CIF دولت, کشتی, چشم انداز: Excelsior منشور را Jesse Vasquez به نظر می رسد به تاریخچه

Excelsior منشور را Jesse Vasquez شانس را تاریخ در CIF دولت کشتی دیدار خواهد کرد.

Vasquez امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین پسر کشتی گیر از جنوب کالیفرنیا به پیروزی چهار دولت عنوان زمانی که قهرمانی دیدار می گیرد از روز شنبه از طریق شنبه در بیکرزفیلد مکانیک بانک آرنا. شده اند وجود دارد فقط سه چهار بار پسران برندگان قبلی 47 سال از دولت دیدار: Bakersfield را دارل Vasquez (1999-02), Clovis’ جاستین الله مهاجرانی (2014-17) و کلوویس’ ست Nevills (2015-18).

Vasquez برنده 113-پوند عنوان به عنوان یک دانشجوی سال اول در حالی که کشتی برای سنت جان بوسکو و او ادعا 132 پوند عنوان خود را در سال دوم در سانتیاگو. او برنده 138-پوند عنوان با تراشه در سال 2019. Vasquez شماره 1 دانه در 145 پوند براکت این سال است.

سن مارینو را لوکا فتیله تصور می شد به Vasquez بالا رقابت برای عنوان اما فتیله دچار قابل توجهی آسیب زانو در حالی که کشتی Vasquez در طول هفته گذشته دیدار با استادان بود و برای خروج از حالت مسابقات.

Vasquez یکی از نزدیک به 100 پسران یا دختران کشتی گیران از مناطق داخلی رقابت این هفته است.

هیلکرست مونیکا گارسیا راست شکست آلیسو Niguel را Juliana Cubias به نفع 116-پوند مسابقه در طول CIF جنوبی بخش دختران کشتی قهرمانی در بومانت در شنبه فوریه 22 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

هیلکرست مونیکا گارسیا و یوکایپا را Leah Gaitan سعی خواهد کرد که به ادعای خود دوم دولت عنوان, اما هر دو صورت یک مانع است. گارسیا قهرمان دفاع و دانه بالا در دختران 116-پوند بدست آورد اما او شده است مبارزه با یک مصدومیت در این فصل است. اگر دانه نگه دارید تا در دختران 111-پوند براکت, جمعیت خواهد بود در یکی از بهترین های مسابقات قهرمانی روی تخته سنگ. Gaitan شماره 2 دانه و برنده 106 پوند دولت و عنوان سال گذشته به عنوان یک دانشجوی سال اول. دانه بالا است بیوکنن Cristelle رودریگز که اسیر 101-پوند عنوان در فصل اول سال گذشته است.

بسیاری دیگر از کشتی گیران داخلی منطقه هستند انتظار می رود به رقابت برای نقاط بالا بر روی سکو.

در پسران طرف روزولت براندون لئون شماره 3 دانه در 220 پوند براکت. لئون به پایان رسید هفتم در 195 پوند در فصل گذشته. سلطانه را Ryan Spangler است که به دنبال جایی برای دومین سال متوالی. او ششم در 126 پوند در سال 2019 است و شماره 5 دانه در 132 پوند این سال است. سلطانه را براندون بولینگر شماره 4 دانه در 152 پوند و ویکتور دره گابریل کررنزا شماره 7 دانه در 220 پوند است. Temecula Valley را اتان Perryman و همت را تراویس Wuerth هستند No. 7 دانه در 106-پوند و 182 پوند براکت بود.

در دختران, سمت, سامانتا Barragan شماره 2 دانه در 126 پوند است و به دنبال پایان بر روی سکو برای بار سوم. Barragan قرار می گیرد پنجم در 111 پوند به عنوان دانشجوی سال اول و هفتم در 121 پوند در فصل گذشته. آتنا Willden از اوک هیلز است که کشت دوم در 131 پوند و به نظر می رسد بر روی سکو دوباره پس از اتمام دوره ششم در این کلاس وزن در فصل گذشته.

چندین منطقه دیگر دختران کشتی گیران به دست آورده بالا-هشت بذر در وزن مربوطه کلاس: لبه جهان هایلی Chapman (پنجم 121) کینگ, ایزابلا قهوهای مایل به زرد (ششم 121), هیلکرست Tehya لدسما (هفتم 121) تاج را سولانا متلا (ششم 126), مرتفع را یوهانا فورمن (پنجم 137) تاج را Mariah داو (هفتم 137) تاج را Mariyah Casados (ششم 150) تاج را میراندا Koppi (هفتم 160), کارتر لی Mauhar (هشتم 160) سان دیماس’ Cianna رایلی (چهارم 170), بنیتا را ورونیکا پالمر (هفتم 170) و پالوما دره Kassandra Ayard (هشتم 189).

دولت مسابقات خواهد بود یک امر خانوادگی برای برخی از کشتی گیران. لی Gaitan برادر هابیل و پسر عموی او مانوئل خواهد شد رقابت در پسران مسابقات است. Tehya Ledesma خواهر نیاح همچنین واجد شرایط برای دولت به عنوان یوهانا فورمن خواهر Sadie. تاج را ساوانا لوئیس است که رقابت در این مسابقات را در حالی که او برادر وایات واجد شرایط به عنوان یک عضو از نرتهویو را پسران تیم.

