ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به دریافت کمک مالی از طریق کمک های مالی اضطراری

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم و وزارت خدمات انسانی مدیر کریس جونز ساخته شده اعلام پنج شنبه, مارس 26 اشاره کرد که خدمات آنها مورد نیاز برای “تاسیسات کارگران” و همچنین در فاز بهبودی.

بورگوم گفت: از شماره 1 هدف از این طرح جدید است که برای حفاظت از سلامت کودکان خود و ارائه دهندگان خدمات در دولت 1,800 مجوز مراکز پیش دبستانی و در صفحه اصلی امکانات.

این آمد و به عنوان اولین مورد از یک کودک پیمانکاری coronavirus در دولت قبلا گزارش شد در یک مرکز مراقبت از کودک در Wishek در بخش مرکزی از دولت است. تاسیسات تعطیل به مدت حداقل 14 روز بیش از نگرانی در مورد که در تماس با این 2 سال که شرایط بهداشتی اساسی.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, کودکان, به نظر نمی رسد که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 با بزرگسالان ساخت تا بیشتر از این موارد است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دیگر بالا ملاحظات بورگوم گفت: برای حفظ امکانات برای فرزندان کارگران ضروری و برای حفظ عملیات در پایین جاده به دلیل ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در مورد تقریبا هر کسب و کار در دولت است.

در یکی دیگر از حرکت جونز گفت: بخش هماهنگی با مدارس اضافی برای خدمات مراقبت از کودکان برای کسانی که در کودکستان تا کلاس پنجم.

اگر چه مدارس تعطیل هستند گفت: فرماندار اجرایی به منظور اجازه می دهد تا آنها را به طور موقت. مدرسه مص همه آنها قرار گرفته اند چک پس زمینه می تواند به عنوان ارائه دهندگان در عملیات, او گفت:.

“ما نیاز به یک به طور کامل عملکرد سیستم” بورگوم گفت و اشاره کرد که 71 درصد از کودکان تا سن 5 سالگی پدر و مادر هر دو شاغل و همچنین 78 درصد از کسانی که در سنین 6 تا 12. وجود دارد 132,000 کودکان در کشور زیر سن 12.

کریستین نلسون معاون رئیس جمهور برای این منطقه پیش دبستانی طرفداران و ارائه دهنده مهد کودک, گفت که او “بسیار خوشحال” با برنامه طول می کشد که اثر چهار شنبه, مارس 30. او بخشی از یک گروه کوچک و بزرگتر ارائه دهندگان که صحبت با مقامات دولتی در مورد برنامه.

او نمی دانم چقدر بزرگ کمک های مالی ممکن است شروع مارس 10 بود اما رفتن به یادگیری بیشتر در یک کنفرانس تلفنی با جونز و دیگر ارائه دهندگان پنج شنبه شب. اطلاعات همچنین در بخش خدمات انسانی سایت.

اما پس از آن تماس بگیرید زمانی که جزئیات بیشتری منتشر شد یکی دیگر از فارگو ارائه دهنده مراقبت از کودکان, Jason Brandt که در عمل سه کودک مونته سوری مراکز گفت که او “بسیار نا امید با دلار” در این طرح است.

“واقعا نمی خواهید برای کمک به او گفت:” به عنوان تعداد کودکان بودند پایین 25 درصد در مدارس در هفته گذشته.

خواستار طرح برای اضافی $300 به ازای هر فرزند در هر ماه به مجوز ظرفیت و نیاز است که مراکز جذب خانواده ها به داشتن امکانات کامل.

برانت گفت: آنها امیدوار بودند حداقل دو برابر این مبلغ بدون محدودیت در استخدام آنها به عنوان دیده بان برای محدودیت برای هر اتاق در مراکز. او را نمی بینم چرا دولت میراث صندوق نفت و گاز درآمد مالیاتی نمی تواند شنود گذاشته برای کمک به مراقبت از کودکان میباشد.

“من فکر نمی کنم آن را به کار برای بسیاری از مراکز مراقبت از کودکان,” او گفت:.

همانطور که برای مسائل ایمنی جونز گفت: آنها نیاز به تمام مراکز مجاز را در دولت به هشدارها و اجازه می دهد تنها 10 کودکان و بزرگسالان در هر اتاق. دستورالعمل های دیگر به محدود کردن دسترسی به امکانات و تماس بين دو گروه از کودکان است.

قبلا قوانین تنظیم شد در یک کارگر یا معلم هر چهار نوزاد و در هر 18 از کودکان در سن مدرسه.

جونز گفت: همه مراکز مجاز واجد شرایط برای کمک های مالی. یک شرط اعطای معنی کار از خانه پدر و مادر که کودکان در مراقبت از کودکان قبل از coronavirus همه گیر رخ داده تنها می تواند شارژ حداکثر 50 دلار در هر ماه برای برگزاری یک نقطه برای بچه های خود را.

جونز گفت: کمک های مالی ادامه خواهد داد برای حداقل نه هفته و استفاده خواهد شد برای هزینه های عملیاتی از جمله پرداخت هزینه برای برآورد 5,800 مراقبت از کودکان و کارگران است.

“تاسیسات کارگران” که اولویت برای ارائه خدمات در این مراکز عبارتند از کسانی که در مراقبت های بهداشتی مواد غذایی عرضه و اجرای قانون جونز گفت. یک لیست کامل از کارگران ضروری خواهد بود و در بخش وب سایت در www.nd.gov/dhs.

این طرح آغاز شده و پس از نگرانی های مطرح شده توسط صنعت و نظرسنجی در بر داشت برخی از آنها در حال حاضر بسته و یا گفت: آنها نمی تواند آن را دو هفته دیگر.

در مینه سوتا برنامه در محل برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: شش مینه سوتا ابتکار مبانی راه اندازی یک برنامه کمک مالی برای کمک به ارائه دهندگان خدمات در روستایی در ایالت مینه سوتا. یکی دیگر از پایه و اساس توسط کمک به خانواده های مترو.

اشلی Nedrebo که عمل اشلی مهدکودک در مورهد گفت که او تا به حال نگاه برخی از گزینه های برای کمک به اما که او مجوز برای 10 کودکان از جمله سه نفر از خود و بهره برداری شد.

“تنها چیزی که ما با داشتن مشکل با گرفتن به اندازه کافی شیر و نان” او گفت:.

با پناهگاه در محل سفارش در مینه سوتا او گفت: آنها فقط از نوع با توجه به چیزهایی که “هفته به هفته.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>