کلیپرز از دست پاتریک بورلی را شهامت, بازیسازی

کلیپرز بازگشت پنج شنبه به بوستون صحنه فصل گذشته روحیه تن-تنظیم 28-نقطه باز گشت یک پیروزی است که یک بازنگری فهرست در یک مسیر برگشتی.

این هفته بازدید (5 p. m., مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, Fox Sports نخست بلیط) علائم آخرین بازی قبل از یک All-Star-شکستن استراحت برای هر دو 37-پیروزی تیم است.

این هم چهارمین و آخرین بازی سفر جاده ای برای کلیپرز واحد که دچار افزایش انتظارات و هنوز هم گاهی اوقات برای پیدا کردن جای پای محکم — به ویژه هنگامی که پاتریک بورلی خود را بازیسازی حرفه ای آفت در دسترس نیست.

کلیپرز خود استفاده 26th, شروع, صف, در روز سه شنبه 110-103 شکست در فیلادلفیا که در آنها مخلوط علاوه بر جدید مارکوس موریس (که احساس نیش که توجهی باز گشت در بوستون در فصل گذشته به عنوان یک عضو از سلتیکز) و درج لو ویلیامز در محل بورلی که از دست رفته خود را در سومین بازی متوالی و ششم پس Jan. 21 به دلیل درد کشاله ران راست.

بورلی نشده رسما ذکر شده را برای روز پنج شنبه در این بازی اما شده است وجود ندارد هیچ نشانه ای که او بازگشت.

حضور او ممکن است تغییر نتیجه در فیلادلفیا اما آن را تقریبا به طور قطع خواهد تحت تاثیر تنور از بازی و پس از آن رودخانه به خبرنگاران گفت که 76ers “بازی سخت تر آنها بیشتر فیزیکی آنها بسیار بیشتر فیزیکی تیم است.”

رودخانه ها ارائه شده هیچ گونه نقد پس از سلتیکز و کلیپرز ملاقات برای اولین بار در این فصل در نوامبر. 20 زمانی که هر دو تیم رفت و پا به پا را به اضافه کاری. Kawhi Leonard و پل جورج ترکیب برای 42 امتیاز آن شب در خود مشترک موفق اولین و 6-پا-1 بورلی بريدن در یک کار حرفه ای-16 ریباند و آمار 3-نقطه خنجر در OT.

قبل از بازی خود را-آب بندی شات دیگر بورلی 3-اشاره گر از یک فاصله موجب یک 8-0 اجرا است که از بین برود تقریبا همه بوستون 10 نقطه منجر شود.

“او آمد از آن فاصله مثل او برخوردار بود. او تغییر, بازی, تنهایی,” رودخانه ها گفت: چند روز پس از آن پیروزی است. “او هرگز فکر می کند میخوای از دست بدهند. او مانند یک نامحسوس, بازیکن, هیچ راهی وجود دارد شما می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک و یا هر معادله به شکل ارزش پت بورلی خود را در تیم بسکتبال. این در واقع غیر ممکن است.”

حتی اگر هیچ کمی سهم او وجود دارد این است: کلیپرز در حال 30-10 زمانی که بورلی نقش و 7-7 بدون او. (در چهار نفر از کسانی که ضرر و زیان کلیپرز نیز بدون لئونارد بدون آنها کلیپرز 6-7.)

Sans بورلی — چه کسانی دعوت شده به رقابت در مهارت های چالش در All-Star جشن روز شنبه در زادگاهش شیکاگو و کلیپرز نیز از دست یک تسهیل کننده با همیشه در حال تنگ تر رسیدگی در رودخانه ها مورد نظر جرم.

کلیپرز نا امید شده بودند روز شنبه توسط 76ers’ نخبگان دفاع برگزار شد که جورج به 11 امتیاز 3-برای-15 تیر اندازی و محدود ویلیامز به 13 بر 5-برای-15 تلاش است.

“جنبش ما می توانست بهتر” جورج گفت: رسانه های اعضا در فیلادلفیا. “آنها خیلی ما را وادار به بازی یک در یک انزوا توپ. اگر ما توپ را نگه داشته و آن را رقص, ما می تواند موفق تر بوده ایم.”

“ما ساخته شده آن را بیش از حد سخت را برای خودمان” رودخانه گفت. “وجود دارد آسان تر جرم به اجرا و آن را خارج وجود دارد برای ما به اجرا ما فقط آن را انجام نمی امشب.”

CLIPPERS vs CELTICS

زمان: پنجشنبه 5 p. m.

که در آن: TD باغ بوستون

تلویزیون: تی ان تی Fox Sports نخست بلیط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان