تمیز کردن شرکت های عملیاتی باقی می ماند تطبیق به آنچه که ممکن است صنعت هنجار جدید

ضد عفونی و استریل تبدیل به یک علم برای جفری اسکینر و جیم Tinney صاحبان خانه یاور خدمات در فارگو.

“ما شده ایم گرفتن زیست شناسی و علوم درجه چند ماه” Tinney شوخی.

Coronavirus قرار داده پاکیزگی و بهداشت در خط مقدم از ذهن مردم. Tinney و اسکینر فکر می کنم این تغییر ممکن است بالا بردن صنعت را درک به عنوان یک کل.

“بعد از این من فکر می کنم تمیز کردن صنعت باید احترام بیشتری به آن داده شده,” اسکینر گفت. “راستش را بسیار محترم میباشد. آن را ‘تو فقط یک خدمتکار است.’ ما در نظر آن را یک نوع هنر است که مردم می توانند پاک, چرا که نه هر کس می تواند آن را انجام دهد.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

صفحه اصلی یاور خدمات است که ارائه می دهد مسکونی و تجاری تمیز کردن هنوز باز است pivoting هر روز به آمد تا با راه های خلاقانه ای برای نگه داشتن چراغ در Tinney گفت: که شامل آموزش کارکنان خود را به درک درست از عمق و ضد عفونی کننده.

کارکنان مجاز نیست به کار اگر آنها احساس بیمار و تنها یک تمیز کننده — که با پوشیدن ماسک — مجاز است در هر خانه است. هنگامی که آنها وارد یک خانه, کفش سمت چپ خارج و آنها دست خود را بشویید و دستکش تا; همان روند زمانی که آنها را ترک. مشتریان نیز خواست تا به اطلاع اگر آنها احساس بیمار.

در بین هر یک از خانه تمام تجهیزات از جمله دستگیره ها و کف وکیوم — اسپری و پاک کردن.

“این تغییرات احتمالا به آنچه در صنعت نیاز به تمام پاک کننده ها رفتن به جلو بعد از این” Tinney گفت. “این خواهد بود مانند ما 9/11 نقطه برای این صنعت است.”

کسب و کار شده است حدود 25 درصد از مشتریان اما ضربه مالی ندارد قرار دادن دندانه در روحیه.

“آنها خوب با آن است. آنها می خواهند به کمک” اسکینر گفت: از کارکنان خود را که در تماس با مشتریان است. “آنها می خواهند به اولین پاسخ دهندگان که ما در نظر گرفته است.”

Home Helper Services, LLC in Fargo utilizes hospital-grade disinfectant so the cleaning business can remain open during the coronavirus pandemic. Special to The Forum

صفحه اصلی یاور Services, LLC در فارگو با بهره گیری از بیمارستان درجه ضد عفونی کننده پس از تمیز کردن کسب و کار می تواند باقی می ماند باز در coronavirus بیماری همه گیر. ویژه به فروم

بستن تا کنون نشده عبور ذهن Christa هومل صاحب Cloud 9 تمیز کردن در فارگو. کسب و کار به آرامی مخروطی مسکونی برای شستشو و تمیز کردن در طول زمان است که به طور معمول مشغول بوده ام با حرکت استراحتی.

در مسکونی کنار بسیاری از مشتریان را تغییر ذهن خود را در مورد مایل به تمیز کردن خدمات. Cloud 9 کوتاه است حداقل 10 تا 15 خانه در روز است. ساخت و ساز تمیز کردن نیز آهسته اما تجاری برداشت تا اگر آن را هنوز هم بسیار آهسته هومل گفت.

هامل کارکنان نیز گام های بیشتری برای محافظت از خود و مشتریان هنگام ورود به یک فضای.

“ما در حال رفتن را از طریق دستکش مانند دیوانه” هومل گفت. “به طور معمول ما استفاده از آنها را در حمام شستشو و تمیز کردن و مرتب کردن بر اساس چیزی که در حال حاضر ما در حال استفاده از آنها را 24/7.”

هر کارمند می پوشد یک ماسک و شستن دستها پس از ورود و قبل از آنها ترک و همچنین پاک کردن تجهیزات خود را با Clorox دستمال مرطوب قبل از بارگذاری آن را به ماشین. هامل رفت و خریداری بطری Mary Kay ساتن دست کرم دست برای کارکنان ترک خورده و خشک دست.

“ما قصد داریم به نگه داشتن ما درهای باز ، من کاملا مثبت در مورد این که” او گفت:. “من شده است به انجام این کار بیش از حد طولانی و کار کرده اند و بیش از حد سخت است. ما میخوایم مبارزه را از طریق این.”

هامل کارکنان دریافت می کنند و خطر پرداخت با توجه به COVID-19. هنگامی که مکان شروع به بازگشایی هومل فکر می کند وجود خواهد داشت رونق در کسب و کار.

“ما فراموش شستشو در جوامع بازنشستگی که در آن آنها به طور کامل بسته ما را,” او گفت:. “که 50-به علاوه مشتریان که نداشته تمیز کردن در دو ماه.”

دقت در تمیز کردن فارگو متخصص در رستوران ها و بارها آن را تا حدود 65 تا 70 درصد از کسب و کار خود را که همچنین نمی خواهد که تا به حال تمیز کردن خدمات برای برخی از زمان. زمانی که این کسب و کار برای اولین بار بسته ملیسا Babcock که دارای دقت با شوهرش بحث بستن درهای خود را.

“ما نوع فکر ما را به از دست دادن همه (حساب) است که هر کس می خواهم به فقط آن را تعطیل,” او گفت:. “اما برخی از حساب باید باز بماند. دانستن آنها هنوز هم وجود دارد ما نمی تواند کنار گذاشتن آنها دانستن آنها نیاز به خدمات احتمالا در حال حاضر بیشتر از همیشه. به طوری که به سرعت رفت بیرون.”

دقت است که هنوز عامل اما در بسیار کم ظرفیت با بیشترین درآمد را در آینده از تمیز کردن تجاری. کسب و کار و همچنین تمیز کردن فرش است که برداشت قابل توجهی از این هفته به عنوان مردم در حال آماده شدن برای حرکت در پایان ماه.

هنوز دقت تا به حال به غیر روحانی کردن یک اکثریت کارکنان آن است.

“من دو نفر که در حال کار پاره وقت انجام آنچه ما را ترک کرده اند” او گفت:. “آن بوده است بسیار دیوانه وضعیت است.”

هنگامی که کارکنان به فضاهای تجاری خود را تمیز کردن رژیم متشکل از تمام مناطق مردم لمس هستند به طور معمول مانند فریم های درب گوشی صفحه کلید و لبه میز.

تمام دقت پاک کننده ماسک و دستکش ، اکثر مردم نیست درخواست شدید touchpoint تمیز کردن قبل از coronavirus اما Babcock فکر می کند این خدمات را تبدیل به هنجار جدید.

“من فکر نمی کنم مردم در حال رفتن به رفتن به عقب. من فکر می کنم این وضعیت بدیهی است که مردم فکر می کنم در مورد گسترش میکروب ها و چگونه از آن آسان است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>