کلیپرز’ خرید فروم رسمی می شود

صاحبان لس آنجلس کلیپرز تکمیل خرید خود را از فروم برگزاری کنسرت در کالیفرنیا در روز دوشنبه برای 400 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک توافق حل و فصل با باغ میدان مدیسون Co.

کلیپرز’ صاحبان خود ادامه خواهد داد به کار Forum — خانه سابق لس آنجلس لیکرز و پادشاهان — به عنوان محل برگزاری موسیقی و ارائه به استخدام تمام کارکنان فعلی با توجه به آزادی مطبوعات از این تیم دوشنبه.

حل و فصل اعلام کرد در ماه مارس به پایان رسید و یک سال-طولانی حقوقی جنگ که تهدید امکان سنجی پیشنهادی $1.2 میلیارد بسکتبال آرنا. کلیپرز در این شهرستان است که به زودی نیز خواهد بود به خانه مجاور 5 میلیارد دلار NFL ورزشگاه برای لس آنجلس قوچ و شارژر — و آن را حفظ فروم به عنوان یک سایت برای موسیقی و اخبار.

به تازگی ایجاد شده فروم Entertainment LLC عمل خواهد شد محل برگزاری با موجود رهبری تیم از ژن لینکلن و مایک فالون باقی مانده در محل و گزارش به جیلیان Zucker, کلیپرز’ رئیس جمهور از عملیات کسب و کار.

“ما هیجان زده به استقبال فروم به خانواده ما” شکر گفت: در انتشار. “این تیم با استعداد در این فروم ایجاد شده در سطح جهان زندگی می کنند محل سرگرمی و ما متعهد به ساختمان بر شهرت آن است. داشتن فروم فقط یک فاصله کوتاه از L. A. Clippers’ عرصه های جدید به ما این فرصت را برای ارائه به شهر کالیفرنیا با تعدادی از مزایای از جمله رویکرد مشارکتی برای مدیریت ترافیک و فعالیت های اجتماعی.”

تغییر در مالکیت فروم — که سال گذشته به میزبانی نزدیک به 100 حوادث از جمله نام های بزرگ در موسیقی, جایزه نشان می دهد مخلوط هنرهای رزمی و بوکس — را کاهش پتانسیل تراکم ترافیک در راهرو اجازه می دهد دو سالن به منظور هماهنگی برنامه نویسی با توجه به کلیپرز.

در ضمن کلیپرز’ برنامه ای برای بخش خصوصی تامین می شود, فن متمرکز NBA عرصه در نزدیکی فروم همچنان به حرکت رو به جلو با جلسات عمومی میله میله برای شروع این تابستان.

“این بی سابقه است اما ما معتقدیم در آینده جمعی ما” گفت: استیو بالمر رئیس L. A. Clippers گفت: در یک اطلاعیه اعلام انتظار فروش در ماه مارس ، “ما متعهد به سرمایه گذاری ما در شهرستان آتاسکادرو که خواهد بود خوب برای جامعه کلیپرز و طرفداران ما.”

بالمر و کلیپرز نیز پیش از این اعلام کرد قصد خود را به خرج اضافی $100 میلیون دلار در یک جامعه سود بسته در کالیفرنیا از جمله مبلغ 75 میلیون دلار برای حمایت از مسکن مقرون به صرفه. شرایط دقیق این بسته هنوز در دست مذاکره است.

Madison Square Garden شرکت ، که خریداری فروم برای $23.5 میلیون در سال 2012 و سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در بازسازی حال مبارزه برای جلوگیری از کلیپرز از ساختمان آرنا در شهر. MSG شکایت کرد Inglewood و آن شهردار, James T. ته جونیور در سال 2018 ادعا او فریب مدیران این شرکت به از دست دادن حقوق خود را به زمین مورد نیاز برای این پیشنهاد عرصه است.

انجمن صاحبان ادعا کرد که مبارزه خود را در مورد توقف رقابت بود اما تلاش برای محافظت از ساکنان کالیفرنیا از یک پروژه است که “تحمیل شدید تراکم ترافیک و آلودگی و بسیاری دیگر از مضرات” در این شهرستان است.

به عنوان هر دو طرف صرف میلیون ها نفر به شدت لابی دولت و مقامات محلی برای حمایت MSG مخالفت متوقف تلاش برای پیگیری سریع این عرصه تقریبا یک سال قبل از حل و فصل اعلام شد مارس 24. به عنوان بخشی از توافق MSG کاهش یافته است آن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و دیگر چالش های زیست محیطی بررسی این پروژه در گوشه ای از قرن بلوار و دشت خیابان فقط در سراسر خیابان را از SoFi ورزشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>