کلیپرز’ Doc Rivers نشان دهنده در Rep., John Lewis,’ زندگی و میراث

با چند ساعت تمرین در روز به علاوه تمرینات فردی در شب, بسکتبال مقابل ذهن دوباره داخل حباب در والت دیزنی جهانی – اما هنوز هم یک عدالت اجتماعی حساب است unfurling یک بیماری همه گیر هستند و زندگی اجازه نمی دهد.

Montrezl Harrell چپ NBA بسته پردیس جمعه منابع تایید کرد در مدت کوتاهی قبل از او posted on Instagram: “نگران نباشید Ma Ma نوه خود را در راه است.”

بعد شب جمعه, جهان خبرهای دریافتی از Rep. John Lewis’ عبور. شیر از حقوق مدنی و کنگره لوئیس جوانترین و آخرین بازمانده از شش مدنی فعالان حقوق یک گروه به رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور لوئیس 80 ساله بود.

قبل از برخورد دادگاه با تیم خود را از صبح روز شنبه Doc Rivers صحبت از جلسه لوئیس در مناسبت های مختلف و او چیزی به اشتراک گذاشته لوئیس به او گفت در حالی که در یک کمپین توقف با اندرو جوان دیگری حقوق مدنی آیکون است که با گیر رودخانه ها پس از.

“من تا به حال لذت بردن از ملاقات با او چندین بار” رودخانه گفت: Lewis. “من به شما بگویم یک داستان سریع. من در بازی برای آتلانتا هاوکز و من به دانستن اندی جوان واقعا خوب است و او در حال اجرا بود برای فرماندار. و من رفتم در یک کمپین سفر با جان لوئیس و اندی جوان – فقط فکر می کنم در مورد آن. من 26 ساله بودم, شاید, 27?” رودخانه ها گفت: از طریق زوم.

“و ما با هواپیما به آلبانی جورجیا از همه جا. و اندرو جوان سخنرانی در کلیسای سفید. و او فوق العاده بود. آن را کاملا شگفت انگیز گفتار. و جمعیت بود.

“و ما در هواپیما و ما در حال صحبت کردن و اندرو جوان نوبت به من و می گوید: – آنها استفاده می شود برای تماس با من ‘جوان Doc’ – و او می گوید: “جوان Doc, شما چه فکر می کنم در مورد سخنرانی؟’ و من به شوخی گفت: “خوب آقای جوان من فکر کردم این سخنرانی عالی بود اما من فکر نمی کنم شما قصد دریافت یک رای از آن کلیسا است. و همه شروع به خنده.

“و John Lewis, او می گوید:” ما در حال تلاش برای گرفتن همه آنها را. ما فقط تلاش برای به دست آوردن یکی در یک زمان. و در نهایت از آن خواهد شد همه آنها.’ من فکر کردم که فقط یک بیانیه قدرتمند.”

رودخانه ها نیز در نظر گرفته لوئیس’ میراث از نظر این کشور در جریان امور.

“چه شگفت آور” رودخانه گفت: “زمانی است که شما در مورد فکر می کنم در حال حاضر برخی از مسائل که John Lewis مبارزه بود برای ما هنوز هم برای مبارزه با.

“سرکوب رای دهندگان در حال حاضر در تمام زمان بالا … ما یک گروه از مردم که در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را به رای می دهند. لاتینی, سیاه پوستان و افراد جوان هستند و اهداف. این که آنها در حال تلاش برای گرفتن رای نیست. این شگفت انگیز است هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه پیش که بود و در عین حال ما هنوز در حال مبارزه با آن مبارزه کنند.”

رودخانه ها به طور منظم حامی get-out-the-رای ابتکارات از جمله در ماه اکتبر زمانی که او مرتب برای ثبت نام رای دهندگان غرفه در پارکینگ کلیپرز’ مرکز آموزش در Playa Vista.

همانطور که برای Harrell خروج – که نیاز به او را به قرنطینه دوباره بر خود هنگام ورود دوباره به حباب – رودخانه سازی و روشن از ویژگی های.

“همه چیز اتفاق می افتد در زندگی ما, بنابراین ما فقط کردم به آن را ترک وجود دارد,” او گفت: قبل از اضافه کردن بعد “این بدیهی است که یک شخصی که در خانه است که او نیاز به رفتن به. بنابراین ما فقط در حال رفتن برای او صبر کنید. مانند زمانی که او نیاز به بازگشت به او خواهید بود.”

کلیپرز در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد بازکن در برابر لیکرز در جولای 30 بدون فهرست کامل: نه Landry Shamet مارکوس موریس Sr. و نه Ivica Zubac شده است در مستند حباب بسته پردیس که در آن 22 تیم NBA و پرسنل مرتبط باقی بماند برای مدت زمان از فصل خود را به عنوان وسیله ای برای اجتناب از coronarvirus شیوع است.

کلیپرز باقی مانده اند مادر در آن بازیکنان در محل اما پل جورج اذعان کرد این تیم نیست در قدرت کامل در حالی که نشان می دهد آن چیزی است که او و هم تیمی های خود نمی توانید آب و هوا. قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11, دوم-محل کلیپرز شد 44-20 و تا به حال با استفاده از 29 شروع ترکیب اولیه از طریق 64 بازی کردن بیشتر در NBA.

“از نظر بچه ها گم شده یک زن و شوهر از بچه ها, شما می دانید, من فکر می کنم ما باید یک جانباز و ما بچه ها که می دانند چه ماموریت ما این است که گفت:” جورج بود که به طور متوسط 21 امتیاز در هر بازی و تیراندازی 43.2% از کف طریق 42 بازی. “ما شده است و از دست رفته بچه ها تقریبا تمام فصل طولانی پس ما شده است و پر کردن آن در. ما شده ایم برگزاری آن را تا زمانی که همه در دسترس است و ما قصد داریم در ادامه به انجام این کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>