کریس ایوانز در مذاکرات برای ‘فروشگاه کوچک وحشت’ بازسازی

لس آنجلس, Feb 25: ستاره هالیوود کریس ایوانز است که در مذاکرات برای پیوستن به بازیگران Greg Berlanti را بازسازی از کلاسیک فرقه “مغازه کوچک وحشت”.
اگر نهایی به “چاقو را” ستاره ملحق خواهد شد Bill Porter بازیگران. بازیگران, Taron Egerton and Scarlett Johansson هنوز هم در بحث ها برای بازی نقش سرب در فیلم.
Egerton چشم شده است برای نقش سیمور Krelborn, فروشگاه گل, کارمند که برخورد می شود و یک همدست برای خوردن یک مرد Venus flytrap به ابراز شده توسط پورتر.
یوهانسون است که در نظر گرفته شده به بازی Audrey, سیمور را همکار و عشق و علاقه است.
ایوانز شده است با نزدیک شدن به نقش دندانپزشک اورین Scrivello گزارش مهلت.
Roger Corman تا به حال به کارگردانی 1960 اصلی که بعدها تبدیل به یک تئاتر موسیقی توسط آهنگساز Alan Menken و هوارد Ashman در سال 1982 هنگامی که آن را برای اولین بار Off-Broadway.
این فیلم پس از آن اقتباس شده برای صفحه نمایش بزرگ دوباره توسط مدیر Frank Oz در سال 1986. شامل Rick Moranis استیو مارتین و لوی Stubbs این فیلم رفت و برای به دست آوردن یک وضعیت فرقه ای در میان مخاطبان است.
Bill Murray, James Belushi جان و کریستوفر مهمان ساخته شده بود cameos در فیلم. (PTI)

مقاله قبلی5 تریلیون دلار اقتصاد
مقاله بعدینارندرا نخست وزیر و Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده ارائه بیانیه مطبوعاتی مشترک در حیدرآباد خانه در دهلی نو در روز سه شنبه. (UNI)

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>