کریستین Thuring دانیل Rohr دکتر مورین کانلی, سفت تیز رولاند Coteau: پشت بام های سبز کمک به رفاه شهرستانها در بسیاری از سطوح


بام سبز در بالای ونکوور مرکز کنوانسیون. کیم Stallknecht کیم Stallknecht / PNG

نظر: با بسیاری از مزایای بهداشت و رفاه برای آب و هوا انعطاف پذیری و حفاظت از محیط زیست تشویق و ترویج چند منظوره سقف های سبز یک سرمایه گذاری با بازده تضمین شده.

همه گیر و آب و هوا اضطراری مجبور شهرستانها در سراسر جهان به تجدید نظر چگونه آنها را توسعه و به کار گیرند. به عنوان بخشی از جهان سبز پشت بام, روز, ژوئن 6, ما را وادار به تأمل در این سهم که چند منظوره سقف های سبز ارائه, اجتماعی, اقتصادی, بهداشت و محیط زیست خوب بودن. حتی بدون مشوق های خاص و یا مکانیزم های سیاست ونکوور دارای جایگاه رهبری و تعالی با توجه به تکنولوژی بام سبز. در پاسخ به این یک بار-در-یک-عمر تماس برای سرعت بخشیدن به تغییر مورد نیاز در شهرهای کانادا ما را در این مورد در اینجا برای مقیاس های سقف های سبز پیاده سازی به عنوان یک ظریف و یکپارچه پاسخ که تاب آوری کمک های مالی, امنیت و رفاه در تمام مقیاس.

با بسیاری از مردم در مستند سلامت و الزامات اجتماعی گسترش فضای سبز و دسترسی به طبیعت مهمی به ما میده. در ونکوور اجتماعی فاصله قوانین طراحی شده برای امن نگه داشتن ما نشان می دهد لایه از در نظر گرفتن. با توجه به محدودیت ها در زمین-سطح تماس با ما بر روی توسعه دهندگان برنامه ریزان شهری معماران منظر و معماران به عمل در فرصت ارائه شده توسط roofscape از آینده و فعلی ساختمان. آیا ‘فشرده’ در دسترس باغ پشت بام یا کم عمق ‘گسترده’ تاسیسات که در آن کم تعمیر و نگهداری کشت جایگزین شن بالاست درمانی و شفا ارزش های سقف های سبز هر دو در دسترس و قابل مشاهده است که به خوبی مستند شده است. در حالی که 75 درصد از جدید پروژه های تجاری گسترده پشت بام های سبز, سیاست, انگیزه کمک خواهد کرد که پیشرفت مسکونی بازار است.

تحقیقات کمی بام سبز عملکرد در ساحلی B. C. مطابق با بین المللی علم و روش های استاندارد. نتایج محلی به وضوح نشان می دهد اثر از بام سبز در رواناب فاضالب های سطحی حرارتی, عایق آکوستیک شهری و محیط زیست. داده ها از ونکوور کتابخانه عمومی BCIT بام سبز مرکز تحقیقات الکترونیک آرتز و شهر سفید سنگ عملیات ساختمان اعتبار است که پشت بام های سبز به طور قابل توجهی کاهش ورود رواناب فاضالب های سطحی زیرساخت ها و اکوسیستم های آبی و کاهش انرژی روزانه تقاضا است. در اکثر موارد کاشته پشت بام های سبز بهتر کم-مشخصات رول تشک. زمینه اندازه گیری بر روی سقف زندگی از ونکوور کنفرانس مرکز چین با BCIT آکوستیک تحقیقاتی که جوامع گیاهی با تغییر ساختار ریشه و افزایش جذب صدا. برای روش داده ها و نتایج و اطلاعات کلی در پشت بام های سبز در منطقه ما بازدید BCIT مرکز, معماری, محیط زیست, وب سایت است.

سیستم های سقف های سبز بسیار عالی سرمایه گذاری و صرفه جویی در هزینه به طور موثر دستگیر شده زمانی که پشت بام های سبز در حال مجتمع به طراحی و مراحل ساخت و ساز یک ساختمان است. هزینه برای تامین, نصب و ایجاد یک بام سبز گسترده شروع می شود در 16 دلار در هر فوت مربع ($160m2) و در عین حال مطلوب بازگشت سرمایه گذاری است که گاهی اوقات به اشتباه رها شده و با توجه به مهندسی ارزش. در نتیجه از دست می های متعدد و بیش از زني منافع با توجه به انرژی سروصدا, آکوستیک, امن, فضای سبز, تنوع زیستی کشاورزی پتانسیل حفاظت از غشاء و مزایای بهداشت و درمان به شهروندان است. ترکیب یک بام سبز به یک ساختمان مفهوم احترام به آن انتگرال نقش به بقیه پاکت ساختمان و سیستم های مکانیکی. در این صورت صاحبان و طراحان در حال وفادار به حفاظت از این عنصر است که حفظ و رد پای خود را در ساختمان vis-à-vis کاربران آن جامعه و محیط زیست, در حالی که همچنین بهبود بهره وری و پایداری زیبایی شناسی و جذابیت خود را ساخت. این GreenSave ماشین حساب یک ابزار است که نشان می دهد بازگشت سرمایه گذاری و هزینه چرخه زندگی سبز در مقابل متعارف بام.

فقط به عنوان دکتر بانی هنری به نام های مختلف اجتماعی قوانین را خم منحنی در COVID-19 ما تماس بگیرید, تصمیم سازان در ونکوور و منطقه بیشتر شامل سقف های سبز در محیط زیست ساخته شده است. با بسیاری از مزایای بهداشت و رفاه برای آب و هوا انعطاف پذیری حفاظت از محیط زیست و به اقتصاد محلی ما تشویق و ترویج چند منظوره سقف های سبز یک سرمایه گذاری با بازده تضمین شده. سیاست رهبری و مشارکتی تعالی ضروری هستند اگر آینده شهرهای ما این است که برای روشن تر, سالم تر و سبزتر.

نوشته شده از طرف ونکوور شن (بام سبز اطلاعات Think-Tank) توسط دکتر کریستین Thuring دانیل Rohr دکتر مورین کانلی, سفت تیز و رولاند Coteau.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>