروهای نظامی که سعی در طوفان خانه شهید شدند.
جستجوهای از این منطقه انجام شد امروز که در طی آن بدن از شهادت سربازان بدست آمد.
نیروهای نظامی همچنین بهبود بدن از دو شبه نظامیان از جمله بالا اجازه فرمانده حیدر.
یک مقام گفت که قتل حیدر است یک موفقیت بزرگ برای نیروهای امنیتی به عنوان او در حال برنامه ریزی برای احیای اجازه دهید در شمال کشمیر.
و ارتش امروز گفت که نیروهای امنیتی از جمله یک سرهنگ و یک سرگرد در کنار یک افسر پلیس شهید شدند پس از آنها “با موفقیت extricated غیرنظامیان به گروگان گرفته شده توسط داعش” در Chanjimulla Rajwar منطقه Handwara در شمال کشمیر را Kupwara منطقه.
سرینگر مبتنی بر دفاع سخنگوی سرهنگ راجش Kalia گفت: بر اساس اطلاعات ورودی که نزدیک بود با در نظر گرفتن غیر نظامی زندانیان از یک خانه در Changimul, Handwara از Kupwara منطقه, گروگان یک عملیات مشترک راه اندازی شد توسط ارتش و JK پلیس در روز گذشته ،
“یک تیم متشکل از پنج ارتش و JK پرسنل پلیس وارد منطقه هدف اشغال شده توسط داعش به تخلیه غیر نظامیان” سخنگوی گفت.
“این تیم از ارتش و JK پلیس وارد منطقه هدف و موفقیت extricated شهروندان است. اما در طول روند این تیم قرار گرفت به حجم سنگین آتش توسط شبه نظامیان” سخنگوی گفت.
“در متعاقب آن آتش مبارزه دو شبه حذف شد و این تیم از پنج امنیتی پرسنل نیروهای متشکل از دو نفر از افسران ارتش و دو سرباز ارتش و یک JK پلیس زیر بازرس زهری در خدمت به ملت” سخنگوی اضافه شده است.
و هفت نفر از جمله چهار نفر افراد زیر سن قانونی مجروح شدند بعد از یک دستگاه انفجاری رفت در حالی که برخی از آنها جزئی با آن در Ahgam منطقه Rajwara Handwara در شمال کشمیر را Kupwara منطقه امروز.
حادثه رخ داده در این بعد از ظهر زمانی که بسیاری از پسران بود بازی با دستگاه یافت می شود توسط دو نفر از آنها Junaid احمد خان, 12, و برادرش تنویر احمد خان, 18, پسران محمد اشرف خان از یک جنگل در نزدیکی منطقه بومی خود Ahgam ایجاد کرد.
این Ahgam منطقه مجاور به Chanjimulla ایجاد کرد که در آن برخورد روز گذشته صورت گرفت.
مجروح منتقل شده به بیمارستان منطقه Handwara آن چهار نفر از آنها منتقل به SMHS بیمارستان سرینگر برای درمان تخصصی. حدود ده نفر زخمی شدند اما تنها هفت مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان به دیگران داده شد و کمک های اولیه به صورت محلی.
مجروح شده اند شناخته شده به عنوان Reyaaz احمد, 30, پسر محمد Subhan Bhat, محمد اشرف قریشی, 30, پسر سید Jaladun قریشی, سید خالد بخاری, 17, پسر سید Hafeezullah بخاری مقصود احمد شاه, 28, فرزند سید محمد, شاه, Junaid احمد خان, 12, و برادرش تنویر احمد خان, 18 و عادل احمد Ganie, 10 پسر Ghulam Rasool Ganie. جنيد, Adil مقصود و سید خالد به آن اشاره شده است SMHS بیمارستان اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>