چارلز ریش تراش: نفت آلبرتا را تا رسیدن به ساحل شرق توسط خط لوله ؟

“من فکر نمی کنم این پروژه را تا کنون ساخته شده است.” — Jo Ann Roberts, موقت حزب سبز رهبر

در فوریه. 4 فدرال در دادگاه تجدید نظر به اتفاق آرا رد کرد چهار بومی چالش های ترانس کوه خط لوله گسترش است. آلبرتا برتر جیسون کنی نامیده می شوند این را به عنوان یک “پیروزی برای حس مشترک و حکومت قانون است.” او افزود: “TMX خواهد شد در نتیجه میلیاردها دلار از رفاه اقتصادی برای کانادایی ها.”

در عین حال رئیس لی جورج-Wilson از Tsleil-Waututh کشور هشدار داد “ما کار انجام نشده است.”

چرا باید پزشکان و بسیاری از کانادایی ها نگران? B. C. در حال حاضر دارای یک بودجه متعادل اما بدهی خود را حدود 70 میلیارد دلار یا حدود 14000 دلار در هر فرد. استان از جمله انتاریو و کبک هستند بسیار بیشتر مدیون. درآمدهای دولت از انرژی هستند $14.1 میلیارد دلار در سال و این بخش حساب برای 11 درصد از تولید ناخالص ملی ما. با تشکر از کانادا بهداشت عمل ما مدیکر سیستم تقریبا تنها پشتیبانی شده توسط دولت درآمد. با پر ازدحام بیمارستان های ما ضعیف هستند آماده برای هر آینده همه گیر و نیاز به سلامت اضافی بودجه به زودی. اگر ما منابع طبیعی نمی تواند رسیدن به بازارهای جهانی قیمت عادلانه ناخوشایند انتخاب جایگزین برای دولت است و افزایش فروش و مالیات بر درآمد شخصی.

اگر TMX پروژه باقی مانده مزمن فرو رفته در نوار قرمز در نظر بگیرید دو گزینه:

طرح: این انرژی رو به زوال شرق خط لوله است. در پاییز گذشته اندرو Scheer ساخته شده بر روی این مفهوم به صورت پیشنهادی خود را “ملی انرژی محور” برای نفت و گاز و نیروی برق آبی و ارتباطات از راه دور.

این خط لوله برای اجرا از Hardisty آلبرتا به Saint John, New Brunswick. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را به نفع این خط لوله در سال 2016 و اظهار داشت: “ما با هدف به صفر برابری و یکی از راه های به دست آوردن وجود دارد خواهد بود برای دریافت حق امتیاز نفت ترانزیت از طریق کبک.” او به تازگی گفته کنی که هنوز هم وجود دارد “هیچ مقبولیت اجتماعی برای جدید خط لوله نفت در کبک.” جاستین ترودو گفت: CTV “هیچ پشتیبانی از یک خط لوله از طریق کبک.”

اما آنها چشم پوشی از آسمان به خطر می اندازد, افزایش اتومبیل های تانکر حمل نفت توسط یک عامل از 50 از 2009-2013 و فریزر موسسه مطالعه که خطوط لوله به چهار برابر امن تر از حمل و نقل ریلی. با تشکر از واژگونی Enbridge خط 9B به مونترال در سال 2015 نیمی از روغن مورد استفاده در کبک در حال حاضر می آید از غرب است. در اوایل ماه دسامبر 2019 یک Nanos نظرسنجی از بیش از 1000 کانادایی دریافتند که دو سوم پشتیبانی می کند خط لوله جدید.

اگر ایتالیایی, توالت هنوز حاضر اجازه می دهد تا خط لوله جدید ساخت و ساز در نظر بگیرید یکی دیگر از جایگزین:

طرح ب: تعداد کمی از مردم از آن آگاه هستند اما پورتلند (مین)-مونترال خط لوله افتتاح شد و در سال 1941 برای انتقال نفت خارجی به مونترال. جنوب پورتلند و برنامه ریزی تصویب یک پیشنهاد برای معکوس کردن این خط لوله جریان در سال 2009. اما, South Portland, Maine شهرستان شورای تصویب “Clear Skies فرمان” در ماه جولای 2014. این ممنوع فله بارگیری نفت خام در نفتکش در جنوب پورتلند. پس از سال 2016 این خط لوله استفاده نشده است.

خط لوله شرکت واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال. در Jan. 10, 2020, اولین متحده مدار دادگاه تجدید نظر در بوستون خواسته هفت عضو مین قضایی دادگاه برای تعیین اینکه آیا پاک کردن آسمان فرمان تضاد با قانون دولت است. این تصمیم ممکن است به شش ماه.

توجه داشته باشید این است که اگر این خط لوله رزومه عملیات نفت می تواند جریان از مونترال به مین از طریق این خط لوله موجود مسیر بدون نیاز به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی لیبرال لایحه C-69.

آن می تواند دسترسی به اقیانوس اطلس تاید واتر به طوری که نفت آلبرتا می تواند به بازارهای جهانی است.

به عنوان پیتر مککی به تازگی تصریح کرد: “اقتصاد و محیط زیست می تواند همزیستی. اما این بدان معنا نیست که فوری یا سریع تدریجی بخش نفت.”

اتاوا پزشک چارلز ریش تراش متولد مونترال و فارغ التحصیل از دانشگاه پرینستون و دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. او در گذشته-صندلی از بخش general internal medicine انتاریو انجمن پزشکی. دیدگاه ها در اینجا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان