شرکت عمده پلیس در میان 4 نیروهای امنیتی از دست رفته در Handwara عملیات

Army jawans in action during encounter in Handwara on Saturday. -Excelsior/Aabid Nabi
ارتش jawans در عمل هنگام روبرو می شوند در Handwara در روز شنبه. -اکسلسیور/Aabid نبی

4 طالب در برخورد

فیاض بخاری

سرینگر, آوریل 2: سربازان امروز از دست رفته تماس با افسر فرمانده و سه نفر دیگر از ماموران طی یک عملیات در Handwara منطقه Kupwara منطقه که در آن دو شبه نظامیان کشته شدند تا کنون. در یکی دیگر از عملیات در جنوب کشمیر نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته دو شبه نظامیان.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
یک افسر ارشد گفت که آنها از دست رفته تماس با افسر فرمانده یک Rashtriya تفنگ واحد عمده یک سرباز و جامو و کشمیر افسر پلیس طی یک عملیات علیه شبه نظامیان. او گفت که آنها گیر کرده در یک خانه در Chanjimullah روستای Handwara در Kupwara منطقه که در آن شبه نظامیان نیز پنهان شده است.
این مقام گفت که آنها امروز تماس از دست رفته خود را با چهار مرد در این عملیات که راه اندازی شد دیروز در Handwara منطقه از منطقه Kupwara پس از ورودی ها در مورد حضور شبه نظامیان در این منطقه است.
نیروهای ویژه شده اند با عجله به منطقه و آنها در حال انجام عملیات علیه شبه نظامیان که اعتقاد به چهار عدد. این مقام گفت که دو شبه نظامیان کشته شده اند و تا کنون اما هیچ بدن بازیافت شده است به عنوان جستجوهای از منطقه هستند و در عین حال به انجام شده است.

Security forces near encounter site at Pulwama on Saturday. -Excelsior/ Younis Khaliq
نیروهای امنیتی در نزدیکی برخورد سایت در پولوما در روز شنبه.
-اکسلسیور/ یونس Khaliq

او گفت که سرنوشت چهار نیروهای امنیتی از جمله فرمانده افسر شناخته شده نیست. این مقام گفت که نیروهای نظامی را راه اندازی اتاق مداخله و آنها را از بین بردن دو نفر دیگر شبه نظامیان به زودی.
افسر گفت که این عملیات در نظر گرفتن زمان خود را به عنوان چهار مردان نیز داخل در همان منطقه ای که در آن مبارزه در جریان است.
این عملیات در Handwara جنگل راه اندازی شد دیروز در طی آن وجود دارد مختصر تبادل آتش میان شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در Waderbala. داعش و فرار کرد پس از تماس اولیه و نیروهای امنیتی ادامه داد: ترکیب عملیات در این منطقه است و امروز تازه تماس با تاسیس در حدود 3 ساعت در Chanjimullah 3 کیلومتر به دور از Waderbala.
و دو شبه نظامیان کشته شدند در یکی دیگر از تیراندازی در جنوب کشمیر را پولوما منطقه امروز.
برخورد آغاز شده صبح امروز زمانی که مشترک تیم از نیروهای امنیتی یک کمربند و یک عملیات جستجو در Dangerpora روستای پولوما زیر یک ورودی در مورد حضور شبه نظامیان.
پنهان کردن شبه نظامیان آتش گشودند و نیروهای امنیتی در این عملیات بود که انتقام منجر به برخورد. دو شبه نظامیان کشته شدند در این عملیات و اسلحه و مهمات کشف شد.

مقاله قبلیکشمیری مرد آزمون تاج +ve در Samba ایران-بازگشت زن در کرگیل

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>