به سلامتی به هدف گلزن: Reedy این مراسم بخشی از نیمه دوم موفقیت

قبل از مواجهه با بمیجی دولت در Mariucci کلاسیک در اواخر ماه دسامبر در مورد زمان که این تیم فصل تبدیل به اطراف Reedy و Zuhlsdorf قفل شده است چشم در حالی که نوشیدن همان عطر و طعم نوشابه انرژی زا قبل از رفتن بر روی یخ. آنها به طور دوستانه “به سلامتی.” Reedy به ثمر رساند و دو بار. Gophers برنده و یک مراسم متولد شد.

چگونه است که ساده pregame نان تست می تواند سرنوشت یک تیم هاکی و یا به ثمر رساند دلاوری از یک بازیکن خاص است یک راز است. اما با Reedy بیش از دو برابر هدف خود خروجی از فصل گذشته به عنوان تیم جنگ برای ده عنوان Reedy و Zuhlsdorf می خواهید به چوب با هر کار ارائه هر یک از دیگر نان تست با نوشیدنی های انرژی قبل از هر بازی پس از تعطیلات. و به همه چیز Reedy در حال انجام است با جن به نظر می رسد کلیک کنید.

در اواخر ژانویه Reedy از دست رفته یک جفت برنده بیش از ایالتی اوهایو با یک فوقانی بدن آسیب است. در شش بازی پس از او پنج گل و نه امتیاز به عنوان تیم رفته 4-1-1. بازی بال در یک خط با سریع رشته بلیک مک لافلین و سامی واکر Reedy گسترده ای شانه 6-پا-2, 205 پوند قاب فراهم می کند برخی بلند و انتشار سریع با جن فراهم می کند برخی از اهداف است.

“او به طوری که او ایجاد فضایی برای آن دو” Gophers مربی باب Motzko گفت. “او یک شات فوق العاده و آنها او را جن و او می تواند در ترافیک.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این خط فعلی ترکیب متولد شد و از ناامیدی یک ماه پیش. زمانی که Reedy مجروح شد اواخر در نمایشگاه بازی مقابل ایالات متحده آمریکا هاکی U-18 تیم Motzko مورد نیاز خود را به جای نقطه در صف. Motzko قرار دانشجوی سال اول بن Meyers در مرکز بین Sampo Ranta و Brannon McManus و آن سه نفر تا به حال موفقیت های فوری در مقابل Buckeyes.

بنابراین زمانی که Reedy بازگشت به ترکیب Motzko نقل مکان کرد و او را از مرکز به بال در یک خط جدید است. اعداد و تست چشم هر دو می گویند این کار کرده است.

“من فکر می کنم موقعیت طبیعی است که بال و ما تا به حال او را از موقعیت” Motzko گفت: اعتراف به این که چند هفته پیش در ویسکانسین Reedy تا به حال برخی از مبارزات تنظیم به موقعیت جدید. “من به یاد داشته باشید اولین آخر هفته آن زیبا نیست. او نگه داشته و دست خوش پیشامد میشه به وسط و بازی بر روی دیوار. اما او بدست راحت تر و این همه آمدن به او را. او بازی بسیار خوبی هاکی در حال حاضر.”

بازی دور از خانه

نی زار می آید از یک هاکی خانواده است. او برادر بزرگتر را بازی می کند برای Bethel دانشگاه. پدرش دن شناخته شده برای نشان دادن یک 40 ساله تیم عکس از یک گروه در حومه شیکاگو هنگامی که دن هم تیمی های چاق بچه به نام برت هال.

پس از گرفتن یک شروع در Lakeville و پریر لیک جوانان هاکی سیستم های اسکات قلم مینه سوتا دبیرستان هاکی روی صحنه هزینه های خود هشتم, نهم و دهم درجه در فصل Shattuck-St. mary’s سپس برای ایالات متحده آمریکا هاکی برنامه توسعه در میشیگان به عنوان یک دبیرستان و ارشد.

پس از زندگی در محوطه دانشگاه در Shattuck حرکت به حومه دیترویت به بازی در کنار زمان کالج standouts مانند داکوتای شمالی اعطای Mismash و پن استیت را اوان Barratt گرفت.

“من از خانه خارج شد اما نه بیش از حد دور از خانه. من قطعا رشد دارد و آموزش به دور از پدر و مادر و دور از خانواده” Reedy به یاد می آورد او سه سال در فریبلت. “این یک مرحله خوب و خوب ترجمه برای رفتن به میشیگان.”

Reedy هفت گل به ثمر رساند به عنوان یک Gophers دانشجوی سال اول در زیر همین لوسیا و یکی دیگر از هفت فصل گذشته بازی برای Motzko. در این فصل او بیش از دو برابر شده است که در مجموع اگر چه حتی کسانی که در خط او نمیفهمد نیست راز Reedy موفقیت.

“من نمی دانم” مک لافلین با پوزخند گفت: وقتی پرسید که چه کار می کند برای Reedy. “پسر من بود 15 گل. من فکر می کنم او فقط لمس است.”

که لمسی نیست یک حادثه است. Reedy صرف ساعت های بی شماری در طول تابستان کار بر روی گرفتن عکس سریعتر و شلیک pucks با دقت از تمام نقاط در حمله به منطقه.

“من فقط پیدا کردن بازی دوباره. این احساس خوبی به سالم” Reedy گفت: او پس از آسیب موفقیت است. “من واضح است که بازی کردن با بازیکنان بزرگ و من کار زیادی در من به ضرب گلوله در خارج از فصل, بنابراین من به بازی بازی من است.”

برای Gophers طرفداران که موفقیت شایسته توست. بنابراین افزایش انرژی می نوشند و می گویند: “به سلامتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان