کودک به شدت مجروح و پس از وانت حملات او در St. Paul

ST. پل — 7 ساله در راه رفتن به مدرسه سنت پل عابر صبح روز پنج شنبه, فوریه. 27 بود زخمی که زمانی که راننده به او زده است.

امدادگران با عجله پسر به بیمارستان. پلیس گفت که او پایدار بود و او ذکر شده بود در شرایط بحرانی در ژیلت کودکان تخصص بهداشت و درمان بعد از آن در روز پنج شنبه. او متحمل یک ضربه به سر کشته شده است.

Ramaden Waliye شد عبور از سمت غرب خیابان حدود 6:30 صبح با دو کودک که خواهر و برادر خود را; آنها uninjured. 59-ساله راننده خودرو مانده در صحنه است و از همکاری با تحقیقات گفت: Steve Linders یک St. Paul سخنگوی پلیس.

سه نفر بودند که با عبور از غرب به شرق در سراسر جنوب رابرت خیابان چوب در خیابان — بین بلوار افلاطون و Cesar Chavez خیابان.

دانیل لوقا هرناندز سنت پل را از طریق تقاطع به عنوان او در راس جنوبی در, رابرت, خیابان, پلیس گفت:. اتوبوس منتظر بود در عازم شمال لین با آن چراغ های چشمک زن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مقدماتی نفس آزمون هرناندز را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از الکل در سیستم Linders گفت. افسران موضوع نیست هرناندز استناد در صحنه است. این تحقیقات همچنان در جریان است.

اتوبوس که قرار بود به زمین بالاتر آکادمی یک مدرسه منشور مارشال در خیابان در نزدیکی ال روزاریو خیابان در سنت پل WCCO-تلویزیون گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>