چین PD برای برگزاری فروم چهارشنبه در پیشنهاد استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره

تشخیص چهره تکنولوژی است که در حال حاضر مورد استفاده توسط سازمان های مختلف در امپراتوری درون مرزی و چین اداره پلیس است با توجه به استفاده از تکنولوژی در آینده است. بخش برگزاری یک انجمن عمومی چهارشنبه شب به دریافت بازخورد از جامعه در هر گونه نگرانی ساکنان ممکن است در مورد فن آوری است.

چین پلیس گفت: در انتشار اخبار این ماه است که این اداره برگزار خواهد شد در این انجمن به بحث در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی و سیاست; و به دنبال عمومی انتقادات و پیشنهادات.

این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که وجود دارد یک تصویر از یک مظنون اما هویت آنها ناشناخته است, پلیس گفت:. آن را نمی خواهد با استفاده از دوربین های فرسوده توسط افسران.

چهار جلسه برگزار خواهد شد در 6 p. m. در چین اداره پلیس جامعه در 5450 نگهبان راه است.

“نرم افزار تلاش برای مطابقت با ویژگی های کلیدی در یک عکس از یک گزارش مشکوک چهره با عکس رزرو برای افرادی که قبلا بازداشت” پلیس در بیانیه ای گفت. “فقط عکس رزرو استفاده می شود برای مقایسه. این نرم افزار خواهد شد و سپس ارائه محقق با پتانسیل مسابقات ارائه تحقیقی منجر شود.

پلیس گفت که این تکنولوژی می تواند مورد استفاده برای محدود کردن لیست عاملان جنایت اما محققان را به تصمیم می گیرید اگر یک رهبری مناسب است به دنبال. در صورت به رسمیت شناختن فناوری نمی تواند برای علت احتمالی برای بازداشت.

گروهبان. داستین Tomicic سخنگوی چین اداره پلیس گفت که این گروه خواهد با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره در یک روش مشابه که با استفاده از آن شاهد عینی شهادت و یا اثر انگشت اسکن. بازی نمی خواهد به طور مستقیم منجر به بازداشت اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از این بررسی است.

این تکنولوژی همچنین می تواند مورد استفاده برای شناسایی یک فرد که قادر نیست خود را شناسایی, پلیس گفت:. که می تواند شامل افرادی که ناتوان مرده انتقادی گم شده و یا در غیر این صورت در خطر است.

رایان Railsback افسر و سخنگوی ریورساید اداره پلیس گفت: بخش خود را با استفاده از فن آوری از Riverside County Sheriff بخش برای مطابقت با عکس و اثر انگشت.

Aly الله مهاجرانی سخنگوی پومونا اداره پلیس گفت: وزارت او با استفاده از شناسایی برنامه های ارائه شده توسط لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش است.

سرهنگ اسکات لاندان سخنگوی سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: تمام سازمان های اجرای قانون در این شهرستان در حال قادر به استفاده از آن در صورت به رسمیت شناختن خدمات فن آوری.

لاندان اشاره کرد که کلانتر نمی جست و راهنمایی و رانندگی و یا سایت های رسانه های اجتماعی. آن را تنها از طریق جستجوهای عکس رزرو.

“فن آوری نمی جستجو در این صورت نفسه” لاندان گفت. “رزرو عکس آپلود شده به نرم افزار و این اقدامات ، آن را اندازه گیری 60 تا 70 امتیاز در یک صورت و سپس ایجاد یک الگو است.”

“کامپیوتر نیست و به طور خاص دیدن چهره آن را فقط می بیند و اندازه گیری آن می تواند یک لیست از صدها نفر از نام و عکس,” او گفت:.

Tomicic گفت: چین گروه است که به دنبال در یک تنوع از فروشندگان که عرضه نرم افزار تشخیص چهره به طور خاص برای اجرای قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان