رفتن به نوشته‌ها

با استناد به کروناویروس سنبله ردلندس تاخیر برنامه های برای ناهار خوری در خیابان دولت

با استناد به های اخیر چشم انداز مثبت در مورد این رمان coronavirus در سن برناردینو کانتی شهر ردلندس اواخر روز شنبه 29 ژوئن اعلام کرد که تاخیر شروع جدید در فضای باز ناهار خوری برنامه در مرکز شهر.

این شهرستان در حال برنامه ریزی برای شروع بسته کردن بخشی از شرق دولت و پنجم خیابان چهار شنبه, جولای 2, به جای رستوران که خواستار به خدمت به مشتریان در خارج از منزل در پنج شنبه, جمعه و شنبه شب.

در انتشار اخبار جمعه این شهر گفت: این امر تاخیر این برنامه توسط حداقل دو هفته. این تصمیم رسیده بود در مشورت با رستوران همکاران این شهرستان گفت.

زمانی که برنامه آغاز می شود, این شهر را در شرق خیابان دولت بین نارنجی و خیابان و خیابان ششم و پنجم بین خیابان ردلندس بلوار و مرکبات خیابان شروع در 5:30 بعد از ظهر هر پنجشنبه جمعه و شنبه شب اجازه می دهد تا رستوران به بیش از خیابان ها برای فضای باز ناهار خوری از 6:30 بعد از ظهر تا 10 شب تمام خیابان ها را بازگشایی 11 p. m. به گفته این شهرستان است.

در ردلندس شورای شهر در تاریخ 16 ژوئن تایید خیابان تعطیلی و توافق با رستوران های محلی به عنوان یک راه برای اجازه شرکت موسسات با خیال راحت به بازگشایی در حالی که ترویج اجتماعی فاصله در خط با دولت و شهرستان بهداشت عمومی توصیه.

سن برناردینو کانتی گزارش کرده است صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در هر هفته و در روز یکشنبه فرماندار آن توصیه می شود و هفت دیگر شهرستانهای استان تعطیل میله در پاسخ به افزایش بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول