Chicharito, Galaxy نگاه برای بهبود صفحه اصلی, درب بازکن, در برابر ونکوور

کهکشان لگد کردن 2020 فصل به بررسی مخلوط.

بازی در برابر هوستون دینامو به پایان رسید در 1-1 قرعه کشی اما خاویر “Chicharito” هرناندز موفق به نمره در اولین بازی خود و با توجه به MLSSoccer.com او تا به حال 33 لمس و موفق تنها در یک شات.

آن را ممکن است برخی از زمان قبل از هرناندز و هم تیمی های خود در همان صفحه. پس از همه آنها صرف دو سال گذشته whipping عبور را در جعبه جستجوی زلاتان ابراهیموویچ.

کهکشان مربی Guillermo بررس Schelotto نیست نگران است.

“من نگران هستم که چگونه بسیاری از اهداف او نمره خواهد شد در این سال” Schelotto گفت. “من بیشتر نگران تیم و چگونه از آن می گذرد در این سال به دلیل ما باید بهتر از سال گذشته و مهم تر از چیزی برای ما به مانند یک تیم همه درگیر من اهمیتی نمی دهند در مورد کسی که نمرات من بسیار متمرکز در مورد تیم.

“هر کس می داند که چیز اشتباه ما در برابر هوستون و ما می توانیم بهتر بازی. مهم تر از چیزی است که آنها کنترل بازی بیشتر از ما و من نمی خواهم که.”

چهار بازی دیگر فرصت برای کهکشان برای به دست آوردن اعتماد در سیستم خود را با ونکوور وایت کپس بازدید از کرامت بهداشت ورزشی پارک (7 p. m.; طیف SportsNet).

“ما زمان زیادی از مثبت (دور از هوستون),” هرناندز گفت. “ما در یک نقطه (برای قرعه کشی) در برابر یک کار بسیار پیچیده رقیب. برای اولین بار 20 دقیقه بسیار خوب برای ما و پس از آن کنترل بازی. آن را عادلانه قرعه کشی وجود دارد بسیاری از چیزهای مثبت و در حال حاضر ما در حال فکر کردن در مورد شنبه و تلاش برای بهبود است.”

ونکوور رنج می برد 3-1 دست دادن به اسپورتینگ کانزاس سیتی در آن بازکن هفته گذشته است.

با این حال خانه بازکن از آن 25 سال, کهکشان باید نگاه به تکرار اول 20 دقیقه در برابر هوستون و ببینید که اگر آن پرداخت خواهد شد با گل زود هنگام.

“من بسیار هیجان زده هستم و بسیار با انگیزه برای تلاش و انجام بهترین من,” هرناندز گفت: بازی اول خود را رسمی بازی اصلی. “همه ما که طرز فکر که ما می خواهیم برای به دست آوردن سه امتیاز و پس از آن ساخت چیزی خاص وجود دارد.

“اگر ما می خواهیم به قهرمانان ما نیاز به بهبود زیادی است. ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به نمره به اهداف چگونه به کنترل بازی. گاهی اوقات ما می رویم به پیروزی 1-0 و برخی از زمان های دیگر شما نیاز به کشتن حریف. کسانی بودند ما برای اولین بار 90 دقیقه.من نمی خواهم به استفاده از آن به عنوان بهانه ای اما من هنوز هم مقدار زیادی برای انطباق با خودم به این لیگ به تیم من. اولین بازی فصل است و مانند یک اثر باقی مانده از فصل. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن. آن است که یک فصل طولانی. تاپیک های زیادی برای بهبود و امیدوارم ما می توانیم شروع به نشان می دهد.”

این کهکشان می تواند خود را تیم اول صف پشت در این زمینه است. جاناتان دوس سانتوس (کشاله ران) و دانیل Steres (کشاله ران) هر دو از دست رفته در هفته گذشته را باز کن. کهکشان مربی Guillermo بررس Schelotto گفت: هر دو بازیکن در دسترس خواهد بود برای انتخاب.

نیک DePuy آغاز شده در Steres’ مرکز نقطه بازگشت و رفت و 90 دقیقه در MLS اولین.

VANCOUVER WHITECAPS FC در کهکشان

کیکآف: 7 p. m. در شأن و سلامت ورزشی پارک

تلویزیون/رادیو: طیف SportsNet; KWKW/1330; LAGalaxy.com (فارسی)

به روز رسانی: تیم تقسیم آنها در دو دیدار فصل گذشته. کهکشان برنده 2-0 در Vancouver Whitecaps بازگشت و به نفع 4-3 در DHSP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>