کودی توماس homers دو بار در همان دور به عنوان داجرز رفت و برگشت تقسیم تیم ملی بازی

بازی: در یک جفت از تقسیم-تیم ملی, بازی داجرز زد رشته کوه های راکی کلرادو 14-2 نمک در رودخانه, زمینه, ضرب و شتم آریزونا دایاموند بکس 7-4 در Camelback در مرتع پرورش احشام در بعد از ظهر شنبه.

تبادل گزارش: هفت داجرز کوزه برگزار شد در رشته کوه های راکی به فقط چهار بازدید نمک در رودخانه زمینه. واکر Buehler ساخته شده خود را برای اولین بار شروع بهار و بازنشسته تمام شش مورد او رو در دو نوبت. او را زده Trevor داستان و چارلی Blackmon در زمین باز یافته. … جو کلی داد تا ضربه خود را بدون گل زمین باز یافته در برابر رشته کوه های راکی و Brusdar Graterol بازنشسته سمت در در اولین ورود از بهار. … در خانه برابر دایاموند راس نورسته تن به تن بدون گل دو نوبت. … اسکات الکساندر و کالیب فرگوسن هر تن به تن hitless نوبت.

هدف قرار دادن گزارش: کودی توماس آمار دو خانه اجرا می شود در همان زمین باز یافته ماراتن بالای پنجم برابر رشته کوه های راکی. داجرز فرستاده 15 مورد به صفحه آمار سه خانه اجرا می شود – دو توسط توماس – به ثمر رساند و 11 اجرا می شود در زمین باز یافته. توماس دارای چهار خانه اجرا می شود و هشت RBI در 13 در-خفاش ها در این بهار. … Zach Reks و آستین بارنز نیز به خانه اجرا می شود در برابر رشته کوه های راکی و سابق در دور اول انتخاب Jeren کندال تا به حال دو اجرای سه گانه. … لوقا Raley حال اجرا خانه در بازی مقابل دایاموند. … گاوین لوکس بود 2 به 3 با RBI سه گانه. … جاستین ترنر 2 به 3 با دو اجرا به صورت تک. … Terrance گور بود و به مجرد سرقت دو پایگاه به ثمر رساند و دو بار. … سابق داجرز outfielder Trayce تامپسون homered برای دایاموند.

توماس صحبت کردن: “شما از شنیدن چیزی جز چیزهای خوب در مورد او” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “او واقعا فقط خراش سطح در حال تبدیل شدن به یک وقت بازیکن بیس بال. فوتبال-بازیکن-تبدیل-بیس بال-بازیکن چقرمگی او است و بدیهی است که بدن پخش این مجموعه مهارت. او نیاز به همچنان به رشد به عنوان یک بازیکن و این چیزی است که او انجام می دهند.” توماس بازی کارفرمایی در اوکلاهما قبل از داجرز پیش نویس او را در 13th دور از 2016 پیش نویس است. او ضربه 23 خانه اجرا می شود در دو-یک تولسا سال گذشته است.

بعدی: رنجرز (RHP کوری Kluber) در داجرز (LHP Victor Gonzalez) یکشنبه ظهر PT, Camelback انزال SportsNet لا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>