روزولت براندون لئون برنده 220 پوند عنوان و نیز ترجمه شده از بالا-وزن کلاس در شهرستان ریورساید قهرمانی. (فایل عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 

داخلی رقابت کشتی گیران در دولت

 

پسران

106 — آرتی کررنزا (ایساکو) Allen, Hendricks (سده), آدریان Ledezma (روزولت), Nathan لوپز (هیلکرست), Ethan Nguyen (دیاموند), Ethan Perryman (Temecula Valley).

 

113 — Devin Avedissian (Temecula Valley), رایان Lobato (چاپارل) ترنتون Pagaduan (کالیفرنیا).

 

120 — آبل Gaitan (کالیفرنیا).

 

126 — برایانت آبیلا (کارتر), رومی, کاریلو (پالوما دره) خوزه کیسنرس (سلطانه), Ethan ❥ Alex Gee (کالیفرنیا) علامت Quindoy (چاپارل) فیلیپ Saucedo (پادشاه).

 

132 — مانوئل Gaitan (Temecula Valley) کامرون اوون (پالوما دره) گابریل Schumm (مرکبات هیل), رایان Spangler (سلطانه).

 

138 — تامی Beringer (ویستا موریتا), نیک Blandino (Etiwanda) علامت Takara (Temecula Valley), تایلر اسمیت (کالیفرنیا) David Villa (مرکبات هیل).

 

145 — Genaro Cerrato لوپز (Indian Springs), Jesse Vasquez (Excelsior منشور).

 

152 — برندن بولینگر (سلطانه) خوان Chiquito (همت), Caleb ترومبول (دره چشمه).

 

160 — اتان Aguiniga (سلطانه), Angelo Ganac (لوس اسس) لیام مک نیر (دامین).

 

170 — پارکر چافی (سرانو), Ethan گرگ (همت), RaQueal Wagstaff (ویستا موریتا).

 

182 — جاناتان Nolasco (هیلکرست) توماس Orr (روزولت), تراویس Wuerth (همت).

 

195 — هیچ کدام

 

220 — گابریل کررنزا (Victor Valley), Brandon لئون (روزولت), جاشوا Yocum (Temecula Valley).

 

285 — Zion Longsine (بنیتا), ستاره فیلم سکسی مارتین (چاپارل), آرتورو اخدا (San Jacinto), ریکی پرلا (لوس اسس), Dylan والنسیا (آکویناس).

 

یوکایپا را Leah Gaitan چپ شکست نرتهویو را Leilani Lazaro به برنده 111-پوند مسابقه در طول CIF جنوبی بخش دختران کشتی قهرمانی در بومانت در شنبه فوریه 22 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 

دختران

101 — انجی کاستاندا (کالیفرنیا), Jayden VonMoos (پالوما دره).

 

106 — Trista هندرسون (سانتیاگو)

 

111 — لی Gaitan (کالیفرنیا), الهام رونالدو (پالوما دره), نیاح لدسما (Hillcest), Adela لوزا (دره چشمه), Victoria رودریگز (چین).

 

116 — مونیکا گارسیا (هیلکرست) ایزابل هاولی (Temecula Valley), امره خوارز (مرکبات دره) ساوانا Lewis (تاج), والری پاول (نورکو).

 

121 — هایلی Chapman (لبه جهان) Makyala کوریا (پالوما دره), Esperanza Dorantes (سان دیماس), گاوچران زن, هرناندز (دره چشمه), Tehya لدسما (هیلکرست), ایزابلا, قهوهای مایل به زرد (پادشاه).

 

126 — سامانتا باراگان (همت), Luisita Jara (پالوما دره), سلنا متلا (تاج).

 

131 — Sitlaly سانچز (کالیفرنیا), آتنا Willden (اوک هیلز).

 

137 — Mariah داو (تاج) یوهانا فورمن (Upland), Janelle گومز (پالوما دره), Ana ریواس (هیلکرست), Leilani رودریگز (بومانت).

 

143 — مایا کروز (پالوما دره), Sadie فورمن (Upland), Reyna مونته نگرو (همت).

 

150 — Mariyah Casados (کرونا) بین Hartlein (Etiwanda), الیزابت رامیرز (مونتکلیر) ایزابلا در سلگدو (هیلکرست).

 

160 — میراندا Koppi (تاج), Lea Mauhar (کارتر), هانا Oshiro (Temescal Canyon), Jaleen Robledo (مونتکلیر).

 

170 — لنا فلرس (Cajon) ورونیکا پالمر (بنیتا), Cianna رایلی (سان دیماس).

 

189 — Kassandra Ayard (پالوما دره), Dayla Sohm (مونتکلیر).

 

235 — دزیره کورتز (پالوما دره), ماریا کورتز (کالیفرنیا), Kamilah Miramontes (هیلکرست).

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>