کلیپرز رفتن عمیق, ضرب و شتم گرما با 24 3-اشاره گر

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو موریس Harkless سمت چپ شاخه های Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo سمت چپ شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo سمت چپ شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز گارد پل جورج شاخه های Miami Heat گارد Kendrick Nunn دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو JaMychal سبز, راست, شاخه های Miami Heat رو به جلو جرثقیل جونز جونیور دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو جرثقیل جونز جونیور حق منازعه ارتجاعی دور از لس آنجلس کلیپرز به جلو JaMychal سبز در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو جیمی باتلر به عنوان شاخه لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard, راست, دفاع همراه با گارد Landry Shamet در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز گارد پاتریک بورلی عبور توپ در نیمه اول این تیم NBA بسکتبال بازی برابر میامی هیت چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو جیمی باتلر و راست و شاخه های لس آنجلس کلیپرز گارد لو ویلیامز دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو جرثقیل جونز جونیور dunks بیش از لس آنجلس کلیپرز به جلو JaMychal سبز در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell چپ و میامی هیت به جلو Bam Adebayo برای رسیدن به یک جهش در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. کلیپرز برنده 128-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در لس آنجلس. کلیپرز برنده 128-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • کلیپرز’ پل جورج جشن پس از این تیم ساخته شده است یکی از آن حق رای دادن-رکورد 24 3-نقطه سبد در نیمه دوم بازی روز چهارشنبه در برابر گرمای میامی در مرکز استیپلز. جورج 23 امتیاز در یک فصل-بالا 10 کمک می کند و تا به حال پنج 3-اشاره گر در یک 128-111 برنده شوید. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — چیزی رو به کلیپرز’ بورس چهارشنبه شب – است که می گویند یک دسته کامل از 3-اشاره گر رو به سطل.

کلیپرز رفت و عمیق یکشنبه, ساخت یک حق رای دادن-رکورد 24 3-اشاره گرها در یک فصل-بالا 54 تلاش در یک محرک 128-111 پیروزی میامی هیت در مرکز استیپلز.

این اولین بار پس از سال 2016 که کلیپرز ساخته شده حداقل 20 3-اشاره گر – که روز چهارشنبه اختصاص بیش از نیمی از آنها 89 field-هدف تلاش است.

اما واقعا: هر کس بود ضربه راه دور – حتی یک فن بود در پول غرق شدن یک $10,000 نیمه دادگاه به ضرب گلوله در طول یک استراحت در نیمه دوم.

که تیراندازی ویترین کمک کرد تا این تیم در خانه – به طور کامل مواجه نگردند فقط برای چهارمین بار در این فصل – قرار دادن دور خود را ضرب دیده تا دشوار-بینی هرگز-می گویند-die بازدید کنندگان است.

گرما (34-16) انجام شد با عدم اطمینان از بودن در مرکز اصلی چند تیم تجارت تکان دادن به عنوان آنها مبارزه در دادگاه است. اضافه کردن سختی به سختی شب همه ستاره جیمی باتلر رفت به اتاق قفل در نیمه دوم با درد شانه.

با این وجود در اوایل این نگاه به کلیپرز (36-15) در بی نظمی. آنها از دست رفته هر یک از دیگر در می گذرد (نه نیمه اول گردش) و از دست رفته بودند علامت در بسیاری از عکس های خود تیراندازی (10 27 در سه ماهه اول).

اما پس از یک ناهموار نیمه اول Doc Rivers’ تیم ملی تاسیس خود را برداشته تا حد زیادی توسط یک فصل بالا equaling نه 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم. کلیپرز ساخته شده و 16 از 27 نفر (59 درصد) از خود 3-نقطه, عکس های بعد از حاصل کار دو تیم.

این 13th زمان در تیم تاریخ است که هشت بازیکن به پایان رسید در دو چهره و اولین بار در این فصل کلیپرز ثبت 35 کمک می کند. هفت کلیپرز ساخته شده حداقل یکی از 3-اشاره گر led با دوم سال ماهر Landry Shamet (فصل 23 امتیاز) به خاک سپرده شد که شش از پشت قوس.

پل جورج (23 امتیاز و یک فصل-بالا 10 کمک) آمار پنج 3-اشاره گرها و Kawhi Leonard (14 امتیاز نه کمک و هفت ریباند) ساخته شده و چهار.

JaMychal سبز (12 امتیاز) نیز در چهار 3-اشاره گر و وزارت معارف Harkless (11 امتیاز) ساخته شده ، لو ویلیامز (14 امتیاز) و پاتریک بورلی (که در سمت چپ این بازی در اوایل با درد کشاله ران راست) اضافه شده یک 3-اشاره گر هر کدام.

کلیپرز’ تیراندازی برداشته و آنها را در میامی بیش از حد. گرما از دست داده اند فقط پنج بار در این فصل در خانه از جمله یک بار به کلیپرز رفت 16 و 35 از خود 122-117 پیروزی وجود دارد در ژانویه. 24.

رودخانه ها به خاطر آن است که قبل از چهارشنبه شروع می شود.

“ما حرکت توپ ما شلیک توپ ما درایو توپ و آن سه چیز: من فکر می کنم کمک به هنگامی که شما در حال رفتن در برابر مناطق و هنگامی که شما در حال گرفتن به دام افتاده بنابراین این چیزی است که ما به خوبی او گفت:” از رو Erik Spoelstra گرما. “آنها دشوار است آنها حرکت آنها در زمان مانند وارونه جرم در آن نقطه guard 5 و شما باید واقعا محافظت از خود را کاهش حرکت خود را و خود را 3.”

ظاهرا کسانی که درس هنوز هم بودند تازه برای کلیپرز که بهبود یافته به 22-5 در خانه در آستانه NBA مهلت تجارت.

بیشتر به آمده در این داستان …

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان