CIF جنوبی بخش پسران و دختران به مسابقات قهرمانی بسکتبال پیش نمایش

CIF-SS مسابقات بسکتبال قهرمانی, بازی

چهار شنبه, فوریه. 29

پسران بسکتبال

بخش 1

رودخانه پلی (26-5) در مقابل. بادگیر (25-7) در AZUSA PACIFIC, 8 P. M.

اطلاعات بازی: رودخانه پلی پیشرفته است به بخش نهایی برای دومین بار در سه فصل و برنامه به دنبال آن برای اولین بار رسما به رسمیت شناخته شده عنوان شده است. پلی به دست آورد در سال 1983 اما این عنوان بعدها خالی زیرا از یک بازیکن فاقد شرایط لازم. پلی شماره 2 دانه در تقسیم بندی رسیده و نهایی با برنده شدن بیش از دامین هفته گذشته است. خرس یکی از بهترین تیراندازی تیم در بخش رهبری standout ارشد گارد سه نفر از لمانت ساقی, D. J. Davis و اوان Oliver. بادگیر شماره 1 و دانه رسیده نهایی با برنده بیش از JSerra. این است که برنامه ششم سفر به فینال پس از سال 2009 و Wildcats برنده عنوان بخش در سال 2009 و سال 2015. بادگیر روشن به اندازه استفاده در این matchup با 6 پا-8 دانشجوی سال دوم Kijani رایت پیشرو مقابل دادگاه.

بخش 2A

هسپریا (24-6) در مقابل. RIBET آکادمی (24-3) در AZUSA PACIFIC, 4 P. M.

اطلاعات بازی: هسپریا استفاده کرده است دفاع ستارگان برای پیشبرد به بخش نهایی برای اولین بار در تاریخ برنامه. عقرب زدم شماره 2-کشت والنسیا در نیمه نهایی و برگزار Yellowjackets به 54 امتیاز 23 را تحت فصل خود را متوسط. هسپریا avenged قبلی از دست دادن با این پیروزی و سعی خواهد کرد به انجام همان زمانی که آن را طول می کشد در بالا-کشت Ribet آکادمی که ضرب و شتم عقرب 46-42 در ماه نوامبر. هسپریا رهبری backcourt duo تونی سینگلتون و جاناتان مک کالو. Ribet برنده بخش 4A عنوان بخش و بخش چهارم دولت عنوان آخرین فصل است. Snookey Wigington و تره led سفید در مبارزه با قورباغه ها به نیمه نهایی پیروزی بر بنیتا.

هیلکرست Sebastian Mendoza طول می کشد یک شات در برابر پاتریوت کربین کاکس در طول دره رودخانه لیگ پسران بازی بسکتبال در روز پنج شنبه Jan. 9, 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

بخش 3AA

HILLCREST (24-8) در مقابل. SALESIAN (27-4) در GODINEZ HS 6 P. M.

اطلاعات بازی: Hillcrest است که به دنبال آن بخش دوم قهرمانی در سه فصل. تروجان ها زدم بالا-کشت Burbank مشیت در مرحله نیمه نهایی به رهبری 21-نقطه تلاش از کریس اندرسون. ارشد گارد نقطه Sebastian Mendoza است هیلکرست رهبر طبقه به طور متوسط یک تیم بالا 16.7 امتیاز 8.3 ریباند و 3.3 کمک می کند. دنیس ایوانز 6-پا-11 دانشجوی سال اول مرکز است که به طور متوسط 8.1 ریباند و 3.1 مسدود شده عکس. Salesian شماره 3 دانه و پیشرفته به آن نهایی با 45-25 پیروزی بر Keppel. هر دو فینالیست قوی هستند دفاعی تیم است. Hillcrest است که اجازه می دهد تنها 46 امتیاز در هر بازی در حالی که Salesian برگزار کرده است مخالفان به 39 امتیاز در هر بازی.

بخش 4AA

آکویناس (26-5) در مقابل. رنسانس آکادمی (23-9) در مستعمره HS ظهر

اطلاعات بازی: آکویناس شماره 3 دانه در این بخش خواهد بود اما شکست سنگین در برابر یک رنسانس آکادمی تیم است که صرف مقدار زیادی از فصل در بخش فهرست سازمان دیده بان. آکویناس است فوق العاده 1-2 پانچ با 6 پا-5 کاربر به جلو نیک هاپکینز (21 امتیاز و 14.8 ریباند در هر بازی) و 6-پا-2 کاربر امتیاز گارد شلدون گرانت (19. 3 امتیاز و 9.4 کمک می کند). آکویناس این است که در فینال برای اولین بار پس از پیروزی بخش 1A عنوان در سال 1973. رنسانس آکادمی فهرستی ساخته شده است تا به طور کامل از متولد تبادل دانش آموزان است. بالا-کشت Wildcats باید مقدار زیادی از اندازه از جمله 7-پا-1 مرکز نیقودیموس Anei و 6-پا-8 رو به جلو Koat کیات.

بخش 5AA

نوک پیکان مسیحی (16-12) در مقابل. اسقف دیگو (21-11) در مستعمره HS 4 P. M.

اطلاعات بازی: نوک پیکان مسیحی یکی از سیندرلا داستان از postseason. عقاب پنجم رسید در لیگ سفیر و وارد برگشتی با 12-12 ثبت و رتبه 12 در بخش, اما آنها ضرب و شتم شماره 4 دانه ویکتور ولی در یک چهارم نهایی و شماره 1 دانه دره تورات در مرحله نیمه نهایی برای رسیدن به فینال برای اولین بار. نوک پیکان مسیحی سال اول مربی لنس Evbuomwan بود که یک ستاره در ردلندس شرق دره در اواسط 2000s. عقاب در حال رهبری ارشد گارد گابریل Torrez و تاریخ و مرکز بیلی Strikwerda. اسقف دیگو رتبه 10 در این بخش زمانی که برگشتی آغاز شده اما کاردینالز در زمان پایین شماره 3 دانه Vistamar در مرحله نیمه نهایی برای پیشبرد به فینال برای اولین بار پس از سال 2011 است.

بخش 5A

بانینگ (20-12) در مقابل. تثلیث کلاسیک (20-6) در GODINEZ HS 4 P. M.

اطلاعات بازی: ممنوعیت پیشرفته به بخش نهایی دو سال پس از تجربه یک winless فصل است. این ممنوعیت هفتم سفر به بخش نهایی و Broncos خواهد بود به دنبال برنامه پنجم در بخش قهرمانی (1957, 1975, 1982, 1988). ممنوعیت حذفی اجرا شامل یک پیروزی بالا-کشت Linfield مسیحی در یک چهارم نهایی. تاریخ رو به جلو عماری Callender و ارشد گارد نقطه ریچارد Espinoza را برانگیخته این postseason اجرا شده توسط Broncos. تثلیث کلاسیک شماره 2 دانه در این بخش شده است و در فینال برای سومین بار در هشت فصل. این برنامه برنده بخش 6 عنوان در سال 2014.

آیزنهاور را Briana Lizardi ,(#11) شاخه های سه اشاره گر در برابر ارریو ولی در نیمه دوم روز پنجشنبه San Andreas لیگ بسکتبال دختران بازی در آیزنهاور دبیرستان در ریالتو آذر. در 23 سال 2020 است. (عکس از جان Valenzuela, کمک عکاس)

بسکتبال دختران

بخش 3A

ساحل طولانی ویلسون (24-8) در مقابل. آیزنهاور (26-4) در GODINEZ HS 2 بعد از ظهر

اطلاعات بازی: یک جامد رقابت بین دو مدارس بدون تجربه زیادی در فینال. ویلسون موفق به کسب یک جنوبی به عنوان بخش در بسکتبال در سال 2000. آیزنهاور با وجود بسیار زیاد پسران موفقیت هرگز در یک CIF-SS نهایی بسکتبال دختران. ویلسون جوان (دو سالمندان) اما متعادل فهرست هر چند برونز رهبری هستند junior گارد و کاپیتان اشلی هاوکینز که به ثمر رساند و 16 در نیمه نهایی پیروزی وست کووینا است و به طور متوسط 19.5 امتیاز. آیزنهاور موفق به کسب شش در یک ردیف از جمله نیمه نهایی برنده بیش از کالاباساس دیدگاه. دانشجوی سال اول Sa’lah همینگوی (15.1 نقاط 11.1 ریباند) ساخته شده است تاثیر این فصل در پست, در حالی که تاریخ و گارد و کاپیتان Briana Lizardi (13.6 ppg) بالا تیرانداز در backcourt.

بخش 4AA

پالوما دره (29-3) در مقابل. انتاریو مسیحی (29-2) در مستعمره HS 10 A. M.

اطلاعات بازی: پالوما و انتاریو مسیحی باید کمی تجربه قهرمانی در بسکتبال, اما این مدارس فقط این بود رقص دختران والیبال در پاییز با شوالیه غالب در پنج مجموعه ای هیجان انگیز. در اینجا Ontario مسیحی خود نهایی ظاهر از سال 1980 در حالی که پالوما که در سال 1995 افتتاح شد, باعث می شود آن را برای اولین بار نهایی ، انتاریو مسیحی جرم اجرا می شود از طریق 5-11 دانشجوی سال اول چوپان بریگز که با توجه به MaxPreps.com رتبه سوم در کشور با متوسط نمره از 34.9 امتیاز در هر بازی. مربی مت دیل, پالوما سه تا از ضرر و زیان شدند و به کنار رودخانه پلی JSerra و سررا از سن دیگو بخش است. Juniors Mya Pierfax و سیدنی Woodley هستند توهین آمیز رهبران.

بخش 5AA

سن جکینتو دره آکادمی (17-1) در مقابل. آرتسیا (25-7) در GODINEZ HS 10 A. M.

اطلاعات بازی: این مطالعه در تضاد نمی تواند شگفت انگیز تر. Artesia یک بسکتبال نیروگاه با دختران اخیر CIF-اس اس قهرمانی سلطنت در آینده 2001-2003. سن جکینتو دره آکادمی هرگز ساخته شده و بخش نهایی در هر ورزش. Artesia, که می آید از به چالش کشیدن 605 لیگ یک جوان فهرستی از (فقط یک ارشد) به رهبری دانشجوی سال اول Samerika جوان (12.8 امتیاز 9.9 ریباند) و دوم سیدنی McKee (10.6 ppg). سن جکینتو دره آکادمی از دست داده و فقط در یک بازی به وودکرست مسیحی و برنده هر یک از جنوب دره بازی لیگ حداقل 18 امتیاز. دانشجوی سال اول شاهزاده خانم مک کالی و دوم Krislyn مزگا دو تیم بازیکنان بالا است.

بخش 5A

GANESHA (23-3) در مقابل. اسقف دیگو (23-8) در مستعمره HS 2 P. M.

اطلاعات بازی: Ganesha بازگشت به CIF-SS نهایی برای اولین بار از سابق standout Vernda جیمز که هنوز هم در بخش تمام وقت به ثمر رساند لیست led غول به بخش 3AA نهایی در سال 1999. Ganesha موفق به کسب 11 بازی متوالی از جمله نیمه نهایی در برابر Vista del Lago. اسقف دیگو برنده شش در یک ردیف بود runner-up در مرز لیگ و شکست سانتا آنا Calvary Chapel در نیمه نهایی. کاردینالز سال گذشته موفق به کسب یک قهرمانی و پنج سال پیش در بخش 5A.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>