شیکاگو — پاتریک بورلی است که هیچ اگر نه بلند پروازانه.

در صبح روز شنبه در افتا برای اولین بار در All-Star Game در زادگاه خود در 32 سال بورلی گذاشته دو تا از این اهداف است که او مشهور خط خطی کردن در آن در L. A. صفحه اصلی — بلند مدت یکی و یکی برای کوتاه مدت.

“برای اولین بار به عنوان یک قهرمان NBA,” او گفت:. “اما برای اولین بار, راست, در حال حاضر مهارت های یک قهرمان است.”

هدف کوتاه مدت تبدیل به کوتاه مدت: بورلی نه زنده ماندن اولین دور از NBA مهارت های چالش پس از خارج-گذشت و به ضرب گلوله توسط تورنتو پاسکال Siakam که بعدها جای کسی را گرفتن توسط یک میدان است که شامل رویداد برنده Bam Adebayo از میامی.

اما حتی پس از آن بورلی نمی دهد تا به رپتورز’ نامزد MVP بدون یکی از آخرین شات – نیم-دادگاه تقلا کردن که کاملا در هدف.

کلیپرز نگهبان تسلیم شد هیچ چیز بدون مبارزه: “من آیا هر چیزی را نور است.”

که می شود گفت بورلی یک فرصت برای لذت بردن از چیزی معنی دار تر: بازدید از زادگاه خود در طول یک بسیار خاص All-Star Weekend. بومی شیکاگو سمت غرب که در مواجهه با فقر شدید بورلی گفت: احساس بازگشت به جایی که او کار حرفه ای بسکتبال شد دشوار است به طور کامل توضیح دهد.

خوب نوع. او گفت که او “turnt.”

“من واقعا هیجان زده به خانه برگشت واقعا هیجان زده برای دیدن دوستان من به دبیرستان رفتم (جان مارشال),” او گفت:. “واقعا هیجان زده برای بوی شیکاگو هوا. مرد من خیلی خوشحال به بازگشت به خانه در حال حاضر است.”

31-در سال های دفاعی تهدید است که در یک نقطه در زندگی حرفه ای او. او امضا سه سال 40 میلیون دلار قرارداد باقی می ماند با کلیپرز در offseason و این تیم است که در میان مورد علاقه های شما برای عنوان NBA در 37-18. بورلی است که اغلب دیده می شود به عنوان قلب تپنده این تیم روح رقابتی بی امان در همه چیز – حتی اگر او را نه لزوما ماهر ترین.

او همه ستاره هم تیمی Kawhi Leonard گفت که او می بیند همه چیز در بورلی که او تلاش می کند به تغذیه کردن از.

“انرژی خود تمایل خود را برای برنده شدن در هر بازی سختی,” او گفت:. “من که در هر روز است.”

بورلی اعتبارات خود را ریگ سبک بازی به پس زمینه خود را سخت در شیکاگو دادگاه در طول دوران کودکی خود را. او شگفت زده است که آخرین شیکاگو همه ستاره آخر هفته که در آن مایکل جردن dunked از خط پرتاب آزاد شد قبل از او متولد شد. در حالی که او نمی دیده بان خریداران امروز او در قلب اردن عصر زمانی که خریداران موفق به کسب شش عنوان در هشت سال است.

“بسیاری از رژه رفتن در آن زمان” او گفت:. “شهر در آتش بود – به معنای واقعی کلمه در آتش است. من حدس می زنم شما می خواستم برای رفتن وجود دارد و بازی بسکتبال بود که هر بچه رویا است.”

او طول می کشد یک تکه است که هر جا او می رود و او امیدوار است آن را به او منجر و کلیپرز به قهرمانی در این سال خواهد بود که حق رای دادن (و بورلی است) ،

اما: یک گام در یک زمان.

“من به نمایندگی شیکاگو شن شیکاگو,” او گفت:. “من فقط خوش شانس به نمایندگی از شهرستان امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de