شهرستان کمیته انضباطی به تذکر راننده اتوبوس که فریاد زد و مسافران بیش از coronavirus نگرانی

شهرستان مدیر تاد Feland در پنجشنبه 9 آوریل با صدور نامه کتبی توبیخ به ریچارد Gehl, یک, شهرهای منطقه حمل و نقل راننده ای که صرف چند دقیقه در مارس 23 فریاد در یک تعداد انگشت شماری از مسافران است. یکی دیگر از مسافر ثبت شده عمدتا یک طرفه, تبادل شده و تصویری از آن را به یک چنگال بزرگ-منطقه Facebook صفحه. Gehl قرار داده بود در مرخصی پس از حادثه.

در این ویدئو Gehl متهم مسافران از قرار دادن او در معرض خطر “بدون هیچ دلیل قانونی در همه” و با زور و اجبار آنها را به یاد گسترده پیشنهادات خود را به ماندن در خانه برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

با توجه به این که فیلم برداری ارز که به یک بیانیه به اتوبوس مدیر در حالی که راننده و انضباط بود که در نظر گرفته Gehl اعتقاد بر این سه مسافر شده بود و می خواست آنها را به مصرف الکل یکی دیگر از راه. او همچنین از آنها می پرسد که در آن آنها می رویم که شاهد گفت.

در Facebook فیلم او به طور مستقیم و نه متهم و آنها را از نوشیدن اما به نظر می رسد ناراحت است که آنها “به دریافت لعنت بطری مشروب الکلی” و نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از اتوبوس از خستگی در حالی که اکثر قطعات از زندگی روزمره هستند در وقفه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این یک روز زیبا” Gehl yells او به عنوان حرکات خارج است. “چگونه در مورد شما راه رفتن و بطری خود را?”

مسافران که همه از قاب شی چند بار.

“شما در حال سوء استفاده از ما” یکی می گوید: در آغاز این ویدئو.

Gehl رفتار Feland نوشت منعکس ضعیف در این شهر و آن اتوبوس. اتوبوس سرویس سیاست اجازه نمی دهد که رانندگان از مسافران که در آن آنها به طور خاص رفتن Feland نوشت. همچنین رانندگان صادر شده است تجهیزات حفاظت شخصی و مسافران خواست برای استفاده از اتوبوس و عقب ورودی زمانی که ممکن است.

اتوبوس Gehl رانندگی بود تنها یک ورودی است که نزدیک به جبهه اما شهر حمل و نقل کارکنان به حال متصل ورق پلاستیکی برای جدا کردن رانندگان از مسافران آنها به عنوان راه رفتن روی با توجه به دیل برگمن که اجرا می شود خدمات اتوبوس. قبل از مارس 23 رانندگان صادر شده بود تمیز کردن وسایل برای خود و اتوبوس خود را — دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ، آنها صادر ماسک پس از آن برگمن گفت.

“من درک می کنم که این یک مقدار استرس و عدم اطمینان” Feland نوشت: به Gehl. “شهر از چنگال بزرگ ارزش خود و تعهد به شهرستانها منطقه حمل و نقل تیم به عنوان خط مقدم و ضروری کارمند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>