چین شرکت های ظهور به عنوان جهانی اهدا کنندگان در ویروس همه گیر

پکن ژوئن 9: به عنوان coronavirus گسترش ثروتمند جهان کمونیست به حفر عمیق خود را در جیب.
جک ما بنیانگذار تجارت الکترونیکی Alibaba Group و عضو حزب حاکم کمونیست کمک به پرداخت هزینه برای 1,000 هواکش تحویل به نیویورک در ماه آوریل است. Ma بنیاد نیز به هواکش و ماسک و لوازم دیگر در آفریقا و آمریکای لاتین و آسیا است.
همه گیر علائم اولین چین کسب و کار نخبگان به عنوان جهانی انسان دوستانه خیرین در کنار خود آمریکایی اروپایی و ژاپنی هستند. Ma, Alibaba و دیگر شرکت های چینی و غولهای در حال اهدای صدها میلیون دلار تجهیزات پزشکی مواد غذایی و پول نقد در ده ها کشور جهان است.
سرویس ویدئو Infinite وعده داده است 250 میلیون دلار برای پرداخت هزینه کارگران بهداشت و درمان و کمک به دیگران صدمه دیده از وقوع. Tencent به اپراتور محبوب WeChat سرویس پیام متعهد 100 میلیون دلار است و می گوید آن را فرستاده است ماسک و محافظ دنده به 15 کشور از جمله ایالات متحده است.
شرکت های دیگر از جمله کامپیوتر خیر ساز و خودروساز برقی BYD خودکار داده اند ماسک و لوازم دیگر. Haier خانه های هوشمند جهانی لوازم خانگی ساز می گوید: کارخانه خود را در پاکستان توزیع مواد غذایی به کشورهای همسایه است.
است که به اهدا کنندگان فرصتی برای تعمیر چین تصویر و به دست آوردن اعتبار با رئیس جمهور چین دولت که چهره نقد محرمانه بودن آن و تاخیر در پاسخ به این ویروس است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر ساخته شده شیوع بیماری بدتر است.
“هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این بحران به طور مستقل” کارشناسی ارشد گفت: در طول یک دوره آنلاین برگزار شده توسط بنیاد خود را برای پزشکان به صحبت با کارشناسان چینی که مبارزه شیوع.
این موج از کمک های مالی قابل توجه برای “دادن در سطح بین المللی است که معمولا بسیار محدود در حوزه” گفت: ادوارد گفت که تحقیقات چینی بشردوستانه در خاکستر مرکز از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت در یک ایمیل.
انسان دوستی در چین رشد کرده است که اقتصاد خود را رونق گرفت اما متمرکز شده در خانه و یا در دانشگاه های خارجی با ارتباطات خانوادگی به اهدا کنندگان گفت: امریکا ،
شرکت های آمریکایی از جمله Walmart, Inc. و Amazon.Com Inc. داده اند تجهیزات پزشکی و پول در آفریقا و هند و آمریکای لاتین است. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی وعده داده شده $1 میلیارد و اعلام کرده است کمک های مالی در افریقا, شرق میانه, آسیا و ایالات متحده است. Cisco Systems, Inc. اهدا شده به سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد.
Ma بنیاد کمک به آفریقایی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش ویروس تست به 1 میلیون نفر در سراسر این قاره به گفته جان Nkengasong مدیر آژانس.
جایی که کارشناسان ترس نظام سلامت با منابع محدود خواهد شد و در صورت سنبله در عفونت است دیرین دیپلماتیک اولویت برای پکن است. شرکت های چینی را در این قاره به عنوان یک منبع از منابع و آن 1.3 میلیارد نفر به عنوان مهم بازار است.
“ما بسیار خوشحال و مفتخر به همکاری با Jack Ma بنیاد” گفت: Nkengasong در طول مارس 28 آنلاین سمینار. او گفت: برخی از 1600 پزشکی کارگران از سراسر آفریقا شرکت داشتند.
دادن می تواند پرتنش سیاسی در زمانی که پکن فرو رفته در درگیری با ایالات متحده و اروپا و همسایگان آسیایی, بیش, تجارت, تکنولوژی, جاسوسی اتهامات و ادعاهای ارضی.
اتحادیه اروپا وزیر خارجه جوزپ Borrell نوشت: در ماه مارس وجود دارد “مبارزه برای نفوذ” در راه را از طریق “سیاست سخاوت.” Huawei Technologies Ltd. بزرگترین ساز جهانی مخابرات و تجهیزات سوئیچینگ و شماره 2 گوشی های هوشمند با نام تجاری می گوید: آن را داده است, پزشکی و فناوری ارتباطات و ماسک و دیگر دنده محافظ در بیش از 20 کشور جهان از جمله اسپانیا ایرلند, زامبیا و آفریقای جنوبی است.
مقامات ایالات متحده می گویند Huawei است یک خطر امنیتی است که این شرکت را رد می کند. واشنگتن می خواهد اروپا و دیگر متحدان به اجتناب Huawei فن آوری به عنوان آنها ارتقا به نسل آینده شبکه های مخابراتی.
Huawei نمی به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا آن را در تلاش برای نفوذ در مقام تصمیم گیری اما گفت: در یک بیانیه نوشته شده است کمک های مالی “خواهد بود هدایت نیازهای واقعی بر روی زمین است.” Jack Ma بنیاد وعده داده است منابع به تمام 54 کشور آفریقایی از جمله 500, پنکه, 200,000 لباس محافظ و 500,000 دستکش.
“وجود دارد یک احساساتی تاثیر در میان جمعیت که می توانید در چین یک کشور است که ارزش خود را سلامت” گفت: Mame گور Ngom یک تحلیلگر سیاسی و سردبیر برای آفریقا, بررسی یک سازمان در سنگال که بررسی صحت ادعا عمومی است.
دولت های آفریقایی از جمله سنگال رواندا و اتیوپی علنا تشکر چینی اهدا کنندگان.
چینی کمک های مالی در غنا “را نمی توان در مقایسه با آنچه که آمریکایی ها به, اما آنها به تبلیغات بیشتر گفت:” منسی Awuni لاجوردی, یک غنا مفسر. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>