ریورساید >> او تا به حال انجام می شود قسمت سخت به دنبال مانند یک جلا کهنه کار روند. او به عنوان dribbled از 10 ثانیه آخر هر چند بزرگ و احمقانه پوزخند روی چوپان بریگز’ در صورت اجازه دهید همه بدانند او هنوز دانشجوی سال اول.

و محبت هر دقیقه از آن را.

Briggs او غیر قابل توقف خود چهارشنبه و او مقدار زیادی از کمک او به عنوان رهبری انتاریو مسیحی به یک 72-58 پیروزی بر نوتردام در یک بخش 4AA دختران بسکتبال چهارم.

“برخی از آن است که یک دانشجوی سال اول بله” مربی مت Tumambing گفت. “اما آن را نیز فقط شادی او به طور کلی. خاموش دادگاه او در واقع بسیار مسخره و هم تیمی های او آن را دوست دارم. به دیدن او فقط نگاهی که آه امداد که به معنی همه چیز است.”

بریگز پیشرو گلزن در کالیفرنیا نشان داد هر جنبه ای از بازی خود را از جمله بلوغ او. در اوایل بازی او تغذیه داغ Maddy مارتینز که کاهش یافته و در 4 از 6 سه-اشاره گرها در سه ماهه اول.

“هنگامی که او را داغ من می خواهم به جای او شلیک هر زمان” Briggs گفت. “من به دنبال او ، او شگفت انگیز است.”

هنگامی که آن زمان برای چوپان زن بریگز به ثمر رساند نشان می دهد برای شروع هر چند بریگز به طور کامل آماده شده است. برخورد دو رقمی در هر یک از سه چهارم از جمله به ثمر رساند تمام 13 شوالیه’ در سه ماهه سوم امتیاز بریگز به پایان رسید با 43 او 11th 40-نقطه بازی فصل برای شوالیه (28-2).

Briggs آیا مقدار زیادی از آسیب های دیگر ثبت نام 11 ریباند و هشت پاس گل سه بلوک و سه دزد. بر خلاف بسیاری از تیم ها شده اند که پرتاب ترکیب دفاعی با تعداد زیادی از دو تیم نوتردام (22-9) بیشتر بازی های برگزار شده بریگز, مستقیم تا با سریع مدافعان.

“که مرا شگفت زده کرد” Tumambing گفت. “ما آماده همه هفته به دو برابر می شود و این واقعا اتفاق می افتد.”

Briggs شد تا بسیاری از به نظر می رسد در حال گذار است که آن را نمی ممکن است شده اند, اهمیت, اگر تیتان در حال برنامه ریزی برای پرتاب مدافعان اضافی. آنها نمی باید زمان.

“که بخش بزرگی از جرم ما برای دریافت کردن و رفتن” Tumambing گفت. “تفکر ما این است که” بیایید وضع تا هر زمان که ما می توانیم.”

پایین 18 در نیمه نوتردام بازی یک جامد نیمه دوم خزنده به عرض 12 میدوی را از طریق چهارم. پیشرو راه بود و بی امان جلو کلر Giraudo که به پایان رسید و با 22 امتیاز و 13 ریباند.

“او فوق العاده” Tumambing گفت. “ما به تماشای او تمام هفته فیلم و ما در آنجا ماند در جعبه-و-یکی در او. او را بزرگ و قوی است و می توانید آن را به عنوان به خوبی.”

جامد نیمه دوم چیزی برای تیتان را به دور.

“به عنوان یک تیم ما با یک کمی بیشتر قلب” مربی جاش Scarborough گفت. “ما با یک کمی بیشتر کرد. آنها متوجه شدم این فقط یک تیم بسکتبال. اگر ما تا به حال شده است قادر به انجام این کار کمی زودتر ما می تواند به آنها داده شده یک بازی بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im