نزدیک به 1000 نفر در ریورساید در اعتراض به خشونت نژادی

یک شمع افروزی به افتخار قربانیان خشونت نژادی به خود جلب کرد نزدیک به 1000 نفر در بعد از ظهر پنجشنبه, ژوئن 4, به مرکز شهر ریورساید در نزدیکی مارتین لوتر کینگ, مجسمه همراه با Riverside County Sheriff نمایندگان.

یک تجمع مسالمت آمیز برنامه ریزی شده بود برای 4 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر دهندگان گفت.

نشانه گسترش پیام از جمله “پلیس پلیس,” “, سیاه, ترانس زندگی ماده” “به یاد داشته باشید جورج فلوید” و “به یاد داشته باشید برای رای دادن.”

فلوید 46-سال-را-از-کار لی لی, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان او دراز دستبند به دست در پیاده رو نفس نفس زدن است که او نمی تواند نفس بکشد. چوین در اصل به اتهام سوم-قتل درجه و پس از تظاهرات بود که تغییر به قتل درجه دوم. او و دیگران می تواند تا 40 سال در زندان است.

ریورساید ندارد یک حکومت نظامی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

یک تظاهرات مسالمت آمیز جمعه شد و آشفته و چند ساعت بعد پس از این گروه خودداری پلیس سفارشات به پراکنده. هفت نفر دستگیر شدند به اتهام عدم پراکنده و معترضان انداخت بطری آب ،

بعد چندین ساختمان آسیب دیده بودند و در مرکز شهر CVS غارت کردند به گفته رئیس پلیس لری گونزالس.

پیش از پنجشنبه شب زنده داری پلیس بسته شده و خیابان اصلی در خیابان 13.

Tommie Johnson, 35, از, کنار رودخانه, تصمیم گرفت از آن زمان برای انجام بیش از ارسال پیام های توییتر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“من می خواستم به ایستادن در پشت آنچه که من می گویند که تظاهرات مسالمت آمیز” جانسون گفت.

جانسون گفت: او با تشویق متنوع ترکیبی از نژادها و سنین میان تظاهر کنندگان.

“من فکر می کنم آن را زیبا … این باعث می شود من می خواهم به گریه,” او گفت:. “من خیلی خوشحال هستم. برای پس از آن به نظر می رسد مانند هر کس که در پشت یک چیز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>