کلیپرز’ Landry Shamet مارکوس موریس احساس برخی از دردهای در حال رشد

لس آنجلس — بین آنها مارکوس موریس Sr Landry Shamet — که با هم دارند به طور متوسط 19 امتیاز در هر بازی در 10 مسابقات پس از موریس شد Clipper — ترکیب به صورت یک نقطه در روز یکشنبه 112-103 دست دادن به لیکرز.

در 29 دقیقه از عمل موریس از دست رفته نه همه عکس های او از جمله هفت تلاش از 3 نقطه محدوده. Shamet تا به حال تنها سه تلاش از جمله یکی از عمیق او ساخته شده و هیچ یک از آنها در 8:25 در دادگاه.

کلیپرز به جلو Kawhi Leonard شانه ای بالا انداخت: گاهی اوقات عکس فقط نمی افتد.

“آنها فقط نمی کشیدن پایین عکس امشب آن را یکی از آن روزها” لئونارد گفت. “آنها خوب به نظر می رسد; فقط نمی رفت پایین.”

کلیپرز مربی Doc Rivers جرأت که تیراندازی مبارزات محصول می تواند تا زمانی که بازیکنان در حال تنظیم به تغییرات در نقش خود — چیزی است که هر دو بازیکن در برخورد با.

موریس بسیار متفاوت وظایف در L. A. نسبت به او در نیویورک جایی که او انتظار می رود به انجام بخش بزرگی از جرم در یک تیم نیکز که 16-36 زمانی که او رسیدگی شد.

“بدیهی است که شما باید بزرگ گلزنان در این (کلیپرز) تیم” او گفت:. “من سرد با بازی در یک نقش است. من شده است بازی نقش قابل توجهی در یک دسته از تیم ها در این لیگ است. این هیچ تفاوتی ندارد … من اینجا هستم برای کمک به پیروزی. من باید بهتر صرف نظر از آنچه نقش من این است: من یک کهنه سرباز حرفه ای. من فقط نیاز به بهتر خواهد بود. من احساس می کنم مثل من تحت تاثیر این بازی به بهترین توانایی های خود و حتی بدون به ثمر رساند.”

“(موریس) آن را دریافت خواهد کرد اما آن را به زمان” رودخانه گفت. “من به او صحبت کرد قبل از بازی و به او گفت” فقط صبور باشید آن را به اتفاق می افتد.’ آن را دشوار است زمانی که شما از یک محل که در آن شما را لمس توپ احتمالا به در اختیار داشتن هر هر هر پنج و معمولا آن را به یک توپ نوسان برای یک شات. این نقش او می تواند انجام دهد من 100% اعتماد به نفس در آن است که آن طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.”

برای Shamet را بخشی از بازی خود را در زمان کاهش یافته و از 29.2 دقیقه او به طور متوسط خود را از طریق اولین 38 بازی. در حال حاضر که کلیپرز سالم هستند و استقبال کرده اند روی گارد Reggie Jackson (که به طور متوسط 20.1 دقیقه در هر بازی), Shamet آمد به روز یکشنبه بازی به طور متوسط 20.1 دقیقه از زمان دادگاه در هفت بازی از همه ستاره.

“این چنین یک نقش متفاوت برای (Shamet) بیش از حد در بسیاری از راه های” رودخانه اضافه شده است. “شم دقیقه قطع شده است به شدت و … او باید راحت در نقش خود است. این است که چرا مهم است در حال حاضر ما در نهایت یک تیم سالم بچه ها می توانید تنظیم به نقش خود و ما می توانیم از رشد وجود دارد.”

HEY BRO

موریس دوقلوها نشان داد تا به مرکز استیپلز با هم یکشنبه و پس از آن بازی در برابر یکدیگر برای اولین بار به عنوان نمایندگی L. A. مربوطه جوخه های.

برای لیکرز Markieff به پایان رسید و با چهار امتیاز در 2-برای-5 تیر در دقیقه 16.

“آن خاص بود خیلی خاص و نه تنها برای ما بلکه برای خانواده من” مارکوس گفت: بعد از بازی. “پدر بزرگ من که 90 برخوردار است به تماشای ما برخوردار بازی بسکتبال. آن را به ویژه برای خانواده ما است. ما اصلا آن را مسلم — هر یک از این — از آنجا که ما هر دو مشغول به کار بسیار سخت برای رسیدن به این موقعیت است. ما هر دو فقط به همان اندازه خوشحال برای هر یک از دیگر.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>