با استناد به کروناویروس خطر وکیل مایکل Avenatti به دنبال آزادی از زندان

سانتا آنا — محکوم نیوپورت بیچ وکیل مایکل Avenatti روز چهارشنبه اعمال شده به یک قاضی فدرال در سانتا آنا برای آزادی به قید وثیقه استدلال او این است که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس در حالی که در انتظار محاکمه در بازداشت در نیویورک است.

Avenatti محکوم شد در نیویورک در ماه فوریه اقدام به گرفتن تا 25 میلیون دلار از نایک. او شده است در بازداشت پس از ژانویه زمانی که دادستان در سانتا آنا اتهام او مشارکت در یک طرح به نگه داشتن یک قدم جلوتر از او وام های مختلف در حالی که به قید وثیقه.

Avenatti وکیل دین مباشر گفته مشتری خود قرارداد ذات الریه در اطراف کریسمس در حالی که او در خارج از زندان اما او پس از بهبود. Avenatti نیویورک همبندان اما بد افتاده و به نظر میرسد که علائم شبیه به COVID-19 با توجه به مباشر که گفت انسان آزمایش نشده است تا آنجا که به مشتری خود می داند.

“او را آسیب پذیر تر از هر کس دیگری به این دلیل است که” مباشر گفت: با اشاره به مشتری خود کشمکش های ذات الریه و مواجهه با کسی که به طور بالقوه دارای این ویروس.

“ما به شما هرگز پیدا کردن اگر او آزمایش مثبت” از آنجا که از قوانین فدرال تضمین حریم خصوصی برخی از بیماران. “و اداره زندانها است به طوری مرموز در مورد آن است.”

Avenatti برنامه ریزی شده است که در دادگاه تاریخ 19 مه در سانتا آنا اما او قرار است برای محاکمه قبل از آن در نیویورک مورد مربوط به اتهامات که او پاره پاره کردن بالغ بازیگر فیلم Stormy Daniels مشتری او یک بار نشان داده است که یکباره او را به شهرت در یک توافقنامه nondisclosure موضوع را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مباشر گفت: او قصد دارد برای فایل یک حرکت روز پنج شنبه درخواست تداوم. وکیل باور ندارد Avenatti وضعیت به عنوان یک مجرم باید نقش مهمی در این که آیا او می تواند با قید وثیقه آزاد شد.

“معامله توسط او منتشر خواهد شد وجود دارد در اینجا می آید و می رود به خانه بازداشت و به این ترتیب او می تواند هنوز هم آماده شدن برای محاکمه از اینجا و او را مجبور به گرفتن اجازه از دادگاه به سفر به عقب وجود دارد برای محاکمه” مباشر گفت.

مباشر توصیف Dickensian شرایط در این زندان در شهر نیویورک که در آن Avenatti قرار دارد. او گفت: این مرکز دارای ضعیف یا بدون مراقبت های پزشکی توالت که کار نمی کنند و آلوده به موش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>