چارلیز ترون teases ‘گارد قدیمی’ عاقبت

لس آنجلس Jul 22: ستاره هالیوود Charlize Theron می گوید هر چند Netflix است که هنوز به greenlight عاقبت به آخرین فیلم “گارد قدیمی” تیم را انتخاب کنید تا مکالمه هنگامی که آن را به “زمان مناسب”.
نوشته و کارگردانی شده توسط Gina Prince-Bythewood, “گارد قدیمی” منتشر شد در جولای 10 و در میان محبوب ترین فیلم تا کنون ضربه جریان پلت فرم.
اکشن, درام, که ستایش شده است برای آن زن خیره کننده-چراغ دنباله عمل و پس زمینه نمره است که در مسیر رسیدن به 72 میلیون خانوار در چهار هفته Netflix به تازگی گفت.
در واکنش به این فیلم پاسخ ترون گفت: تنوع “این بسیار دیوانه, راست? آن را بسیار دیوانه است.”
در این فیلم 44 ساله بازیگر ستاره دار به عنوان Andromache زبان سکایی عنوان یک گروه از جاودانه رزمندگان مبارزه برای عدالت است.
بر اساس سری کتاب های کمیک توسط Greg Rucka و تصویرگر Leandro فرناندز, فیلم, همچنین, ویژه, KiKi اش Matthias Schoenaerts, Chiwetel Ejiofor هاى Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling و ون Veronica Ngo.
اوج “گارد قدیمی” در غرفه این فیلم برای بخش دوم اما ترون گفت: آنها آغاز خواهد شد کار بر روی عاقبت پس از یک “کمی استراحت دوره”.
“ما هنوز در حال هل دادن این یکی. اجازه دهید کمی استراحت دوره اما فقط با توجه به این واقعیت است که همه ما واقعا می خواهید به آن را انجام دهد من مطمئن هستم که زمانی که آن را در زمان مناسب شروع می کنیم مکالمه,” او اضافه شده است.
ترون همچنین تولید این اکشن, درام, از طریق شرکت دنور و دلیله معشوقه سامسون در کنار Skydance دیوید الیسون دانا گلدبرگ و همین گرنجر.
این بازیگر به تازگی گفت که او در حال گرفتن یک استراحت به صرف برخی از زمان با کودکان خود. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>