کلیپرز’ Ivica Zubac ثابت می کند یک مشکل در برابر هوستون

“بازی توپ می رود به ‘Zu’ امشب G” پاتریک بورلی می گوید در این ویدئو کلیپرز ارسال آنلاین تصویر می کشد این تیم ازدحام در رختکن بعد از پنج 120-105 فراری پیروزی در هوستون. “راه به حلقه.”

شروع مرکز Ivica Zubac – aka. “زو” و یا “بزرگ Zu” یا “Zube” اگر مربی Doc Rivers انجام شده است صحبت کردن در – آمد مناسب در پیروزی برابر یکی از کنفرانس غرب بهترین تیم های تنظیم کلیپرز رکورد به ثمر رساند 17 امتیاز و جمع آوری 12 ریباند در کمتر از 21 ساعت از بازی.

زیر جهت در کلمات دیگر.

“ما او را قبل از بازی او قطعا به تاثیر امشب” گفت: جلو پل جورج به خبرنگاران پس از بازی, مرجع کلیپرز’ بازی-برنامه ریزی در آماده سازی برای موشک’ بلند پروازانه کوچک-توپ سیستم.

Zubac کار کرده است سخت به بهبود بسیاری از جنبه های بازی خود را از رفت و آمد و با سرعت به لبه حفاظت و اتمام. یک منطقه که در آن 22 ساله کرواتی مرد بزرگ شده است نخبگان: گوش دادن.

“همه از او و او نمی برابر” بورلی گفت: در اوایل این فصل توصیف یک مثال زمانی که شش یا هفت مربیان در Zubac گوش. “او باقی می ماند ذهنی قوی است. او هرگز به پارس بازگشت. او هرگز از مبارزه است. او همه انتقاد سازنده و هر بازی او را به گرفتن بهتر و بهتر.”

Montrezl Harrell گفت: همکار مرد بزرگ طول می کشد آن را به قلب, آن هم تیمی های خود را به رسمیت شناختن و احترام.

“Zubac یک پسر جوان است او واقعا خود را در زمان, اما این همه در مورد بازی راه درست و چیدن هر یک از دیگر تا” هارل گفت. “ما یک تیم هستیم; ما میخوایم با هم برنده ما میخوایم از دست دادن با هم, ما همه تشویق برای هر یک از دیگر بدون توجه به آنچه.”

بنابراین کلیپرز جشن Zubac روز پنجشنبه هنگامی که در برابر کوچکتر از راکت های او شاید به عنوان خوب به عنوان او شده است. هوستون تا به حال هیچ پاسخ برای کلیپرز’ 7-بالا و پایین صفحه که به سرعت ثبت و پنج ریباند در کمتر از پنج دقیقه از بازی و بعد از گل هم بزرگ غوطه دادن در سابق MVP لیگ جیمز هاردن.

“او واقعا احساس می شد امشب” گفت: Kawhi Leonard که به کمک پنج شنبه – سه در Zubac سطل. “او یک عامل برای ما یک هدف بزرگ نورد به سبد خرید پرتاب ریباند.”

“او تا به حال به بزرگ برای ما و او پا تا به صفحه ساخته شده خود را در دسترس است” جورج اضافه شده است. “و او فیزیکی با آن بچه ها.”

اضافه مارکوس موریس Sr: “بچه ها بزرگ نمی تواند گارد او اجازه دهید به تنهایی کسی کوچکتر است.”

Zubac که تیراندازی 60.6% از میدان در این فصل نه از دست رفته از یک شوت زیبا از فوریه. 26 رفتن 14 14 در چهار بازی پس.

او همچنین در حال حاضر رتبه دوم در NBA توهین آمیز rebounding درصد (14.8) و تنها عضو از کلیپرز که در همه 62 از بازی های خود را در این فصل است.

آنها تعداد Zubac مشارکتهای دوباره جمعه هنگام برخورد آنها با تیم سابق خود برای سومین بار در این فصل است.

دوم-محل کلیپرز میزبان کنفرانس غرب-پیشرو لیکرز – که در سال 2016 پیش نویس Zubac 32 به طور کلی و سپس در فصل گذشته معامله شد او را به تیم پایین سالن برای مایک Muscala – در 12:30 p. m. مرحله نهایی مسابقات در مرکز استیپلز.

Zubac تیم ملی خواهد بود, روش سوارکاری با شش بازی برنده خط خط از جمله پنج شنبه را تار و مار از راکت ها که در آن او با بازی در چنین نقش بزرگ و به عنوان او قرار داده و آن را هدایت کلیپرز’ بخش بازاریابی: “ما راه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>